Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια εγω που εχω δυσχρωματοψια θα με παρουν! ;
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγω εχω ρε γαμωτο αλλα θελω παρα πολυ να παω και για τα μορια ποθ δινουν δεν γινετε τπτ; Παντα το ελενχουν αυτο Απαντηστε σας παρακαλω δεν εχς ουτε ενα σπασιμο πας 4 χρονια κικ-βοξ Τρεχω παρα πολυ ολα ολα θα με κοξουν γιαυτο ρε παιδια αν καποιος ξερει ας απαντηση παρακλαω. Ευχαριστω
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Συγνωμη που γραφω εδω αλλα Ρε γαμωτο εχω δυσχρωματοψια θελω παρα πολυ να παω εδ και για τα μορια που δινουν αλλα και σαν εμπειρια δεν γινετε τπτ; Παντα το ελενχουν αυτο Απαντηστε σας παρακαλω δεν εχω ουτε ενα σπασιμο παω 5 χρονια κικ-βοξ Τρεχω παρα πολυ ειμαι 185 76 κιλα Ολα ολα θα με κοξουν γιαυτο ρε παιδια αν καποιος ξερει ας απαντηση παρακλαω. Ευχαριστω
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ααα και υπαρχει τροπος να το κριψω δεν ειναι σοβαρο ρε γαμοτο Και ειναι κριμα...
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nassos »

Φίλε μου σε όλους εξετάζουν δυσχρωματοψία/αχρωματοψία.
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Και βγαινεις ι2 ρε παιδια; Και με πανε πεζικο; Η γινετε να μεινω συγνωμη αλλα προσπαθω να βρω μια λυση ρε Γαμωτο θελω παρα πολυ να παω...
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nassos »

Ειδικές Δυνάμεις θεωρώ αδύνατο να σε κρατήσουν.
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Τα χρωματα τα βλεπω κανονικα ρε γαμωτο απλα το τεστακι με τους κυκλους δεν τα παω καλα...
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Σαν χρωματα κοκκινο κιτρινο πρασινο κτλπ τα βλεπω κανονικα ολα... Δεν εχω αχρωματοψια
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Παρουσιαζομαι αυγουστο μεγαλο πευκο Αλλα εχω δυσχρωματοψια θα το βρουνε αμα δεν το πω και αν το βρουν γινετε να κανω τπτ για να μην βγω ι2 και να συνεχισω; Τοσο απολυτο ειναι; Θελω πραγματικα να παω... Και σωματικα δεν εχω τπτ αλλο ειμαι αθλητης κανω στιβο Απο 6 χρονον θα με κοψουν;
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι Σε κοβουν για δυσχρωματοψια η Γιατι αχρωματοψια απο εδ η και για τα 2; Εγω δεν ηξερα οτι εχω δυσχρωματοψια και πηγα χτες στον γιατρο μετα αφου εκανα το τεστ και μοθ ειπε οτι εχω δυσχρωματοψια Αλλα οτι τα χρωματα μπορω να τα δω κανονικα Οπως τα βλεπουν ολοι... Τι να πω τωρα το καταλαβα ι2 ε;
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξερει κανεις παιδια ειχε κανεις παρομιο προβλημα αν ναι τι εγινε; Ευχαριστω πολυ εκτονπρωτερον
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε μου εγω ειχα παει σε στρατιωτικο γιατρο πριν 2 χρονια. Διαβασα ολους τους κυκλους εκτος απο εναν που δεν μπορουσα να τον διακρινω καλα και του το ειπα. Μου λεει δεν πειραζει αμα κατσεις λιγο θα τον βρεις. Και δεν μου ανεφερε τιποτα για δυσχρωματοψια. Δηλαδη αμα στους 10 κυκλους βγαζεις τους 7-8-9/10 τοτε εισαι καλα. Αλλιως εχεις προβλημα. Καλυτερα ομως να πας και εσυ σε εναν στρατιωτικο γιατρο να ρωτησεις εδω στα φορουμς δεν θα καταφερει να σου απαντησει κανενας ευκολα.
Anonymous

Δυσχρωματοψία και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Παρ 'ολο που έχω δυσχρωματοψία υπηρέτησα χωρίς πρόβλημα στούς πεζοναύτες πριν 25 χρόνια. Και κάτι ακόμα. Νίκο ρε γαμώτο κόψε αυτό το ρε γαμώτο.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες