Σχολή με μικρότερη πίεση

Κλειδωμένο

Σε ποια σχολή πιστεύετε ότι δέχεται κάποιος τις λιγότερες πιέσεις;

Το δημοψήφισμα λήγει την Σάβ Ιούλ 28, 2012 7:02 pm

ΣΤΥΑ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΥΔ
3
33%
ΣΣΕ ΣΩΜΑΤΑ
1
11%
ΣΜΑ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΑΣΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
4
44%
ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛ.ΑΣ
1
11%
 
Σύνολο ψήφων: 9

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
dreik
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2009 7:01 pm
Επικοινωνία:

Σχολή με μικρότερη πίεση

Δημοσίευση από dreik »

Ψηφιστε και εκθεστε τις αποψεις σας! Οταν καποιος αποφασισει να μπει σε μια στρατιωτικη-αστυνομικη σχολη ειναι αποφασισμενος να ανταπεξελθει σε ολες τις δυσκολιες! Αλλα κακα τα ψεματα σ'αυτην την χωρα που ζουμε πολλοι σκεφτονται να μπουν στρατο μονο και μονο για αποκατασταση! Καλα λεφτα και λιγο πρηξιμο! Εδωσα τις σχολες στις οποιες πιστευω η διαφορα οικονομικων απολαβων ειναι πολυ μικρη (αν εχω λαθος διορθωστε με) και ρωταω μονο για λιγοτερη πιεση (μεταθεσεις, τρεξιματα, κτλ) και γενικα ολα αυτα που δεν θα σε αφησουν να κοιταξεις και λιγο την ζωουλα σου! Εγω ψηφισα ΣΥΔ στην οποια θελω να περασω οχι μονο για τους παραπανω λογους αλλα και για πολλους αλλους προσωπικους! Ευχαριστω για την συμμετοχη σας προκαταβολικα!
Θέμα Επιλογής (Sport

Σχολή με μικρότερη πίεση

Δημοσίευση από Θέμα Επιλογής (Sport »

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ:
Έχω δηλώσει στρατιωτικές με 1η την Ικάρων,2η ΣΤΥΑ κλπ... Οι 2 αυτές με ενδιαφέρουν περισσοτερο και κυρίως η ΣΤΥΑ.
Καιρός για Μηχανογραφικό τώρα και, πέρα από το ποια θα είναι η σχολή που θα μπει 1η σε αυτό (Η Ικάρων είναι 1η στα χαρτιά μμόνο για στρατιωτικές), το σκεφτομαι αν οντως πρεπει Να βαλω τις στρα/τικές σχολές. Άλλα Είναι και η αποκατάσταση που με ξαναγυρνάει σ αυτες.

Η ΕΡΩΤΗΣΗ:
Το θέμα είναι οτι δε ξέρω αν θα αντέξω στο στρατό με την καταπίεση, την πειθαρχία τα καψονια και άλλα τετοια βαριά. Θέλω να μου πείτε εσείς που ξέρετε πως είναι μεσα στις σχολες αυτες. Π. Χ. Αληθευεί οι εισαι συνεχεια κλεισμενος στη σχολη και οι εξοδοι ειναι πολυ περιορισμενοι; Ή οτι μονο το πρωτο χρονο είσαι κλεισμενος μεσα και μετα εισαι πιο ελευθερος; Είμαι στον αέρα. Καποια απάντηση θα ηταν πολύ χρησιμη...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες