Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΜΑΝΩΛΗΣ

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από ΜΑΝΩΛΗΣ »

Καλησπερα σας μ ηρθε το χαρτι της αναβολης επειδη σπουδαζω (διοιηκηση συστηματων εφοδιασμου) και μ αναφερει πανω στον κλαδο καταταξης στρατο ξηρας, εγω ομως θελω να παω ειδικες δυναμεις γιατι το γουσταρω ολο αυτο και επισης θελω να παω στην αστυνομια αλλα πρεπει να παω ειδικες δυναμεις, το ειχα δηλωσει οταν περασα περιοδευων για ειδικες δυναμεις αλλα η αναβολη λεει στρατο ξηρας, μπορω να παω ειδικες δυναμεις γτ αλλιωσ χαλανε τα ονειρα μ. ευχαριστω
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

ΜΑΝΩΛΗΣ έγραψε:Καλησπερα σας μ ηρθε το χαρτι της αναβολης επειδη σπουδαζω (διοιηκηση συστηματων εφοδιασμου) και μ αναφερει πανω στον κλαδο καταταξης στρατο ξηρας, εγω ομως θελω να παω ειδικες δυναμεις γιατι το γουσταρω ολο αυτο και επισης θελω να παω στην αστυνομια αλλα πρεπει να παω ειδικες δυναμεις, το ειχα δηλωσει οταν περασα περιοδευων για ειδικες δυναμεις αλλα η αναβολη λεει στρατο ξηρας, μπορω να παω ειδικες δυναμεις γτ αλλιωσ χαλανε τα ονειρα μ. ευχαριστω
Για να μη χαλασουν τα ονειρα σου, χαλασε 30λ απο τη ζω τη ζωη σου και διαβασε τις προυγουμενες σελιδες
zoukhs

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από zoukhs »

Γιατι δεν μπωρεις να κανεις κανονικη θειτια σε ο. Υ. Κ. Η σε μακ;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

zoukhs έγραψε:Γιατι δεν μπωρεις να κανεις κανονικη θειτια σε ο. Υ. Κ. Η σε μακ;



Σε ΟΥΚ δεν μπορείς εδώ και αρκετά χρόνια, σε μακ μπορείς (Αμφίβιοι Καταδρομείς)
Θανος

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Θανος »

Γεια σας παιδια! Οταν ειχα παει Ρουφ εκανα την χαζομαρα και δηλωσα πεζικο... Αλλα μετα αλλαξα γνωμη και αποφασησα πως θελω να παω Πεζοναυτης. Ποια ειναι η διαδιακασια για να μπω; Απο τι ξερω μεσα σε 1 βδομαδα θα περασει κλιμακιο και θα μας παρει. Εγω τι πρεπει να κανω για να μπω; Επισης ειμαι το 9. Μιπως ξερει κανεις ποτε "περιπου"μπαινω; Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Θανος έγραψε:Γεια σας παιδια! Οταν ειχα παει Ρουφ εκανα την χαζομαρα και δηλωσα πεζικο... Αλλα μετα αλλαξα γνωμη και αποφασησα πως θελω να παω Πεζοναυτης. Ποια ειναι η διαδιακασια για να μπω; Απο τι ξερω μεσα σε 1 βδομαδα θα περασει κλιμακιο και θα μας παρει. Εγω τι πρεπει να κανω για να μπω; Επισης ειμαι το 9. Μιπως ξερει κανεις ποτε "περιπου"μπαινω; Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!


Δεν ξέρουμε ακόμα πότε θα μπει η σειρά του φεβρουαρίου. Εσύ όταν παρουσιαστείς θα δηλώσεις ότι επιθυμείς να υπηρετήσεις στις ειδικές δυνάμεις και όταν έρθει το κλιμάκιο θα πέρασεις κάποια αθλήματα
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Greek_Army έγραψε:
Θανος έγραψε:Γεια σας παιδια! Οταν ειχα παει Ρουφ εκανα την χαζομαρα και δηλωσα πεζικο... Αλλα μετα αλλαξα γνωμη και αποφασησα πως θελω να παω Πεζοναυτης. Ποια ειναι η διαδιακασια για να μπω; Απο τι ξερω μεσα σε 1 βδομαδα θα περασει κλιμακιο και θα μας παρει. Εγω τι πρεπει να κανω για να μπω; Επισης ειμαι το 9. Μιπως ξερει κανεις ποτε "περιπου"μπαινω; Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!
Δεν ξέρουμε ακόμα πότε θα μπει η σειρά του φεβρουαρίου. Εσύ όταν παρουσιαστείς θα δηλώσεις ότι επιθυμείς να υπηρετήσεις στις ειδικές δυνάμεις και όταν έρθει το κλιμάκιο θα πέρασεις κάποια αθλήματα
Να προσεχεις μη χτυπησεις / αρρωστησεις / παθεις γενικα κατι, γιατι θα χασεις τα αγωνισματα και μετα θα παρακαλας για 2ρες ευκαιριες
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δεύτερη ευκαιρία δυστηχώς δεν υπάρχει. Αν και σε τέτοιες περιπτώσεις θα έπρεπε.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Greek_Army έγραψε:Δεύτερη ευκαιρία δυστηχώς δεν υπάρχει. Αν και σε τέτοιες περιπτώσεις θα έπρεπε.
Ναι, ισως, με τον ορο οτι θα ξανααρχιζε την θητεια απο την αρχη! για φαντασου στους 9 μηνες να κανεις 3 πεζικο, μενουν 6 για καταδρομες; στη σειρα μου τα 6μηνα δεν ειχαν καν δικαιωμα να δωσουν αθληματα!!!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

297ΙΜΑΚ έγραψε:
Greek_Army έγραψε:Δεύτερη ευκαιρία δυστηχώς δεν υπάρχει. Αν και σε τέτοιες περιπτώσεις θα έπρεπε.
Ναι, ισως, με τον ορο οτι θα ξανααρχιζε την θητεια απο την αρχη! Για φαντασου στους 9 μηνες να κανεις 3 πεζικο, μενουν 6 για καταδρομες; Στη σειρα μου τα 6μηνα δεν ειχαν καν δικαιωμα να δωσουν αθληματα!


δεν λέω για τόσο μεγάλο διάστημα... Στις 7 μέρες έρχονται τα κλιμάκια. Άντε να μπορεί μετά από μια βδομάδα να δώσει.
nikos

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από nikos »

Παιδιά καλημέρα, εγω που είμαι 313 και δε δήλωσα ειδικές δυνάμεις, μπορώ να δηλώσω και να μπω για εκπαίδευση με την επόμενη εσσο 'η πλεον είναι αργά;

mihalis19

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από mihalis19 »

Γεια σας! Λοιπον εχω διαβασει πααααρπολυ το φορουμ. Αυτο που θα ρωτησω εχει χιλιοαπαντηθει απλα εχω μπερδευτει. Εμενα λογικα θα μου ερθει το χαρτι για στρατο ξηρας για οπου με πανε. Ξερω οτι ειμαι στρατο ξηρας επειδη εβαλα τον αριθμο μου στο site του ΓΕΣ. Οποτε εκει που θα ειμαι περναει το κλιμακιο των ειδικων δυναμεων. Θελω να μπω αλεξιπτωτα εγω. Τι τεστ θα δωσω; Θα δωσω 20 καμψεις 4 ελξεις και 1000 μετρα σε 5 λεπτα; Και αφου μπω ειδικες δυναμεις θα κανω κανω αλλα τεστ για να μπω αλεξιπτωτα που ειναι 30 καμψεις 30 κοιλιακους μιλι σε κατω απο 7:30 και 8 ελξεις; Ήήή οταν ερθει το κλιμακιο στο πεζικο που θα ειμαι θα δωσω κατευεθειαν τα τεστ για αλεξιπτωτα?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

mihalis19 έγραψε:Γεια σας! Λοιπον εχω διαβασει πααααρπολυ το φορουμ. Αυτο που θα ρωτησω εχει χιλιοαπαντηθει απλα εχω μπερδευτει. Εμενα λογικα θα μου ερθει το χαρτι για στρατο ξηρας για οπου με πανε. Ξερω οτι ειμαι στρατο ξηρας επειδη εβαλα τον αριθμο μου στο site του ΓΕΣ. Οποτε εκει που θα ειμαι περναει το κλιμακιο των ειδικων δυναμεων. Θελω να μπω αλεξιπτωτα εγω. Τι τεστ θα δωσω; Θα δωσω 20 καμψεις 4 ελξεις και 1000 μετρα σε 5 λεπτα; Και αφου μπω ειδικες δυναμεις θα κανω κανω αλλα τεστ για να μπω αλεξιπτωτα που ειναι 30 καμψεις 30 κοιλιακους μιλι σε κατω απο 7:30 και 8 ελξεις; Ήήή οταν ερθει το κλιμακιο στο πεζικο που θα ειμαι θα δωσω κατευεθειαν τα τεστ για αλεξιπτωτα;


Για τα αλεξίπτωτα υπάρχει ξεχωριστό θέμα (μην γράψεις και εκεί πάλι τα ίδια)

Αλεξιπτωτιστές: Κατάταξη και αθλήματα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες