585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Α και ειμαι Α/Τ και απ οσο ξερω θα ειμαι 1ο λοχο... οποιος ξερει κατι ας μου πει... Ξερω για το κρυοοοο αν και θα ερθω σχετικα καλη εποχη αλλα θα κανω φυλακιο; η εκπαιδευση;

Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια ημουνα καποτε στο 585 στην καστορια ηταν πολυ χυμα το 1998! Τριτου κυκλου ηταν! Οχι στα τεθωρακισμενα στο πεζικο! Αλλα τοτε ειχε πολα μεμετια!
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σε όλους μου ήρθε το σημείωμα κατάταξης για 18 Αυγούστου στο 585 ΤΠ Καστοριάς για ΤΕΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΑ (ΒΑΡ. ΟΠ) ΟΠΛ. Όποιο παιδί ξέρει κάποια πληροφορία σχετικά με το συγκεκριμένο κέντρο και ειδικότητα ας μας πει. Όσοι είστε για Καστοριά ελάτε να τα πούμε.

Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε και εγω παρουσιαστικα 585 ΤΠ στης 10 νοεβριου 2008 στην αρχι μεχρι να ορκιστης ειναι λιγο ***** αλα μετα θα περασις ωρεα απλος στην αρχι ειναι που θα κανεντε παρελασι στο αεροδρομιο μετα που θα ορκιστητε μετα απο 10 μερεσ θα κανετε πορια απο το αργος ορεστικο στο παιδιο βολις που ειναι περιπου 6 χιλιομετρα τραβα και 6 γηρνα ενταξι ειναι στην αρχι ***** μετα ειναι ζωαρα φιλε αν χριαστης βοιθια στηλε μου εμαιλ στο antvnhs21@hotmail.com γιατη ξερο ατομα μεσα απο το μεσα απο το στρατοπαιδο για να τα περνας καλα φιλε οκ
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδια

ο αδερφος μου παρουσιαζεται στο 585τπ στην καστορια

οποιος εχει πληροφοριες για το τι παιζει εκαι ας αφησει μνμ

και θα ξαναμπουμε σην σελιδα σε 2 μερες

αυχαριστουμε παιδια

Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σε ολους. Οποιος υπηρετησε στο 585 Καστοριας το ετως 2007 στα τεθωρακισμενα ας Στηλει στο ε-μαιλ μου για να επικοινονισω Μαζι του.
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδιά ξέρει κανείς να μου εξηγήσει το που βρίσκεται το 585 ΤΠ στην Καστοριά;

Ευχαριστώ...
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε το 585 βρισκετε στο αργος ορεστικο ειναι λιγο πιο πανο απο την καστοριαμε θεμα στρατοπεδου το που ειμουνα εγω εκι πανο στο 585 ΤΠ ειναι αστα να πανε η τουαλετεσ ητανε χαλια η θαλαμι δεν ειχα ζεστα καθολου ποτε αναβαν τα καλοριφερ αστα να πανε
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Rafale »

παντελής έγραψε:Παιδιά ξέρει κανείς να μου εξηγήσει το που βρίσκεται το 585 ΤΠ στην Καστοριά;

Ευχαριστώ...
Ειναι στο αργος ορεστικο το μονο σιγουρο οτι η μοναδα ειναι μεσα στο χωριο και δε θα σου λειψει τιποτε απο φαγωσιμα. Κατα τα αλλα τα γνωστα αγγαρειες πορεις χαιρετισμοι

αντε καλη θητεια !
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Τι λεει ρε καλα...10 νοεμβρη παρουριαζωμαι καστορια...585... Τι λεει εκει πως ειναι τα πραγματα.
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδιά δεν ξέρω για παλαιότερα αλλά τώρα μακρια από το 585! Τουλάχιστον από το πάνω στρατόπεδο (2ο λόχο όλμων). Οι εγκαταστάσεις είναι επιεικώς τραγικές. Τουαλέτες χωρίς πόρτες, εννοείται όχι ζεστό νερό για μπάνιο, εστιατόρια που στεγάζονται σε τολ και θάλαμοι μικροί με το ένα κρεβάτι πάνω στο άλλο.
Το μόνο που είναι respect είναι η πανέμορφη Καστοριά που μας κάνει και ξεχνιόμαστε στις εξόδους μας. Καλή συνέχεια σειρούλες μου... Θα περάσει που θα πάει!
Anonymous

585 ΤΠ - Καστοριά (Άργος Ορεστικό)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδιά παρουσιάζομε στο 585 ΤΠ τον φεβρουάριο ξέρει κανείς να μου πει πως είναι τα πράματα εκει πέρα;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες