Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
elenaki2020
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Σεπ 01, 2008 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από elenaki2020 »

ΕικόναΓεια σας. Στην ειδικοτητα του πεζικου "υπηρετης ελεφρου οπλισμου πολυβολων-πυροβολωνΠΖ" παίρνουν και γυναικες; Και αν παιρνουν σε ποια μερη-πολεις-περιοχες γινεται η εκπαιδευση; Ευχαριστω πολυ
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Grecia »

Καλημερα σας παιδια θελω να ρωτησω κατι κ ελπιζω καποιος να ξερει...
Εχω δηλωσει Πεζικο-) Υπηρετης ελαφρου οπλισμου, μηπως ξερετε που ειναι το κεντρο εκπαιδευσης; Αν με παρουν με το καλο; Εικόνα
Anonymous

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Anonymous »

Grecia έγραψε:Καλημερα σας παιδια θελω να ρωτησω κατι κ ελπιζω καποιος να ξερει...
Εχω δηλωσει Πεζικο-) Υπηρετης ελαφρου οπλισμου, μηπως ξερετε που ειναι το κεντρο εκπαιδευσης; αν με παρουν με το καλο; Εικόνα
Grecia το κεντρο εκεπαιδευσης ειναι γρεβενα νομιζω. να σε ρωτισω κατι; μασ εξεταζει ορθοπεδικος στις εξετασεις; ελεγχει αν εχεισ σπασει ποδι; ειμαστε για πολυ ωρα χωρισ ρουχα;

Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Grecia »

Καλημερα... Μια ερωτηση... Ξερετε ποια ειναι η ασχολια του υπηρετη ελαφρου οπλισμου (πζ); ;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από illy »

grecia έγραψε:καλημερα... Μια ερωτηση... Ξερετε ποια ειναι η ασχολια του υπηρετη ελαφρου οπλισμου (πζ); ;
μπες στην ιστοσελιδα του στρατου, επελεξε επ. Οπ, καθηκοντα κ μετα πατα στην υπερσυνδεση της ειδικοτητας που διαλεξεςΕικόνα
Wiseco2000
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:26 am
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Wiseco2000 »

ελευθερια έγραψε: grecia το κεντρο εκεπαιδευσης ειναι γρεβενα Νομιζω. Να σε ρωτισω κατι; Μασ εξεταζει ορθοπεδικος στις εξετασεις; Ελεγχει αν εχεισ σπασει ποδι; Ειμαστε για πολυ ωρα χωρισ ρουχα;



αν δεν κανω λαθος ο γιατρος ειναι παθολογος, αλλα μπορει να υπαρχει και ορθοπεδικος.
Anonymous

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξερει κανεισ αν εχουν γινει πολλεσ αιτησεισ για αυτη την ειδικοτητα;
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Grecia »

Μπα κοπελια δεν νομιζω να μαθουμε... Κ εγω θα ηθελα να μαθω... Εδωσες για αυτην την ειδικοτητα;
Kostas_Topo
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 24, 2008 5:30 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Kostas_Topo »

Grecia έγραψε:Μπα κοπελια δεν νομιζω να μαθουμε... Κ εγω θα ηθελα να μαθω... Εδωσες για αυτην την ειδικοτητα;
οι περισσοτερες αιτησεις ειναι για αυτην την ειδικοτητα και μετα για την ειδικοτητα συνοδος σκυλων

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από illy »

Ναι έχει πολλή ζήτηση αυτή η ειδικότητα λόγω των πολλών θέσεων, μας το είπε ο λοχαγός σήμερα που έδωσα συνεντευξη... κ μας ανέφερε ότι έγιναν περιπου 8000 αιτήσεις φέτος, δηλαδή είπε 1/5 για να μπει
Anonymous

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι και εγώ αυτή δήλωσα! ελαφρύ οπλισμό πολυβόλων πυροβόλων! ναι αλλά παίζει το ενδεχόμενο να μας πάνε σε άλλη ειδικότητα ετσι; ή όχι; ;
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Grecia »

Ναι παιζει, το ελεγε κ η προκυρηξη... Καλε ας με παρουν εμενα κ ας με βαλουνε οπου θελουν χαχα...
Πρωτη φορα δινεις;
Kostas_Topo
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 24, 2008 5:30 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Kostas_Topo »

Grecia έγραψε:Ναι παιζει, το ελεγε κ η προκυρηξη... Καλε ας με παρουν εμενα κ ας με βαλουνε οπου θελουν χαχα...
Πρωτη φορα δινεις;
Θεωρητικα γινεται αλλα πρακτικα αρκετοι ΕΠΟΠ που ξερω μου ειπαν οτι δυσκολα να σε παρουν σε αλλη ειδικοτητα. Αν μεινουν κενες θεσεις σε καποιες ειδικοτητες τοτε τις καλυπτουν βισματα που δεν εχουν τις απαραιτητες προυποθεσεις για τις ειδικοτητες που δηλωσαν.

Anonymous

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Anonymous »

ναι πρώτη φορα δίνω και ελπίζω να πάνε όλα καλα! Ούτε και εγώ έχω πρόβλημα! Φτάνει να μπω!!! κι εσύ πρώτη φορά δίνεις; αχ καλη επιτυχια σου εύχομαι! και σε όλους οσους δίνουν! :-0

Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης ελαφρού οπλισμού

Δημοσίευση από Grecia »

Πρωτη; Οχι γλυκια μου τριτη... χαχα αλλα φετος θα μπω... Δεν ξανα χαριζω την θεση μου χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης