Σημείωμα κατάταξης (2016)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Kostakis_
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 23, 2014 7:17 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Kostakis_ »

Ευχαριστώ!
Parole

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Parole »

Στο χαρτί της κατάταξης αναφέρει (γραπτά) :
6μηνη Α. Υ - Χωρίς Προϋπηρεσία - ΑΦΜ.

Tι θέλει να πει ο ποιητής; Το πρώτο το καταλαβαίνω, τα υπόλοιπα;
neosX

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από neosX »

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις ποτε ειναι η ορκομωσια της ΣΤ ΕΣΣΟ 2016. Παρασκευη 25 του μηνα η την επομενη στις 2 Δεκεμβρη; Ευχαριστω!
Panos90
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2016 11:55 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Panos90 »

Καλησπέρα παιδιά, πότε βγαίνουν συνήθως οι κατατάξεις για τους νεοσύλλεκτους στη σελίδα stratologia.gr; Μπαίνω με την Α ΕΣΣΟ '17 αλλά ακόμα δεν έχει οριστηκοποιηθεί ημερομηνία και μέρος. Ευχαριστώ
Phoenix91

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Phoenix91 »

Εγώ που μπήκα σήμερα μου έβγαλε κανονικά που παρουσιάζομαι, ενώ δεν έχει βγει ακόμη επίσημη ανακοίνωση. Ξαναδοκίμασε Εικόνα
Gi_pap93

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Gi_pap93 »

Μπηκα σημερα στη στρατολογια και λεει πως εχω επιλεγει υγειονομικο (ειμαι νοσηλευτης απο ΤΕΙ) και παρουσιαζομαι Θηβα στο πυροβολικο. Τι φαση τωρα; Εγω για Αυλωνα ηξερα οτι παρουσιαζεται το υγειονομικοΕικόνα
Γιωργος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Γιωργος »

Καλησπερα δεν εχει βγει επισημη ανακοινωση για την πρωτη εσσο του 2017 αλλα σε πολλους που ξερω εμφανιζει που θα παρουσιαστουν αλλα και σε μερικους φιλους τους καλεσαν απο το τμημα για να παρουν το σημειωμα καταξης.Εμενα μου εμφανιζει οτι δεν εχω προγραμματιστει για την ΕΣΣΟ που ακολουθει ενω πριν ενα μηνα μου εβγαζε οτι ειμαι για Ιανουαριο

Να ανησυχω;

αλεξ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από αλεξ »

Ηλεκτρονικα μπορω να δω που παρουσιαζομαι, το σημιεωμα καταταξης ποτε θα μου το στειλουνε ; Γνωριζει καποιος ποτε το στελνουν στο περιπου;
Giopezikoz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Δεκ 09, 2016 8:52 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Giopezikoz »

Στη στρατολογία μου είπαν ότι θα με καλέσουν από το αστυνομικό τμήμα περί τα μέσα Δεκεμβρίου. Εάν δεν γίνει αυτό, τότε να καλέσω τη στρατολογία. Μέχρι στιγμής περιμένουμε...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης