Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 8:43 pm
Τοποθεσία: υψηλη :P
Ενδιαφέροντα: - free running -
Επάγγελμα: kommanto junior
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 »

giorgos έγραψε: Παιδια φετος δινω πανελ ειμαι θεωρητικ κατευ αλλα τν παλευω μ τα μαθ στν σμυν ειναι πολυ δυσκολα τα μαθ; Ευχαριστω

τιποτα δεν ειναι δυσκολο... Εικόναπροσπαθεια θελει και διαβασμαΕικόνααυτο ειναι το κλειδι για την επιτυχια (ταδε εφη η ευαγγελια) - (αθανατε ικαρε!Εικόνα)

ΒΑΣΙΛΗΣ

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από ΒΑΣΙΛΗΣ »

Γεια σας παιδια! ειμαι θεωρητικη και πηρα μαθηματικα μονο για στρατ. σχολεσ... στα θεωρ. τα πηγα αριστα στα μαθηματικα ς. τα! τελος παντον εβγαλα 14.421 στο 4 πεδιο. περναω σμυν; ευχαριστω προκαταβολικα...

lefterisg
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 428
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2009 12:14 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από lefterisg »

Έχεις αρκετές ελπίδες φίλε!
σπυρος

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από σπυρος »

lefterisg έγραψε:Ίσως να μην μπορέσεις να τη πιάσεις, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Φέτος μπορεί να ήταν μεγάλη η ζήτηση, ωστόσο κόπηκαν και πάρα πολλά άτομα στις ΠΚΕ και πολλά άλλα δεν εμφανίστηκαν καθόλου λόγω χαμηλής βαθμολογίας. Για παράδειγμα στη ΣΜΥΝ που έδεινα εγώ απο τα 900+ άτομα που είχαν δηλώσει αρχικά στο τέλος μείναμε μονο 300+ και φαντάσου πόσοι από αυτούς δεν βγάλανε και τη βαθμολογία. Επίσησης μεγαλύτερες πιθανότητες έχεις όταν ελπίζεις να μην ανέβουν πολύ, παρά στο να πέσουν... Καλή επιτυχία!


σοβαρα ισχυει αυτο λευτερη; Εισαι σιγουρος γι αυτο π λες; Αυτο ειναι κατι σχετικα ευχαριστο αν ισχυει... Οποτε με 13400 + π εχω, εχω αρκετες ελπιδες...

lefterisg
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 428
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 03, 2009 12:14 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από lefterisg »

Για τα άτομα που μείναμε στις ΠΚΕ ισχύει, είναι γεγονός. Η περσινή βάση ήταν 13081 και βέβαια έχεις ελπίδες. Μπορείς να ελπίζεις. Καλή σου επιτυχία!
γιαννης

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από γιαννης »

Ειναι κανεις ειδικη κατηγορια τριτεκτων εδω; Περυσι ειχε 9200 και εχω 10350 μορια. Υπαρχει περιπτωση να μπω?
ΒΑΣΙΛΗΣ

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από ΒΑΣΙΛΗΣ »

Παιδια οσο πλησιαζει η μερα ανακοινωσης των βασεων το αγχος χτυπαει κοκκινο! Εχω 1400 μορια πανω απο την βαση... Τι λετε εχω ελπιδες; Καλη επιτυχια σε ολους μας...
Μαριος

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από Μαριος »

Ρε παιδια εγραψα 12580 κ ειμαι κατηγορια πολυτεκνων που ειχε 9100 υπαρχει περιπτωση να εχει ανεβει τοσο; Οι βαθμολογιες για τους πολυτεκνους μηπως δεν βγαινουν μαζι;
Μαριος

Βάσεις - μόρια για ΣΜΥΝ (2010)

Δημοσίευση από Μαριος »

AΑαα για 70 δεν την επιασα μηπως γνωριζει κανεις αν θα παρει επιλαχωντες; Αν ναι ποτε κ πως μπορω να το μαθω;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης