Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

evoula έγραψε:Ειμαι μαθητρια της Β' λυκειου και ενδιαφερομαι για τις σχολες του εμπορικου ναυτικου ! Θελω μονο να μαθω ποσα μοροια χρειαζομαι για να μπω στις σχολες ΑΕΝ μεσω πανελληνιων και σε ποιες περιπτωσεις περναω με χαρτι λυκειου ! Α ειμαι και σε πολυτεκνη οικογενεια (αν μετραει) !Εικόνα


Τα μορια της σχολης για τις πανελλ εξετ ετους 2011 υπαρχουν ποιο πανω (εννιαο λυκειο και επαλ, γενικη σειρα κλπ κατηγοριες). Με το απολυτηριο μπαινεις εφ όσον υπαρξει προκηρυξη οπου αναγραφεται οτι οι υποψηφιοι εισαγονται μεσω απολ λυκειου.
jess80

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από jess80 »

Μπαινω στην ιστοσελιδα του υεν αλλα δεν γινεται να δω τα αποτελεσματα. Λεει προσωρινως μη διαθεσιμη κτ τετοιο
peiraiwths
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Τετ Ιουν 30, 2010 12:16 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από peiraiwths »

Ρε μάγκες ξέρετε πότε θα βγούν τα αποτελέσματα για την προκύρηξη μέσω απολυτηρίου για τις αεν;
BILL

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από BILL »

Συγνωμη αλλα καπου ακουσα οτι υπαρχει ενα σχολειο Η' σχολη στην Περεα που εχει να κανει με το εμπορικο ναυτικο. Δεν ξερω αν αυτο ισχυει λογο του οτι η Περεα και η Μηχανιωνα ειναι κοντα και μπορει να εννοουσε τη σχολη αεν Της Μηχανιωνας. Αν ξερει καποιος αν υπαρχει κατι τετοιο στην Περεα Θα με βοηθουσε πολυ! Ευχαριστω για το χρονο σας.

αλεξ

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από αλεξ »

Καλησμπερα. Ξερει κανεις να μου πει αν με απολυτηριο 16και 8 δεκατα μπενς ειτε μηχανικος ειτε πλοιαρχοσ; Ευχαριστω
BILLIERO

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από BILLIERO »

Καπου ακουσα οτι με απολυτηριο ηταν η τελευταια χρονια φετος που επερναν! ξερει κανεις αν αυτο ειναι αληθεια;

Άβαταρ μέλους
Kalodrei
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2010 7:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Kalodrei »

BILLIERO έγραψε:Καπου ακουσα οτι με απολυτηριο ηταν η τελευταια χρονια φετος που επερναν! Ξερει κανεις αν αυτο ειναι αληθεια;



δεν νομιζω, λογικα θα το ανακοινωναν αν γινονταν κατι τετοιο
MIXALHS

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από MIXALHS »

Γεια σας φετος εδωσα πανελληνιες και περασα ΤΕΙ λογιστικης στη καβαλα. βεβαια εχασα το εμπορικο ναυτικο γιατι αυτο το ειχα βαλει πρωτη σχολη. εχασα την προθεσμια καταθεσης απολυτηριου και θελω να μαθω αν με παρουν επιλαχων στη σχολη δηλαδη δεν πανε καποιοι στη σχολη γιατι μπορει να κοπουν στις υγειονομικες εξετασεις και στη θεση τους να παρουν τους αμεσους επομενους απο τις πανελληνιες και αν γινεται κατι τετοιο ποτε θα τα ονοματα των επιλαχοντωνγια να ξερω αν παω στο ΤΕΙ να γραφτω γιατι εμαθα οτι πολλα παιδια δεν θα πανε στη σχολη
Fan1s
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 2:32 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Fan1s »

Γραψου εσυ καλου κακου στο ΤΕΙ... Οι επιλαχοντες δεν εχουν βγει ακομα... Αν περασεις απλα πας και κανεις διαγραφη απο το ΤΕΙ...
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 8:43 pm
Τοποθεσία: υψηλη :P
Ενδιαφέροντα: - free running -
Επάγγελμα: kommanto junior
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 »

Ο πινακας που εχει αναρτηθει, περιεχει 724 ατομα... Απο αυτα μονο τα 5**... Θα περασουν... Τα υπολοιπα 183 ειναι επιλαχοντες :) τωρα του χρονου παλι
Την ΠΟΛΗ που μου πήρανε εγώ την θέλω πίσω να μπω μεσ'την ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ και να την λειτουργήσω και μονο τότε ο ΘΕΟΣ την ΠΟΛΗ θα φωτίσει και ο ΥΜΝΟΣ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ παντου θα απειχήσει!!!
GreekSoldier
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 11, 2010 1:38 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από GreekSoldier »

Παιδια εχει ακουσει κανεις για τις βασεις 2012 [ξερω ειναι παρα μα παρα πολυ νωρισ] αλλα εχω ακουσει κατι οτι θα ανεβουνε παραπανω και εχω σκα@@ανχωθει να πουμε... Απο Επαλ!
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 8:43 pm
Τοποθεσία: υψηλη :P
Ενδιαφέροντα: - free running -
Επάγγελμα: kommanto junior
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 »

Τα χρονια δυσκολευουν και στρεφονται ολοι προς στρατιωτικες, αστυνομικες και φυσικα την πιο ευκολη για καποιους λυση το εμπορικο ναυτικο! Αν φανταστεις πως για τα επαλ που αναφερεσαι η βαση πηγε 1020 ... Απο εκει που βρισκοταν... Τοτε ναι... Πρεπει να διαβασεις για να αποφυγεις καθε ανεπιθυμητο αποτελεσμα :)
Την ΠΟΛΗ που μου πήρανε εγώ την θέλω πίσω να μπω μεσ'την ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ και να την λειτουργήσω και μονο τότε ο ΘΕΟΣ την ΠΟΛΗ θα φωτίσει και ο ΥΜΝΟΣ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ παντου θα απειχήσει!!!
GreekSoldier
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 11, 2010 1:38 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από GreekSoldier »

Ναι απλα επειδη ξερω τον εαυτο μου και τι μπορω να καταφερω νομιζω πως πανω απο 13 δεν μπορω να γραψω αν κ εχω βαλει σαν στοχο το 16... Ειναι κατι που το θελω πολυ και δεν θα το αφησω ετσι!
Larry
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 13, 2011 11:02 pm
Τοποθεσία: Μαθητής
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Larry »

Καλή σας ημέρα. Ονομάζομαι Λάζαρος και είμαι μαθητής 1ης Λυκείου.

Σας παρακαλώ, πείτε μου άμα μετράει το lower αγγλικών και το πτυχείο Lower υπολογιστών για να εισαχθώ στο εμπορικό ναυτικό. Επίσης θέλω να ρωτήσω το εξάμηνο πόσο θα πέρνω μετά και πριν την πρακτική. Είμαι της νέας γεννιάς του 96 και είμαι γνώμον πως θα περνάω με γενικό Λυκείου.(Πάω γενικο και είμαι 16 μαθητής, το κατέχω απο τεχνολογική, επίσης μετράει μαύρη ζώνη στο TAEK WON DO;)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΟ

ΛΑΖΑΡΟΣ

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης