Ορθοπεδικό πρόβλημα

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Λευτερης9942
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 24, 2012 5:52 pm
Επικοινωνία:

Ορθοπεδικό πρόβλημα

Δημοσίευση από Λευτερης9942 »

Ειμαι με ρηξη προσθιου χιαστου και παρουσιαζομαι Ιανουαριο... Θελω να δηλωσω Κυπρο αλλα η ρηξη στο γονατο με προβληματιζει. Θελω να υπηρετισω κανονικα... Δεν θελω να βγω γιοτας... (δεν το παιζω μαγγας... Απλα θελω να εχω μια εμπειρια απο το στρατο) γιαυτο και πειρα αναστολη απο το Τ. Ε. Ι αλωστε... Μηπως θα επρεπε να δηλωσω οτι εχω το συγκεκριμενο προβλημα; Επισης... Επειδη δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να κανω την εγχειρηση εξω λογο οικονονικων... Υπαρχει καμια περιπτωση να την κανω μεσα; Να προσθεσω οτι μετα την ρηξη στο γονατο... Δεν μπορουσα να συνεχισω το ποδοσφαιρο... Γι'αυτο και αρχισα το kick box... Για 6 μηνες ειμουνα πολυ ευχαριστημενος... Δεν ειχα κανενα προβλημα... Μεχρι που αποφασισα να σταματισω και να βγαλω την προετημασια στην ομαδα που ημουν (στο ποδοσφαιρο) ... Στην δευτερη προπονηση ξαναβγηκε το γονατο και απο τοτε τα εχω σταματισει ολα για 3 μηνες μεχρι τωρα... Ειμαι σε πολυ καλη φυσικη κατασταση και πιστεβω οτι θα μπορουσα να βγαλω την εκπαιδευση στην Κυπρο... Τι μου προτινεται να κανω; Ευχαριστω!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες