Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Danis (Λ.Ο.Κ.)

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από Danis (Λ.Ο.Κ.) »

Αν εχει κανενας κατι νεοτερο ας το πει κ σε εμας που περιμενουμε, για να ξερουμε τι μας γινετε! Ευχαριστω!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από Rafale »

Μηπως εδω πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος; Να γινει (2009) ; Και οχι (2010) ;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11243
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από yandr »

Rafale έγραψε:Μηπως εδω πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος; Να γινει (2009) ; Και οχι (2010) ;
Δε νομίζω, απλά σε λίγους μήνες (στα μέσα Δεκεμβρίου ή νωρίτερα) θα κλείσει το θέμα και θα ανοίξει νέο με 2011.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από Rafale »

yandr έγραψε:
Rafale έγραψε:Μηπως εδω πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος; Να γινει (2009) ; Και οχι (2010) ;
Δε νομίζω, απλά σε λίγους μήνες (στα μέσα Δεκεμβρίου ή νωρίτερα) θα κλείσει το θέμα και θα ανοίξει νέο με 2011.

νομιζω οτι ετσι μπερδευονται νομιζωντας οτι εχει βγει προκηρυξη μεσα στο 2010. Ενω εχει βγει το 2009. Εισαι σιγουρος οτι θα βγει το 2011;Εικόνα

nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από nandy24 »

Rafale έγραψε:
yandr έγραψε:
Rafale έγραψε:Μηπως εδω πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος; Να γινει (2009) ; Και οχι (2010) ;
Δε νομίζω, απλά σε λίγους μήνες (στα μέσα Δεκεμβρίου ή νωρίτερα) θα κλείσει το θέμα και θα ανοίξει νέο με 2011.

νομιζω οτι ετσι μπερδευονται νομιζωντας οτι εχει βγει προκηρυξη μεσα στο 2010. Ενω εχει βγει το 2009. Εισαι σιγουρος οτι θα βγει το 2011;Εικόνα

καλά σίγουρος κανείς δεν είναι αλλά ελπίζουμε

ΣΙΑ
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Παρ Σεπ 17, 2010 8:56 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από ΣΙΑ »

Πηρε κανεις το εθνος να μας πει τι λεει; Που γραφει ποτε τηα παρουν οπλιτες στο στρατο σαν θεμα?
fereniki-rodo
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευ Αύγ 02, 2010 4:09 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από fereniki-rodo »

Καλημερα παιδια. Αν ξερει καποιος ας μου απαντησει... Οι εφεδροι οπλιτες θα αφορουν μονο αντρες η και γυναικες; Και ποτε θα ξεκινησουν αν ξερετε; ...
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από evi85 »

fereniki-rodo έγραψε:Καλημερα παιδια. Αν ξερει καποιος ας μου απαντησει... Οι εφεδροι οπλιτες θα αφορουν μονο αντρες η και γυναικες; Και ποτε θα ξεκινησουν αν ξερετε; ...

Αναφερεται πως με το θεσμο αυτο, αποκλειονται οι γυναικες (γιατι απλα δεν εχουμε παει στρατο) οσον αφορα το ποτε θα ξεκινησουν οι προκηρυξεις, αγνωστο... Εμεις ας ελπισουμε οτι θα βγει για εποπ.
μην ξεχνας οτι πρωτες σειρες εποπ ηταν μονο ανδρες, γιατι αποκλειονταν οι γυναικες
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από evi85 »

ΣΙΑ έγραψε:Πηρε κανεις το εθνος να μας πει τι λεει; Που γραφει ποτε τηα παρουν οπλιτες στο στρατο σαν θεμα;

την εχω παρει εγω την εφημεριδα. Τι θες να μαθεις ακριβως; Αν και γνωμη μου, και γνωμη αρκετων ειναι να περιμενουμε επισημες ανακοινωσεις, σχετικα με την καταργηση των εποπ.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11243
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από yandr »

Rafale έγραψε:
yandr έγραψε:
Rafale έγραψε:Μηπως εδω πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος; Να γινει (2009) ; Και οχι (2010) ;
Δε νομίζω, απλά σε λίγους μήνες (στα μέσα Δεκεμβρίου ή νωρίτερα) θα κλείσει το θέμα και θα ανοίξει νέο με 2011.

νομιζω οτι ετσι μπερδευονται νομιζωντας οτι εχει βγει προκηρυξη μεσα στο 2010. Ενω εχει βγει το 2009. Εισαι σιγουρος οτι θα βγει το 2011;Εικόνα

Το θέμα του 2010 θα τελειώσει με προσωπικό μου μήνυμα ότι ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ.

Το 2011 θα το συζητήσουμε και στις 32 Δεκεμβρίου θα τελειώσει το νέο θέμα με Προσωπικό μου μήνυμα ότι ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ.

Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από evi85 »

evi85 έγραψε:
ΣΙΑ έγραψε:Πηρε κανεις το εθνος να μας πει τι λεει; Που γραφει ποτε τηα παρουν οπλιτες στο στρατο σαν θεμα;

την εχω παρει εγω την εφημεριδα. Τι θες να μαθεις ακριβως; Αν και γνωμη μου, και γνωμη αρκετων ειναι να περιμενουμε επισημες ανακοινωσεις, σχετικα με την καταργηση των εποπ.

Μαλλον λες τη σημερινη εφημεριδα... Τοτε το μονο που λεει ειναι απο το 2011 ξεκιναμε οι προσληψεις οπλιτων... Δεν την εχω παρει απλα ειδα το εξωφυλλο του ένθετος εργασια. Αν καποιος ξερει παραπανω ας ενημερωσει.
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από evi85 »

Υπαρχει και αλλη λυση, περιμενε λιγο και μπες στη σελιδα του γες, στον ημερησιο τυπο, αυτο θα κανω και γω.
ΔΕΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 22, 2010 12:29 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από ΔΕΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ »

Προσληψεις εφοπ θα ξεκινησουν απο αρχες του 2011. Αυτο δεν σημαινει οτι θα καταργηθουν οι εποπ απλα θα περνουν λιγοτερους εποπ και σε ειδικοτητες που υπαρχουν ελλειψεις... Υπομονη φεβρουαριο εκτος απροοπτου θα βγει προκυρηξη εποπ
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από evi85 »

yandr έγραψε:
Rafale έγραψε:
yandr έγραψε:
Rafale έγραψε:Μηπως εδω πρεπει να αλλαχτει ο τιτλος; Να γινει (2009) ; Και οχι (2010) ;
Δε νομίζω, απλά σε λίγους μήνες (στα μέσα Δεκεμβρίου ή νωρίτερα) θα κλείσει το θέμα και θα ανοίξει νέο με 2011.

νομιζω οτι ετσι μπερδευονται νομιζωντας οτι εχει βγει προκηρυξη μεσα στο 2010. Ενω εχει βγει το 2009. Εισαι σιγουρος οτι θα βγει το 2011;Εικόνα

Το θέμα του 2010 θα τελειώσει με προσωπικό μου μήνυμα ότι ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ.

Το 2011 θα το συζητήσουμε και στις 32 Δεκεμβρίου θα τελειώσει το νέο θέμα με Προσωπικό μου μήνυμα ότι ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ.


Στις 32 Δεκεμβριου; Λες να να βγει το 2011; Γιατι 32-12 δεν υπαρχει για να γραψεις ΔΕ ΒΓΗΚΕ.Εικόνα ο νηστικος καρβελια ονειρευεται... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατός Ξηράς (2010)

Δημοσίευση από evi85 »

ΔΕΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:Προσληψεις εφοπ θα ξεκινησουν απο αρχες του 2011. Αυτο δεν σημαινει οτι θα καταργηθουν οι εποπ απλα θα περνουν λιγοτερους εποπ και σε ειδικοτητες που υπαρχουν ελλειψεις... Υπομονη φεβρουαριο εκτος απροοπτου θα βγει προκυρηξη εποπ

Μακαρι φιλε μου, απλα την προηγουμενη βδομαδα το εθνος ανεφερε τους τομεις που θα προκηρυξουν για εποπ και ειναι τεχνικες κυριως ειδικοτητες... Λες να βγαλει μονο τετοιες; Διοικητικες μπα;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες