Αλλαγή Σώματος μετά από αναβολή

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nospa

Αλλαγή Σώματος μετά από αναβολή

Δημοσίευση από Nospa »

Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα να ρωτήσω και γω κάτι για την κατανομή. Με έχουν βάλει ΔΥΣΤΥΧΩΣ αεροπορία ενώ θέλω με τα χίλια να μπω ειδικές δυνάμεις (2018 έκανα δήλωση και τώρα που τελειώνω σχολή σκέφτομαι να μπω φουλ). Ξέρει κανείς αν μπορώ με κάποιον τρόπο να αλλάξω, να δηλώσω να πάω ειδικές δυνάμεις ή την έκατσα;

ΑΝΟΝΥΜΟΣ

Αλλαγή Σώματος μετά από αναβολή

Δημοσίευση από ΑΝΟΝΥΜΟΣ »

Nospa έγραψε:Καλησπέρα παιδιά.Ήθελα να ρωτήσω και γω κάτι για την κατανομή. Με έχουν βάλει ΔΥΣΤΥΧΩΣ αεροπορία ενώ θέλω με τα χίλια να μπω ειδικές δυνάμεις (2018 έκανα δήλωση και τώρα που τελειώνω σχολή σκέφτομαι να μπω φουλ). Ξέρει κανείς αν μπορώ με κάποιον τρόπο να αλλάξω, να δηλώσω να πάω ειδικές δυνάμεις ή την έκατσα;


Γίνεται αυτό που ζητάς.
Μόλις πας να κόψεις την αναβολή σου, θα κάνεις ταυτόχρονα και αίτηση μεταφοράς από Π. Α στο Σ. Ξ...

Giorgosdr

Re: Απαλλαγή από τη θητεία

Δημοσίευση από Giorgosdr »

Μετά από αναβολή για παθολογικο λόγο παρουσιάζουμε Θήβα αναγκαστικά ή μπορεί και σε άλλο στρατόπεδο;
eldykarios35

Re: Αλλαγή Σώματος μετά από αναβολή

Δημοσίευση από eldykarios35 »

Θήβα ναι, και θα κάτσεις για τουλάχιστον 5 μήνες σε ένα από τα πιο μίζερα & καταθλιπτικά στρατόπεδα της ελλάδας. Βάλε βύσμα για να σε τραβήξει τουλάχιστον σε μια νορμαλ μονάδα της παραμεθορίου ώστε να κανείς κ 9μηνο.
billmastr
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιουν 23, 2023 5:38 pm
Επικοινωνία:

Re: Αλλαγή Σώματος μετά από αναβολή

Δημοσίευση από billmastr »

Καλησπέρα, μία ερώτηση έχω να κάνω, γίνεται να παω Λ. Ο. Κ ενώ έχω κατενεμηθή Πολεμικό Ναυτικό; Θέλω να διακόψω την αναβολή, αλλά δεν είμαι σίγουρος για το κατά πόσο είναι δυνατό τώρα αυτό.
Thanoskk
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 18, 2023 12:50 am
Επικοινωνία:

Re: Αλλαγή Σώματος μετά από αναβολή

Δημοσίευση από Thanoskk »

Καλησπέρα σε όλους. Είχα κάνει διακοπή αναβολής για να μπω Σεπτέμβρη και καταλαθως πάτησα και το κουτάκι για να μπω Ιούλιο τελικά εκανα ανάκληση αναβολής ξανά πήρα και εκανα διακοπή πάλι να μπω Νοέμβριο καο πάτησα το κουτάκι που λέει γι Σεπτέμβρη. Μου είχε έρθει κατάταξη για τεθωρακισμένα στο Λιτόχωρο (Ειμαι και 2 μετρα). Τώρα τον Σεπτέμβρη ή τον Νοέμβριο θα μου ξανά στείλουν πάλι για τεθωρακισμένα; Αν ναι μπορώ να το αλλάξω;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης