Σχολή Ικάρων - Τμήματα 4ου Πεδίου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Αγγελος

Σχολή Ικάρων - Τμήματα 4ου Πεδίου

Δημοσίευση από Αγγελος »

Χαιρεται, θα ηθελα να κανω μια ερωτηση σχετικα με τα 3 νεα τμηματα της σχολης Ικαρων, και πιο συγκεκριμενα αυτα του 4ου πεδιου (οικονομικα) (δλδ Διοικητικων, Εφοδιαστων, Ερευνας Πληροφορικης). Η ερωτηση μου εχει να κανει σχετικα με το ποιο ειναι το θεμα του καθε τμηματος (σε τι εξειδικευεται δλδ), με την αποφοιτηση σου ποια θα ναι τα καθηκοντα σου, και τελευταιο τι μεταπτυχιακα εχεις τη δυνατοτητα να κανεις; Ευχαριστω εκ των προτερων.
georgekir
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Δευ Απρ 18, 2022 11:01 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Ικάρων - Τμήματα 4ου Πεδίου

Δημοσίευση από georgekir »

Παιδια, καλησπερα. Φετος σκεφτομαι να βαλω ως πρωτη επιλογη το νεο τμημα Ερευνας-Πληοροφορικης της σχολης ικαρων απλα εχω μερικους ενδοιασμους. Εχω διαβασει στο φορουμ διαφορα πραγματα για το τμημα Ερευνας-Πληροφορικης του Σ. Ξ που λενε οτι μονο ερευνα δεν γινεται εκει μεσα κλπ. Επισης με ανησυχει το γεγονος οτι το τμημα θα λειτουργησει για πρωτη φορα φετος οποτε δεν μπορουμε να γνωριζουμε τι συμβαινει σε θεματα οργανωσης, οδηγου σπουδων και σταδιοδρομιας μετα τη σχολη. Θα ηθελα οποιος γνωριζει το οτιδηποτε να με διαφωτισει και να με βοηθησει να διαμορφωσω τις αναλογες προσδοκιες για το εν λογω τμημα. Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
Άβαταρ μέλους
john_k04
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 05, 2022 1:37 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Ικάρων - Τμήματα 4ου Πεδίου

Δημοσίευση από john_k04 »

Καλησπέρα, συγκέντρωσα σχεδόν 17.600 μόρια στα 2 τμήματα Ικάρων για το 4 πεδίο. Πιστεύετε πως έχω ελπίδες;
georgekir
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Δευ Απρ 18, 2022 11:01 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Ικάρων - Τμήματα 4ου Πεδίου

Δημοσίευση από georgekir »

Ναι θεωρω πως εισαι αρκετα καλα, μακαρι να τα πουμε στη σχολη το σεπτμεβρη
georgekir
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: Δευ Απρ 18, 2022 11:01 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Ικάρων - Τμήματα 4ου Πεδίου

Δημοσίευση από georgekir »

Παιδια σε τι μορια θεωρειτε πως θα κυμανθουν φετος τα νεα τμηματα διοικητικων, εφοδιαστων και ερευνας πληροφορικης της ικαρων;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης