Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Χάρης

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από Χάρης »

Το λοπόν μάγκες για να μάθετε που παρουσιάζεσται και να έχετε το κεφάλι σας ύσηχο. Εγώ είμαι του 94 και παρουσιάζομαι 21/1/13 (Μεγάλο Πεύκο) και αυτό το έμαθα απο το stratologia.gr μπήτε και εσείς εκεί συμπληρώστε τα στοιχεία σας και προπαντώς τον στρατολογικό σας αριθμό και θα μάθετε απευθείας που, πότε και που παρουσιάζεσται.2013 Α' ΕΣΣΟ Γερά αδέρφια ελπίζω να βρώ κάποιον εδω μέσα που να παρουσιάζεται μαζί μου πεύκο εκείνη την μέρα.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από dn24 »

Χάρης έγραψε:ελπίζω να βρώ κάποιον εδω μέσα που να παρουσιάζεται μαζί μου πεύκο εκείνη την μέρα.


Απο το θέμα που σου παραθέτω φίλε μου, μπορείς να βρείς άτομα που παρουσιάζονται πεύκο, και να κανονίσετε και συνάντηση πριν απο την κατάταξη.

2013 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Μεγάλο Πεύκο)

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Χάρης

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από Χάρης »

Χίλια ευχριστώ !
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από dn24 »

Χάρης έγραψε:Χίλια ευχριστώ !


Να 'σαι καλά, καλή θητεία να έχεις.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Άβαταρ μέλους
kOnStantinOs94
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 06, 2013 7:43 am
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από kOnStantinOs94 »

Καλησπερα σας. Συγνωμη αν γινομαι βαρετος η επαναλαμβανομαι αλλα πρεπει καποιος να μου απαντησει. Ειμαι 18 χρονον τα εκλεισα τον αυγουστο. Δεν μου εχει ερθει χαρτη στρατου αλλα ανοικω στο ΣΥ πειραια και ειδα οτι στο σιτε stratologia.gr γραφει καλουντε ολοι η γενια του 94 και μπλαμπλα και εχει μεσα και το Συ μου. Εγω ομως θελω να παω τον μαρτιο στρατο στην Β'εσσο γιατι πρεπει να χασω μερικα κιλα για να μην βγω ι2 (δεν ειμαι χοντρος απλα το ΔΜΣ δεν υπολογιζει τα μυικα κιλα ειμαι 1.80 90 κιλα αλλα συνεχιζω να λεω δεν ειμαι χοντρος), υπαρχει καμια περιπτωση να μπω ΤΩΡΑ στρατο στις 24 χωρις να μου εχει ερθει χαρτη?
αλεξανδρος γ.
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2012 3:07 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από αλεξανδρος γ. »

Καλημερα... Λοιπον και εγω ειμαι γεννημενος το 94 και εκλεισα τα 18 τον αυγουστο οπως και εσυ... Και παρουσιαζομαι 24 του μηνος στην θηβα... Ουτε εμενα μου εχει ερθει χαρτι... Σε κανεναν δεν Εχει ερθει χαρτι... Το χαρτι ερχετε λιγες μερες πριν την ημερομηνια καταταξης σου... Τωρα... Μπες στο http://stratologia.gr/userForm.php?mode=katataxi συμπληρωσε την φορμα που σου ζηταει (αν δεω ξερεις το ΑΣΜ σου η το ΑΦΜ δεν πειραζει αρκει ο αριθμος ταυτοτητας) ... Και αν σου διξει οτι παρουσιαζεσε με την Α ΕΣΣΟ τοτε καλη θητεια
Άβαταρ μέλους
S.F.
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 06, 2013 1:28 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από S.F. »

Χάρης έγραψε:Το λοπόν μάγκες για να μάθετε που παρουσιάζεσται και να έχετε το κεφάλι σας ύσηχο. Εγώ είμαι του 94 και παρουσιάζομαι 21/1/13 (Μεγάλο Πεύκο) και αυτό το έμαθα απο το stratologia.gr μπήτε και εσείς εκεί συμπληρώστε τα στοιχεία σας και προπαντώς τον στρατολογικό σας αριθμό και θα μάθετε απευθείας που, πότε και που παρουσιάζεσται.2013 Α' ΕΣΣΟ Γερά αδέρφια ελπίζω να βρώ κάποιον εδω μέσα που να παρουσιάζεται μαζί μου πεύκο εκείνη την μέρα.


φιλε και εγω του 94 ειμαι αλλα μπαινω 22/1/13 στο μεγαλο πευκο
C 130 Hercules

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από C 130 Hercules »

Καλημέρα. Εγώ είμαι 28/12/94 έκανα τα χαρτιά μου 31 Δεκεμβρίου. Αλά όταν συμπληρώνω την φόρμα μου βγάζει

Παρουσιάστηκαν τα ακόλουθα σφάλματα κατά την υποβολή των στοιχείων σας:

Δεν κατέστη δυνατή η ταυτοποίηση των στοιχείων σας.

μάλλον κάνω κάτι λάθος ή δεν με πήραν ακόμα και περιμένω από το καλοκαίρι.

ο Α. Σ. Δεν βγαίνει από τον αριθμό του στρατολογικού γραφείου π. Χ 134 μετά 000 και τον τριψήφιο αριθμό π. Χ 574 και τέλος 1994 που είμαι εγώ +21= 2015 ο αριθμός είναι (1340005792015) 13 ψηφία. Από το χαρτί που έχω από τα Κ. Ε. Π ο αριθμός του γραφείου είναι 255 αλά δεν μπορώ να καταλάβω ποίος είναι ο τριψήφιο γιατί έχει.(Αριθμ. Πρωτοκόλλου: Κ. Ε. Π 0967/Φ.1856334/1691/31-12-2012) ο αριθμός δεν είναι ο 967;

C 130 Hercules

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από C 130 Hercules »

Το έψαξα το θέμα ξαναπήγα στα Κ. Ε. Π και μου είπε ότι το χαρτί δεν έχει πάει ακόμα. Αν πάει μέσα σε αυτήν την εβδομάδα θα μπώ και εγώ 21-22 Ιανουαρίου. Ελπίζω να πάει. Και από ότι μου είπε μέχρι το πολύ μεθαύριο θα έχει πάει :)
αλεξανδρος γ.
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 27, 2012 3:07 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από αλεξανδρος γ. »

C 130 Hercules έγραψε:Το έψαξα το θέμα ξαναπήγα στα Κ. Ε. Π και μου είπε ότι το χαρτί δεν έχει πάει ακόμα. Αν πάει μέσα σε αυτήν την εβδομάδα θα μπώ και εγώ 21-22 Ιανουαρίου. Ελπίζω να πάει. Και από ότι μου είπε μέχρι το πολύ μεθαύριο θα έχει πάει :)


τα χαρτια αρχησαν να πηγαινουν απο σημερα και μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχουν ερθει σε ολους... Εγω ειμαι απο τους τυχερους που τους ηρθε σημερα... Και αν μπεις στο stratologia.gr θα μαθεις αν παρουσιαζεσε με την Α ΕΣΣΟ
C 130 Hercules

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από C 130 Hercules »

Το θέμα δεν είναι ότι δεν μου ήρθε το χαρτί το θέμα είναι ότι από τα Κ. Ε. Π δεν πήγε εκεί που πρέπει να πάει. Τώρα μου είπαν ότι αύριο το πολύ μεθαύριο θα έχει πάει άντε να δούμε.
KOZANARA
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2010 5:24 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από KOZANARA »

Μπηκα στην σελιδα της στρατολογιας συμπληρωσα τα στοιχεια μου αλλα λεει οτι δεν εχει ταυτοποιηθει το ποιος ειμαι... Ειμαι του 95 ... Μηπως δεν εχουν περαστει τα στοιχεια ακομη;

Άβαταρ μέλους
Avatar
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 4:59 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από Avatar »

Η γενιά του 94 μπαίνει φέτος, του 95 παιρνάει περιοδεύον το λέει και στη στρατολογία. Για το περιοδεύον υπάρχει ξεχωριστό θέμα στο φορουμ.
vaggouras1985
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Φεβ 25, 2013 2:21 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2013)

Δημοσίευση από vaggouras1985 »

Χαιρετω!

Μπορω να ρωτήσω κάτι. Αν δεν παρουσιαστώ στο κέντρο και πάω με την επόμενη ΕΣΣΟ πληρώνω πρόστιμο; Κάθε βοήθεια δεκτή! Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης