Σημείωμα κατάταξης (2012)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
George

Σημείωμα κατάταξης (2012)

Δημοσίευση από George »

Απο σήμερα έχουν πάει τα σημειώματα κατάταξης στο Αστυνομικό τμήμα κάθε περιοχής!
giannisg89
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Δευ Δεκ 12, 2011 1:47 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από giannisg89 »

Ρε παιδια ακομα τπτ... Και μπαινω στιος 31
Εφ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Εφ »

Καλημερα. Θα ηθελα να μαθω αν γνωριζει καποιος αν μπορω να μαθω μεσω τηλεφωνου ποτε θα μου στειλουν το χαρτι που θα με καλει για την στρατιωτικη μου θητεια και αν ναι σε ποιο θα καλεσω για Αθηνα γιατι δοκιμαζω αυτα που εχει το Site αλλα δεν απαντανε σε κανενα.
Nikos1991

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Nikos1991 »

Εγώ το πήρα πριν καμιά εβδομάδα.
318

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από 318 »

Θα σου ερθει αλλα μπορει και 4-5 μερες πρην. Παρε την στην αστυνομια να πας να το παρεις να τελιωνεις
stig
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 24, 2011 6:15 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από stig »

Εμένα τίποτα ακόμα και μπαίνω 30/01, μήπως να πάρω κανα τηλ εγώ στο τμήμα τις περιοχής μου; (γιατι τα πρωινά είμαι κ δουλεια οπότε είναι και λίγο δύσκολο να με βρούνε αν πέρνουν μονο πρωί)
Nikos1991

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Nikos1991 »

stig έγραψε:Εμένα τίποτα ακόμα και μπαίνω 30/01, μήπως να πάρω κανα τηλ εγώ στο τμήμα τις περιοχής μου; (γιατι τα πρωινά είμαι κ δουλεια οπότε είναι και λίγο δύσκολο να με βρούνε αν πέρνουν μονο πρωί)


Συνήθως πρωί πέρνουν.

Για πάρε ένα τηλέφωνο... Εικόνα
ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2012 8:47 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ »

Γεια σας ειμαι καινουργιος στο φορουμ, εμενα το χαρτι ηρθε πριν απο καμια βδομαδα. για ο χαρτι σας πηγενεται στην αστυνομια να τελειωνεται
giannisg89
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Δευ Δεκ 12, 2011 1:47 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από giannisg89 »

Εγς πηρα την ατυνομια και δεν εχει ερθει απο μερα σε μερα λεει...
ΙΑΚΩΒΟΣ
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Ιαν 18, 2012 2:15 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από ΙΑΚΩΒΟΣ »

Παιδιά χαίρεται και από εμένα, είμαι καινούργιος στο foroum Και θέλω να ρωτίσω :

Μου ήρθε το ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ και λέει ότι έχω επιλεγεί για ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΥΕΑ

Τι σημαίνει αυτό Και πως παίρνω αναβολή γιατί είμαι ακόμα φοιτητής;

Λευτερης

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Λευτερης »

Σημαίνει ότι έχεις επιλεχθεί για υποψήφιος έφεδρος αξιωματικός των Ε. Δυνάμεων. Αναβολή παίρνεις παίρνοντας πιστοποιητικό σπουδών από τη σχολη σου και πηγαινοντας στο στρατολογικο γραφειο που ανηκεις, προκειμενου να συνεχιστει η αναβολη σου.
paranoidandroid

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από paranoidandroid »

Καλησπέρα

Σήμερα παρέλαβα το σημείωμα κατάταξης και κάτω-κάτω, στα "στοιχεία στρατολογικής κατάστασης - αποσταλλέντα ατομικά έγγραφα" γράφει μεταξύ άλλων "δεν έχει λάβει Α. Υ. ". Ξέρετε τί σημαίνει αυτό;

Ευχαριστώ
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Nassos »

Μήπως Α. Υ = Αναβολή ή Απαλλαγή για λόγους Υγείας;
paranoidandroid

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από paranoidandroid »

Το σκέφτηκα, αλλά μετά σκέφτηκα επίσης ότι α) αν είχα αναβολή δεν θα μου έστελναν σημείωμα πριν αυτή λήξει και β) αν είχα απαλλαγή δεν θα μου έστελναν σημείωμα ποτέ.
Μηνας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Μηνας »

Παιδια μπηκα στην σελιδα της στρατολογιας κ διαβασα το παρακατω ενω αρχικα ελεγε οτι θα εμπενα Μαιο,

Είστε υπόχρεος για κατάταξη Στρατό Ξηράς με την 2012 Β΄ ΕΣΣΟ (Μάρτιος) δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 2/2012 την 06/03/2012 σε 2/39 Σύνταγμα Ευζώνων 'Σχης Καραχρήστος' (2/39 ΣE 'ΣΧΗΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ') (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) . Έχετε επιλεγεί Πεζικό.

Δηλαδη σε 25 μερες περιπου παρουσιαζομαι, ΧΑΡΤΙ Στο σπιτι δεν μου εχει ερθει και αποτι διαβαζω χριαζεται για να κανω δωρεαν την ακτινογραφια πριν παρουσιαστω, τι κανω; Περιμενω ακομα; Αν δεν μου ερθει; Δεν εχω αλλαξει διεθυνση η κατι, παω στην αστυνομια; Στο ρουφ; Δεν το χρειαζομαι καθολου και απλα μενω σε οτι γραφει στο σαιτ της στρατολογιας;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες