ΕΠΟΠ Διοικητικού Λογιστικού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
nastchar
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Δεκ 03, 2021 1:14 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Διοικητικού Λογιστικού

Δημοσίευση από nastchar »

Έκανε κάποιος αίτηση για λογιστήριο; Αν ναι, με πόσα μόρια;
Άβαταρ μέλους
Aeroporos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Απρ 15, 2022 2:08 pm
Τοποθεσία: Epop
Επάγγελμα: Epop
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Διοικητικού Λογιστικού

Δημοσίευση από Aeroporos »

Ναυτικό;
nikoletamaria
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Απρ 10, 2022 4:07 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Διοικητικού Λογιστικού

Δημοσίευση από nikoletamaria »

Ναι λογιστηριο ΣΞ με 550 μορια. Και αεροπορια οικονομικος ταμειακος που δε μετρησα μορια εκει γιατι εβαλα και το πτυχιο της προφορικης μου
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Διοικητικού Λογιστικού

Δημοσίευση από anonymous19970 »

nikoletamaria έγραψε:Ναι λογιστηριο ΣΞ με 550 μορια. Και αεροπορια οικονομικος ταμειακος που δε μετρησα μορια εκει γιατι εβαλα και το πτυχιο της προφορικης μου
Αντικειμενικα εχεις πολυ λιγες πιθανοτητες αφου η ειδικοτητα αυτη παιρνει 2 ατομα και περυσι ειχε βαση 940 μορια. Για οικονομικοε ταμιακος αν εννοεις οτι εστειλες πτυχιο πληροφορικης θα σε κοψουν αφου δεν ζηταει αυτο το πτυχιο

nikoletamaria
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Απρ 10, 2022 4:07 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Διοικητικού Λογιστικού

Δημοσίευση από nikoletamaria »

anonymous19970 έγραψε:
Αντικειμενικα εχεις πολυ λιγες πιθανοτητες αφου η ειδικοτητα αυτη παιρνει 2 ατομα και περυσι ειχε βαση 940 μορια. Για οικονομικοε ταμιακος αν εννοεις οτι εστειλες πτυχιο πληροφορικης θα σε κοψουν αφου δεν ζηταει αυτο το πτυχιο

Ποτέ δεν κοιτάω τα περσινά, κάθε προκήρυξη είναι διαφορετική. Επίσης για Αεροπορία δεν θα με κόψουν, απλά δεν θα μετρηθεί (ECDL εννοώ). Πτυχίο Λογιστικής κανονικό έχω.

Μη γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις (Nassos)

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Ιουν 29, 2022 11:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Διοικητικού Λογιστικού

Δημοσίευση από anonymous19970 »

nikoletamaria έγραψε:Ποτέ δεν κοιτάω τα περσινά, κάθε προκήρυξη είναι διαφορετική. Επίσης για Αεροπορία δεν θα με κόψουν, απλά δεν θα μετρηθεί (ECDL εννοώ). Πτυχίο Λογιστικής κανονικό έχω.

Μη γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις (Nassos)

Οσο διαφορετικη και ειναι καθε προκηρυξη το να περιμενεις μια ειδικοτητα να πεσει 400 μορια σε σχεση με περυσι ειναι εκτος πραγματικοτητας αλλα οπως νομιζεις φιλικα στο λεω. Το ecdl ουτε μορια δινει ουτε ειναι προαπαιτουμενο σε καποια απο τις 2 ειδικοτητες οποτε δεν αλλαζει κατι

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Πέμ Ιουν 30, 2022 9:36 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης