Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GiantDwarf

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από GiantDwarf »

Καλησπέρα παιδιά, παρουσιαζομαι στις 12/3/18 στο στρατόπεδο λογαγου Βογιατζή Νικολάου, στην Καβησο, ένα χωριό λίγο μετά τον Έβρο. Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος εμπειρία από το μέρος, πώς είναι τα πράγματα εκεί, αν τυχόν παρουσιάζεται κάποιος άλλος εκεί αυτές τις μέρες.. Αλλάζει και το σύστημα τώρα και είναι μυστήρια η κατάσταση.
mn
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2018 5:13 pm
Επικοινωνία:

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από mn »

Καλημέρα! Παρουσιάζομαι κι εγώ εκεί στις 13/3. Απ' όσο ξέρω εκεί θα κάτσουμε 1-3 μέρες και μετά θα πάμε στη μονάδα. Αν μπεις στο katataxi.army.gr μπορείς να δεις ποια θα είναι η μονάδα σου, και κυρίως γι' αυτή πρέπει να ψάξεις τι παίζει τριγύρω.

Τώρα, για το εν λόγω στρατόπεδο, επειδή ήταν παλιά ένας φίλους μου εκεί, μου λέει ότι είναι γενικά οκ και η κοντινή πόλη των Φερρών έχει τα απαραίτητα (φαγητό,supermarket, ΑΤΜ, καθαριστήρια). Αυτό γενικά θα ισχύει για την κοντινή πόλη όπου κι αν πάμε.

Τώρα για οτιδήποτε πιο σύνθετο από αυτό, μόνο Αλεξανδρούπολη, όπου απ' όσο έχω ακούσει πάει κανείς με ΚΤΕΛ από την κοντινότερη πόλη στο στρατόπεδό του (π. Χ. Φέρρες, Τυχερό, Σουφλί, ανάλογα που θα είναι ο καθένας μας).

Αυτά! Θα τα δούμε κι από κοντά :-)

panos

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από panos »

Ειναι πολυ επανω το στατοπεδω; Αν ξαερει κανεις γτ εγω μπαινω 22/05/18
Γιαννης

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Γιαννης »

Παιδιά γνωρίζεται το πως μεταφερόμαστε στο στρατόπεδο για τα ΚΤΕΛ αφήνουν Αλεξανδρούπολη και είναι μετά μακριά για κυβισο
Τατιανα

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Τατιανα »

Παιδιά, μην αγχώνεστε, από την ΚΤΕΛ Αλεξανδρούπολης να πάρετε Λεωφορείο για Φέρες. Από ΚΤΕΛ Φέρες θα'ρθει να σας παρει αμάξι για στρατόπεδο.
Σπύρος

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Σπύρος »

Γειά σας παιδιά παρουσιάζονται 17 σεπτεβριου οποίος παρουσιάζεται και αυτός καβυσο Έβρου 572 ας στείλει να πάμε παρέα 😂😎
Skti

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Skti »

Παρουσιαζομαι 572 καββησο εβρου στις 18/9. Αν ειναι κανενας για εκει ας στείλει ενα μηνυμα !
Άβαταρ μέλους
akrepi
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 18, 2018 10:43 pm
Επικοινωνία:

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από akrepi »

Γεια σας μανγες και εγω 18 παρουσιαζομαι απο που ειστε και με τι θα πατε;
ΚΩΣΤΑΣ

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

εγω φιλαρακο ιδια ημερα... στειλε μου λεπτομερειες το ιμειλ...k.kwstas21@hotmail.com
stathis

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από stathis »

Καλησπέρα πατουσιαζομαι κι εγώ καββησο στις 17 στο 572. Όποιος θέλει να πάμε μαζί ας στείλει προσωπικό μύνημα
Άβαταρ μέλους
Vanos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:43 am
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Vanos »

Και εγώ στις 20/9 στο 572 είναι κάνεις από Θεσσαλονίκη; Και αν ναι με τι θα φύγετε?
FanisFlam
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 16, 2018 4:36 am
Επικοινωνία:

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από FanisFlam »

Φίλε εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και παρουσιάζομαι Καβησό 572 στις 20/9. Κοιτούσα για τρένα αλλά γράφει είναι 7 ώρες διαδρομή. Τι μέρα σκέφτεσαι να φύγεις;
Άβαταρ μέλους
Vanos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:43 am
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Vanos »

Σκεφτομαι Τετάρτη βράδυ πήγα στρατολογια και μου είπαν να πάρω στο στρατοπεδο να συνενοηθω στείλε email vanos93@hotmail.gr και όποιος άλλος θέλει εμαιλ να μιλήσουμε μπας και βολεψει
Neos

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Neos »

Πολύ κακό στρατόπεδο του Βογιατζή, με κακές εγκαταστάσεις. Παντού χώμα και οι μονάδες κοντέινερ. Αν κανείς είναι για 110 κιόλας... Καλή υπομονή.
Άβαταρ μέλους
Vanos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 2:43 am
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

Στρατόπεδο Υπολοχαγού Βογιατζή (Καβησος Έβρου)

Δημοσίευση από Vanos »

Τόσο καλά; Εσύ είσαι ήδη μεσα; Και αν μπορεις να Μ πεις που είναι το στρατοπαιδο σκέφτομαι να πάω με αμαξι και αν έχει να το αφήσω εκεί κάπου
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες