Πως πάω από Σύνταγμα προς 414ΣΝ;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Πως πάω από Σύνταγμα προς 414ΣΝ;

Δημοσίευση από Anonymous »

Κ εγω μια απο τους πολλους που δεν ξερουν ειμαι κ θελω να ρωτησω απο το χαλανδρι η σταση του λεωφορειου ειναι απ'εξω;

aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Πως πάω από Σύνταγμα προς 414ΣΝ;

Δημοσίευση από aleka »

marianna έγραψε:Κ εγω μια απο τους πολλους που δεν ξερουν ειμαι κ θελω να ρωτησω απο το χαλανδρι η σταση του λεωφορειου ειναι απ'εξω;



Ναι οπως βγαινεις στα δεξια σου. Θα δεις το μπουλουκι που θα τρεχει να προλαβει το λεωφορειο
Άβαταρ μέλους
akpe
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Απρ 23, 2011 8:50 pm
Επικοινωνία:

Πως πάω από Σύνταγμα προς 414ΣΝ;

Δημοσίευση από akpe »

Καλησπέρα παίδες.

Ο ευκολότερος τρόπος μετάβασης από Φρουραρχείο στο 414 ποιος είναι; Μετρό για Πλακεντίας και από εκεί με κάποιο λεωφορείο;

Συγγνώμη που φεύγω από το θέμα αλλά έκλεισα ραντεβού την ίδια ημέρα που κανονικά παρουσιάζομαι και δεν με παίρνει να ψάχνομαι τελευταία στιγμή για δρομολόγια :(

ΕΛΕΝΗ

Πως πάω από Σύνταγμα προς 414ΣΝ;

Δημοσίευση από ΕΛΕΝΗ »

Καλησπερα σας θα ηθελα να σας κανω μερικες ερωτησεις σχετικα με την συγκοινωνια που εχει για να παω στο 414 σνεν;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11315
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Πως πάω από Σύνταγμα προς 414ΣΝ;

Δημοσίευση από D.Y.K »

ΕΛΕΝΗ έγραψε:Καλησπερα σας θα ηθελα να σας κανω μερικες ερωτησεις σχετικα με την συγκοινωνια που εχει για να παω στο 414 σνεν;


Ρώτα μας.

Μαργαριτα

Πως πάω από Σύνταγμα προς 414ΣΝ;

Δημοσίευση από Μαργαριτα »

Καλησπερα. Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα για το πως θα παω στο 414 στην πεντελη... Θα Με φιλοξενησουν στην Κυψελη... Πως πρεπει να παω στο 414 και να ειμαι εκει 7 το πρωι... Σας ευχαριστω
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες