Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 6:31 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 6:30 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 6:24 pm EΙδαμε αρκετα φρουτα στις ΠΚΕ, μαλλον στην Αυλωνα θα δουμε ακομα περισσοτερα.
Μάλλον εσυ έχεις το θέμα ο καθένας έχει το δικό του λόγο που καίγεται να μάθει
Ολοι περιμενουμε αλλα με μια μερα δεν πεθανε κανεις
Είναι δλδ κακό να κανείς ένα τηλέφωνο. Εδώ άλλοι βάζουν βύσματα και ένας θεός ξέρει τι άλλο μπορεί να κάνουν
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 6:33 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 6:31 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 6:30 pm
Μάλλον εσυ έχεις το θέμα ο καθένας έχει το δικό του λόγο που καίγεται να μάθει
Ολοι περιμενουμε αλλα με μια μερα δεν πεθανε κανεις
Είναι δλδ κακό να κανείς ένα τηλέφωνο. Εδώ άλλοι βάζουν βύσματα και ένας θεός ξέρει τι άλλο μπορεί να κάνουν

Σοβαρα θα σου λεγε δημοσια ο αλλος το τηλ του βυσματος του; Και κακως που λενε και πληροφοριες οι ιδιοι εκτιθονται γιατι λενε μορια ειδικοτητες κι οποιοσδηποτε οταν βγουν δημοσια οι πινακες μπορει να τους βρει και στα κεντρα να τους δακτυλοδειχνει! Αα ξεχασα θελει πολυ μυαλο... Κι αλλα τοσα που πολλοι "εξυπνοι" δεν εχουν σκεφτει...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δηλαδη σοβαρα καποιος ισως λεει κατι για το καλο σας πολλες φορες και πολλοι θιγεστε. Χαδακια και ψεματα θελουν ολοι κατα βαθος οταν ακουτε καμια αληθεια σας σοκαρει. Πραγματικα δεν θελουν πολυ σκεψη καποια πραγματα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Είναι κάποιες φορές που το μόνο που θέλω είναι στον αέρα να δις οπλίζω και να πυροδοτώ.
Dionisis9999

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Dionisis9999 »

Καλησπέρα παιδια έμαθα ότι για πλήρωμα σκάφους ΕΔ ένα παλικάρι είχε 380 μόρια και βγήκε 9ος επιλαχών εγώ έχω 440 πιστεύετε είμαι οριακα μέσα;
Panagiotisvrg

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Panagiotisvrg »

Dionisis9999 έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 7:03 pm Καλησπέρα παιδια έμαθα ότι για πλήρωμα σκάφους ΕΔ ένα παλικάρι είχε 380 μόρια και βγήκε 9ος επιλαχών εγώ έχω 440 πιστεύετε είμαι οριακα μέσα;
Θέλω να είμαι αισιόδοξος και να είσαι στην χειρότερη μεσα στους πρώτους 5 επιλαχών, μην σου πω και στους πρώτους 3, γιατί η ειδικότητα αυτή έχει και αρκετούς ΟΒΑ αλλα ταυτόχρονα παίρνει παρά πολλούς φέτος. Μακάρι να είσαι επιτυχών όμως και να είμαστε σειρές στο ΚΕΕΔ όμως. Υπολόγισε ταυτόχρονα πως κάποια απο τους επιτυχόντες πιθανόν να είναι επιτυχών και σε αλλα σώματα οπως την αεροπορία ή το ναυτικό και να απορρίψουν τις ΕΔ. Αύριο λογικά θα μάθεις με σιγουριά.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ομάδα 12 κανείς 🔥🔥
Dionisis9999

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Dionisis9999 »

Panagiotisvrg έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 7:58 pm
Dionisis9999 έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 7:03 pm Καλησπέρα παιδια έμαθα ότι για πλήρωμα σκάφους ΕΔ ένα παλικάρι είχε 380 μόρια και βγήκε 9ος επιλαχών εγώ έχω 440 πιστεύετε είμαι οριακα μέσα;
Θέλω να είμαι αισιόδοξος και να είσαι στην χειρότερη μεσα στους πρώτους 5 επιλαχών, μην σου πω και στους πρώτους 3, γιατί η ειδικότητα αυτή έχει και αρκετούς ΟΒΑ αλλα ταυτόχρονα παίρνει παρά πολλούς φέτος. Μακάρι να είσαι επιτυχών όμως και να είμαστε σειρές στο ΚΕΕΔ όμως. Υπολόγισε ταυτόχρονα πως κάποια απο τους επιτυχόντες πιθανόν να είναι επιτυχών και σε αλλα σώματα οπως την αεροπορία ή το ναυτικό και να απορρίψουν τις ΕΔ. Αύριο λογικά θα μάθεις με σιγουριά.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου ας είμαι και ο 60ος. Αν είμαι στην πεντάδα επιλαχών πιστεύω είμαι μέσα έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που είπες. Μακάρι να ανταμώσουμε κεεδ εύχομαι τα καλύτερα
Leon12

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Leon12 »

Παιδιά καλή επιτυχία σε όλους. Εγώ επιτέλους μετά από τρία χρόνια προσπαθειών επιτέλους τα καταφερα. Μακάρι και σε σας.
Panoss99

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Panoss99 »

Το ότι οι μισοί έμαθαν τη θέση τους το κάνει λίγο χειρότερο το όλο θέμα. Ελπίζω αύριο να βγεί για όλους.
manolis
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 30, 2023 8:15 pm

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από manolis »

Καλησπέρα παιδιά σε τι κατάσταση βρισκόμαστε με τα αποτελέσματα... Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω έμενα ο ψυχίατρος δεν μου έχει βάλει κ στο ΟΠ άλλα στο ΕΔ θα έχω θέμα (δεν με απόρριψε η επιτροπή απαλλαγών) ευχαριστώ εκ τον προτερον
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από EricHalland »

Παιδιά αύριο θα βγουν και για τα τρία όπλα τα αποτελέσματα?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

EricHalland έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 8:58 pm Παιδιά αύριο θα βγουν και για τα τρία όπλα τα αποτελέσματα;
Αύριο απόγευμα
pandr35

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από pandr35 »

Labros98 έγραψε: Τετ Νοέμ 29, 2023 7:20 pm
pandr35 έγραψε: Τετ Νοέμ 29, 2023 7:17 pm
Labros98 έγραψε: Τετ Νοέμ 29, 2023 6:31 pm Καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς πόσο διαρκεί η εκπαίδευση ειδικότητας για τους νοσοκόμους τραυματιοφορείς;
10 εβδομάδες.
Στο 401 γίνεται η εκπαίδευση ειδικότητας τους;
401 και 424.
Labros98
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:13 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Labros98 »

pandr35 έγραψε: Πέμ Νοέμ 30, 2023 10:21 pm
Labros98 έγραψε: Τετ Νοέμ 29, 2023 7:20 pm
pandr35 έγραψε: Τετ Νοέμ 29, 2023 7:17 pm

10 εβδομάδες.
Στο 401 γίνεται η εκπαίδευση ειδικότητας τους;
401 και 424.
Σ'ευχαριστώ.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες