Στρατονομία - Μόρια για το Δημόσιο;

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Σωτηρης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 7:51 pm
Επικοινωνία:

Στρατονομία - Μόρια για το Δημόσιο;

Δημοσίευση από Σωτηρης »

Ρε παιδια με τι κρητιρια παιρνουν ατομα στην στρατονομια; Και αν σε παρουν εχεις καποια μοριοδοτιση οπως π. Χ. Με τις ειδικες δυναμεις?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Στρατονομία - Μόρια για το Δημόσιο;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Όχι δεν έχει μοριοδότηση. Πρέπει να έισαι ι1 και να είσαι τουλάχιστον 1.80
sn 309

Στρατονομία - Μόρια για το Δημόσιο;

Δημοσίευση από sn 309 »

Μάγκες ειμαι 309 και τελειωσα πριν 1 εβδομαδα την εκπαιδευση στρατονομου... Αναφορικα με τα μορια ενημερωθηκαμε στην ονομασια Απο τον διευθυντη στρατονομιας ροδοπουλο οτι μαλλον θα παιρνουν μορια και οι στρατονομοι (ειναι υπο συζητηση το θεμα αυτη την περιοδο). Και επιπλεον θα ισχυσει αναδρομικα και για τις προηγουμενες σειρες

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Στρατονομία - Μόρια για το Δημόσιο;

Δημοσίευση από Greek_Army »

sn 309 έγραψε:Μάγκες ειμαι 309 και τελειωσα πριν 1 εβδομαδα την εκπαιδευση στρατονομου... Αναφορικα με τα μορια ενημερωθηκαμε στην ονομασια Απο τον διευθυντη στρατονομιας ροδοπουλο οτι μαλλον θα παιρνουν μορια και οι στρατονομοι (ειναι υπο συζητηση το θεμα αυτη την περιοδο). Και επιπλεον θα ισχυσει αναδρομικα και για τις προηγουμενες σειρες



παπάτζες φίλε μου.
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Στρατονομία - Μόρια για το Δημόσιο;

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

ΓΜΑΚ έγραψε:
sn 309 έγραψε: Μάγκες ειμαι 309 και τελειωσα πριν 1 εβδομαδα την εκπαιδευση στρατονομου... Αναφορικα με τα μορια ενημερωθηκαμε στην ονομασια Απο τον διευθυντη στρατονομιας ροδοπουλο οτι μαλλον θα παιρνουν μορια και οι στρατονομοι (ειναι υπο συζητηση το θεμα αυτη την περιοδο). Και επιπλεον θα ισχυσει αναδρομικα και για τις προηγουμενες σειρες



παπάτζες φίλε μου.
ρε παιδια δε το καταλαβαινετε και μονοι σας; Σας παπατζωνουν. Οχι πεστε μου για πιο λογο να δωσει η αεροπορια, η πυροσβεστικη κτλπ μορια λογω στρατονομιας?
Χαρης

Στρατονομία - Μόρια για το Δημόσιο;

Δημοσίευση από Χαρης »

Ρε παλικαρια ναι δεν καναμε γαμησε τα εκπαιδευση κτλ αλλα κ τα δοκιμια εκτος της μεγαλυτερης εκπαιδευσης κανουν 3 μηνες στα κεντρα τους (το πρωτο μηνα γαμησι μετα ξυσιμο.), οπως και οι ειδικες δυν. Πλεον ειναι σκατα δεν ειναι οπως παλια και οσο για τα ευζωνια πιστευω μονο αυτοι τα αξιζουν πραγματικα... Αυτοι γιατι να παιρνουν και η στρατονομια οχι;4 επιλεκτα σωματα υπαρχουν (δλδ επιλεγουν ατομα, μην μπερδευομαστε) και τα 3 παιρνουν γιατι ετσι... ; Ας μην ειναι επιλεκτο σωμα...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες