Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

γεια σας ξερει κανεις να μου πειαν ξερει τιποτα για την ειδικοτητα επιμελητης χρηματικου
akisathina
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Απρ 10, 2008 4:15 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από akisathina »

μια χαρα αλλα θελει μορια πολλα
aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από aleka »

Γνωρίζει κανείς τίποτα για την συγκεκριμένη ειδικότητα;
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Μου αλλαξε το link Εικόνα
Στο www.army.gr πατας πανω στο "επ. Οπ. " δεξια στην οθονη, και μετα "καθηκοντα".
aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από aleka »

killnill έγραψε:Μου αλλαξε το link Εικόνα
Στο www.army.gr πατας πανω στο "επ. Οπ. " δεξια στην οθονη, και μετα "καθηκοντα".


Ευχαριστώ αλλα αυτα τα γνωρίζω θα ήθελα να μάθω που είναι το κέντρο; τι λέει απο μεταθέσεις κ αν μπείς αν ασχολείσαι με τα οικονομικά η σε βάζουν να κάνεις κατι ασχετο με αυτό! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! !Εικόνα
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Κ γω αλεκα αυτην την ειδικοτητα δηλωσα. Κ εχω την ιδια απορια. αν ξερει κανεις για το κεντρο εκπαιδευσης ας μας πει βρε παιδια
aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από aleka »

Τιποτα ακομα κανενας δεν ξερει για το οικονομικο
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημερα ! μηπως ξερετε επιμελητης χρηματικου που παρουσιαζεται;
DEA(PZ)
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Ιαν 09, 2009 10:54 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από DEA(PZ) »

Και τωρα τα κεφαλια μεσα. Υπαρχει καποιος στο forum που περασε στο οικονομικο; Ξερει κανεις τι παιζει με αυτη την ειδηκοτητα;
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξέρει κανείς που υπάρχουν μονάδες οικονομικού;

andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από andybgr »

Μεσολογγι είναι το κέντρο, και τώρα απ'οτι άκουσα απο έναν αξιωματικό, μπορεις να μετατεθεις σε καθε ταξιαρχια η μεραρχια...

Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Περασα επιμελητης χρηματικου-εποπ μηπως ξερει κανεις που παω μετα απο το μεσολογγι: και που παραμεθωρια ειναι καλυτερα να δηλωσω -η γυναικα μου ειναι νοσηλευτρια ετσι ωστε να υπαρχει θεση και για εκεινη; Σε ολη την Ελλαδα υπαρχουν μοναδες και ποσο πιθανο ειναι να παραμεινω Αθήνα;

Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Εικόναπαιδια το τατοι θεωρειται παραμεθωριο; Καθως και το πενταγωνο οπως ειπες; Η μονο για αεροπορια εννοουσες; Σε παρακαλω ας μου πει καποιος δεν θελω να φυγω απο αθηνα και περασα επιμελητης χρηματικου πρεπει οπωσδηποτε να παω αλλου παραμεθωριο; ΕικόναΕικόναΕικόναευχαριστω
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Bελερεφόντης έγραψε:
ελλη έγραψε: Παιδια εχθες μιλουσα με μια γυναικα εποπ στην αεροπορια. Μου περιεγραψε ποσο δυσκολο ειναι να κανεις 10 υπηρεσιες το μηνα να σκεφτεσαι να μηλησεις με συναδελφο κ. Αλ. Αρα και αεροπορια το ιδιο ειναι απλα δεν εχει μεταθεσησ
ελλη που ακριβως υπηρετει η εποπ που γνωρισες; Και γιατι να σκεφτεται να μιλησει με συναδελφο; Για να μη παρεξηγηθει; Και ποιος σου ειπε οτι η αεροπορια δεν εχει μεταθεσεις;
Ειναι σε στρατοπεδο της πελλοπονησου. Οταν υπαρχουν μεσα μαλακες να στο πω ετσι δυσκολευεται μια γυναικα να ναι ποιο ανοιχτη με τους συναδελφους γιατι υπαρχουν και τα σχολεια. Απ οσο ξερω γιατι ειναι ο ανδρας μου στην αεροπορια δυσκολα καποιες ειδικοτητες παιρνουν μεταθεση. Υπαρχουν μεσα ατομα που δεν εχουν παρει μεταθεση εδω και 20 χρονια. Παντος σαν το στρατο δεν ειναι που παιρνουν μεταθεσεις καθε 5 η 7 χρονια η εποπ και καλε 2-3 χρονια η αξιωματικοι...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες