Γράμμα προς το ΥΕΘΑ

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
xarda
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Ιαν 18, 2012 10:21 am
Επικοινωνία:

Γράμμα προς το ΥΕΘΑ

Δημοσίευση από xarda »

Καλημέρα και καλώς με βρήκατε στο φορουμ!

Για το λόγο του οτι εχω προβλήματα με τη θητεία μου καθώς τρέχω μερα νύχτα στον λοχο που ειμαι και μυ εδωσαν ειδικοτητα τυφεκιοφορου οταν εχω τελειωσει και ΤΕΙ Πληροφορικής (δικαιουμαι και κατ'εξερεση μεταθεση λογω σοβαρων προβληματων υγειας των γονιων μου) σκεφτηκα να γραψω ενα γραμμα προς το υπουργειο και να εξηγησω πως πρεπει να φυγω απο τη μοναδα που βρισκομαι τωρα παραθετωντας και τα απαραιτητα εγγραφα και να παρω ΜΕΤΑΘΕΣΗ στο β'σώμα στρατου που βρισκεται στη Βεροια (στο β'σωμα μου ειπαν πως μονο με αποσπαση μπορει να παει καποιος πρασινος... ). Απο διοικητες και λοχαγους κ. Τ. Λ δεν εβγαλα ακρη γι'αυτο θα στειλω και το γραμμα απ'ευθειας στο υπουργείο. Να πω επίσης πως ειμαι στα ΛΟΚ. Αυτο που θέλω να μάθω ειναι σε ποια διεύθυνση να στείλω το γράμμα ;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γράμμα προς το ΥΕΘΑ

Δημοσίευση από Greek_Army »

xarda έγραψε:Καλημέρα και καλώς με βρήκατε στο φορουμ!

Για το λόγο του οτι εχω προβλήματα με τη θητεία μου καθώς τρέχω μερα νύχτα στον λοχο που ειμαι και μυ εδωσαν ειδικοτητα τυφεκιοφορου οταν εχω τελειωσει και ΤΕΙ Πληροφορικής (δικαιουμαι και κατ'εξερεση μεταθεση λογω σοβαρων προβληματων υγειας των γονιων μου) σκεφτηκα να γραψω ενα γραμμα προς το υπουργειο και να εξηγησω πως πρεπει να φυγω απο τη μοναδα που βρισκομαι τωρα παραθετωντας και τα απαραιτητα εγγραφα και να παρω ΜΕΤΑΘΕΣΗ στο β'σώμα στρατου που βρισκεται στη Βεροια (στο β'σωμα μου ειπαν πως μονο με αποσπαση μπορει να παει καποιος πρασινος... ). Απο διοικητες και λοχαγους κ. Τ. Λ δεν εβγαλα ακρη γι'αυτο θα στειλω και το γραμμα απ'ευθειας στο υπουργείο. Να πω επίσης πως ειμαι στα ΛΟΚ. Αυτο που θέλω να μάθω ειναι σε ποια διεύθυνση να στείλω το γράμμα ;


Τα χαρτιά για την κατ'εξαίρεση τα κατέθεσες; Σου έχουνε απαντήσει;

xarda
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Ιαν 18, 2012 10:21 am
Επικοινωνία:

Γράμμα προς το ΥΕΘΑ

Δημοσίευση από xarda »

Δεν κατέθεσα τιποτα στο 1ο Γραφείο διοτι γινεται χαμος και στιγματιζομαι και ουτε καν ξερω αν τα στειλουν πραγματικα. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ουτε να τους βλεπω!
Σε ποια διευθυνση πρεπει να στείλω το γράμμα μου;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γράμμα προς το ΥΕΘΑ

Δημοσίευση από Greek_Army »

xarda έγραψε:Δεν κατέθεσα τιποτα στο 1ο Γραφείο διοτι γινεται χαμος και στιγματιζομαι και ουτε καν ξερω αν τα στειλουν πραγματικα. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ουτε να τους βλεπω!
Σε ποια διευθυνση πρεπει να στείλω το γράμμα μου;


αν δεν έχεις προσκομίσει τα δικαιολογητικά που πρέπει πώς περιμένεις να πάρεις μετάθεση; Εικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες