Σχολή Μόνιμων Υπαξιωματικών για γυναίκες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Σχολή Μόνιμων Υπαξιωματικών για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σου Ελενη. Καταρχην αν οντως καταφερεις και περασεις στη ΣΜΥ εφοσον το θελεις φυσικα να ξερεις οτι δε θα το μετανιωσεις. Μην ακους τιποτα και να μην ανυσηχεις. Εαν εχεις αρκετη υπομονη σου εγγυομαι οτι θα περασεις παρα μα παρα πολυ καλα. Εχω φιλους και φιλες στη συγκεκριμμενη σχολη και ακουω τα καλυτερα. Οχι παντα αλλα... Στη αρχη ειναι οντως λιγο δυσκολα γιατι θα ανοιξει ενα καινουργιο κεφαλαιο στη ζωη και οχι με το καλυτερο τροπο, αλλα πρεπει να σκεφτεις και το μετα!!!

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Σχολή Μόνιμων Υπαξιωματικών για γυναίκες

Δημοσίευση από kallitexnis »

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Οι στρατιωτικές σχολές πλέον έχουν γίνει τα καλύτερα κολέγια. Οι μόνοι που τραβάν δύσκολο κουπί είναι οι Ευέλπιδες και οι Ίκαροι... Θα περάσεις πολύ καλά. Κρίμα που λόγω ηλικίας δεν θα είμαι και γώ να...
Elena
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 25, 2007 12:24 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σχολή Μόνιμων Υπαξιωματικών για γυναίκες

Δημοσίευση από Elena »

Μακάρι , να είναι έτσι όπως τα λέτε, και επειδή βγήκε η ημερομηνία να παρουσιαστούμε την Δευτέρα 22 Σεπ , όποιος μπορεί να πει σχετικά με το τι παίζει στην αρχική εκπαίδευση ας το γράψει, η ας στείλει μήνυμα
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Σχολή Μόνιμων Υπαξιωματικών για γυναίκες

Δημοσίευση από kallitexnis »

Πρώτη μέρα κατάταξης έχει ταυτοποίηση στοιχείων, κατανομή σε λόχους σπουδαστών, κατανομή ρουχισμού και ειδών πρώτης ανάγκης εντός της σχολής. Στη Βασική εκπαίδευση έχει τρέξιμο, αθλητικές ασκήσεις και γενικώς είναι το 40ήμερο που οι βητάδες βγάζουν το άχτι τους στους άσσους(νίλες κλπ)
Εύα.

Σχολή Μόνιμων Υπαξιωματικών για γυναίκες

Δημοσίευση από Εύα. »

Γειά σας Παιδιά! Φέτος Δίνω Και Πάω Για Σμυ. Όλοι Μου Λένε Ότι Είναι Παρά Πολύ Δύσκολα Ειδικά Για Τις Γυναίκες!ξέρω Ότι Είναι Δύσκολα Αλλά Ποσό Πολύ; Παρακαλώ Ας Με Ενημερώσει Κάποιος Που Είναι Ήδη Μέσα Για το τι Γίνεται Με Τις Γυναίκες.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες