Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
STK

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από STK »

Εκοψα την αναβολη τον οκτωβριο και μου ειπαν οτι θα παρουσιαστω τον Φεβρουαριο απο την Στρατολογια, βαζω τα στοιχεια μου στο stratologia.gr, με βρισκει αλλα λεει " Δεν έχετε προγραμματιστεί για κατάταξη με την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο αρμόδιο Στρατολογικό Γραφείο.

"

υπαρχει περιπτωση να μην με παρουν τον Φεβρουαριο;

Επισης το δευτερο σκελος του ΑΣΜ εμενα γραφει 348 δηλαδη χχχ/000348/χχχχ καπου πηρε το ματι μου οτι τωρα μπαινει το 314 η τα μπερδεψα τελειως;

Ευχαριστω εκ των προτερων

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

STK έγραψε:Εκοψα την αναβολη τον οκτωβριο και μου ειπαν οτι θα παρουσιαστω τον Φεβρουαριο απο την Στρατολογια, βαζω τα στοιχεια μου στο stratologia.gr, με βρισκει αλλα λεει " Δεν έχετε προγραμματιστεί για κατάταξη με την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο αρμόδιο Στρατολογικό Γραφείο.

"

υπαρχει περιπτωση να μην με παρουν τον Φεβρουαριο;

Επισης το δευτερο σκελος του ΑΣΜ εμενα γραφει 348 δηλαδη χχχ/000348/χχχχ καπου πηρε το ματι μου οτι τωρα μπαινει το 314 η τα μπερδεψα τελειως;

Ευχαριστω εκ των προτερων



τα έχεις μπερδέψει το 314 είναι η σειρά που μπαίνει. Δεν έχει καμία σχέση με το ΑΣΜ σου. Είναι νωρίς ακόμα για να βάλουνε στην στρατολογία ποιοι μπαίνουνε τον φεβρουάριο. Δοκίμασε μετά τις 10 ιανουαρίου

μικης

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από μικης »

Έχω κόψει την αναβολή αρχές Δεκέμβρη για να μπω Φλεβάρη. Στο site της στρατολογίας μου βγάζει αυτό: "Δεν έχετε προγραμματιστεί για κατάταξη με την ΕΣΣΟ που ακολουθεί. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο αρμόδιο Στρατολογικό Γραφείο".Επειδή διάβασα ότι τα δεδομένα ανεβαίνουν σταδιακά, υπάρχει περίπτωση να μπω φλεβάρη και να μην έχει ανέβει το όνομά μου στα databases;

Verzebul

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από Verzebul »

Γεια σας, ειμαι καινουργιος εδω και θα θελα να κανω μια ερωτηση. Εχω αναβολη μεχρι το 2014, αν παω εστω και αυριο να την διακοψω υπαρχει περιπτωση να με παρουν τον φεβρουαριο η ειναι πολυ αργα. Συγνωμη για την ενοχληση και Ευχαριστω πολυ.

...
Satyros
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 28, 2010 11:04 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από Satyros »

Παιδια εχω δηλωσει εθελοντης το Σεπτεμβριο του 2010... Δεν με πηραν το Νοεμβριο... Στο army.gr στην εφαρμογη μαθε που θα καταταγεις για την σειρα του Φεβρουαριου δεν μου βγαζει τιποτα... Το μονο που λεει ειναι να προσπαθησω μετα της 18 Ιανουαριου... Παιζει να με παρουν τωρα το Φεβρουαριο?
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από dn24 »

Satyros έγραψε:Παιδια εχω δηλωσει εθελοντης το Σεπτεμβριο του 2010... Δεν με πηραν το Νοεμβριο... Στο army.gr στην εφαρμογη μαθε που θα καταταγεις για την σειρα του Φεβρουαριου δεν μου βγαζει τιποτα... Το μονο που λεει ειναι να προσπαθησω μετα της 18 Ιανουαριου... Παιζει να με παρουν τωρα το Φεβρουαριο;
δεν υπηρχε περιπτωση να σε παρουν τον Νοεμβριο. Προσωπικα θεωρω οτι απο τη στιγμη που δεν εχεις παραλαβει σημειωμα καταταξης, ουτε τωρα θα σε παρουν με την τρεχουσα ΕΣΣΟ Α'2011. Αναμενεις.

...
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Satyros
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 28, 2010 11:04 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από Satyros »

dn24 έγραψε:
Satyros έγραψε:Παιδια εχω δηλωσει εθελοντης το Σεπτεμβριο του 2010... Δεν με πηραν το Νοεμβριο... Στο army.gr στην εφαρμογη μαθε που θα καταταγεις για την σειρα του Φεβρουαριου δεν μου βγαζει τιποτα... Το μονο που λεει ειναι να προσπαθησω μετα της 18 Ιανουαριου... Παιζει να με παρουν τωρα το Φεβρουαριο;
δεν υπηρχε περιπτωση να σε παρουν τον Νοεμβριο. Προσωπικα θεωρω οτι απο τη στιγμη που δεν εχεις παραλαβει σημειωμα καταταξης, ουτε τωρα θα σε παρουν με την τρεχουσα ΕΣΣΟ Α'2011. Αναμενεις.

...


Θα παω και στο αστυνομικο τμημα της περιοχης μου να ρωτησω... Ευχαριστω παρα πολυ!

dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από dn24 »

Satyros έγραψε: Θα παω και στο αστυνομικο τμημα της περιοχης μου να ρωτησω... Ευχαριστω παρα πολυ!



βεβαιως κ να πας, κ αν βρεις κολλημα κ δεν βγαλεις ακρη, βλεπουμε, εαν το επιθυμεις μετα, ενημερωσε μας ωστε να γνωριζει ο κοσμος σε μα παρομοια περιπτωση το πως θα πρεπει να κινηθει. Να εισαι καλα, εμεις σε ευχαριστουμε.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Satyros
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 28, 2010 11:04 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από Satyros »

dn24 έγραψε:
Satyros έγραψε: Θα παω και στο αστυνομικο τμημα της περιοχης μου να ρωτησω... Ευχαριστω παρα πολυ!

βεβαιως κ να πας, κ αν βρεις κολλημα κ δεν βγαλεις ακρη, βλεπουμε, εαν το επιθυμεις μετα, ενημερωσε μας ωστε να γνωριζει ο κοσμος σε μα παρομοια περιπτωση το πως θα πρεπει να κινηθει. Να εισαι καλα, εμεις σε ευχαριστουμε.



Εννοειτε πως θα ενημερωσω! ... Και παλι ευχαριστω!

geo7

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από geo7 »

Παιδια ειχα δηλωσει τα χαρτια μου για εθελοντης για τωρα το φλεβαρη και δεν μου εχει ερθει το χαρτι καταταξης... Πιστευετε ειναι πιθανον να μην με παρουν;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από Nassos »

geo7 έγραψε:Παιδια ειχα δηλωσει τα χαρτια μου για εθελοντης για τωρα το φλεβαρη και δεν μου εχει ερθει το χαρτι καταταξης... Πιστευετε ειναι πιθανον να μην με παρουν;


Τέλος του μήνα να περιμένεις το σημειωμα κατάταξης.
μικης

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από μικης »

Τελικά με πήρανε για Α ΕΣΣΟ 2011 ΠΝ! Παρολο που η αίτησή μου ήταν εκπρόθεσμη. Ευτυχώς γιατί αν πήγαινε Μάη δε θα την πάλευα με τπτ... Καλή θητεία σε όλους!
κτττττ

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από κτττττ »

Ειμαι γεννηθεις το 1993 περασα περιοδευων ποτε θα παω στρατο; ...
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2011)

Δημοσίευση από dn24 »

κτττττ έγραψε:Ειμαι γεννηθεις το 1993 περασα περιοδευων ποτε θα παω στρατο; ...
ΤΟ 2012. Οι απαντησεις σας παιδια εχουν απαντηθει μεσα στις 39 σελιδες του συγκεκριμενου topic. Ειναι στη διαθεση σας να τις διαβαζετε, βοηθαμε ολοι ετσι το forum ωστε να μην αναπαραγουμε τα ιδια λεγομενα και να πηγαινουμε μπροστα με νεα θεματα τι συζητησεις, παρενθεση ηταν αυτο, στην διαθεση σου για οτι χρειαστεις!Εικόνα

...
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες