Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Larry έγραψε:Καλή σας ημέρα. Ονομάζομαι Λάζαρος και είμαι μαθητής 1ης Λυκείου.

Σας παρακαλώ, πείτε μου άμα μετράει το lower αγγλικών και το πτυχείο Lower υπολογιστών για να εισαχθώ στο εμπορικό ναυτικό. Επίσης θέλω να ρωτήσω το εξάμηνο πόσο θα πέρνω μετά και πριν την πρακτική. Είμαι της νέας γεννιάς του 96 και είμαι γνώμον πως θα περνάω με γενικό Λυκείου.(Πάω γενικο και είμαι 16 μαθητής, το κατέχω απο τεχνολογική, επίσης μετράει μαύρη ζώνη στο TAEK WON DO;)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΟ

ΛΑΖΑΡΟΣ



Διάβασε την περσινή προκήρυξη , Στην σχολή μέσα δεν πληρώνεσαι, για το εμπορικό ναυτικό έχουμε πολλά θέματα στο φόρουμ

Σταδιοδρομία στο Εμπορικό Ναυτικό

Εμπορικό ναυτικό: Γενικές πληροφορίες

ΑΕΝ - Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού

Επίσης απαγορεύονται τα κεφαλαία

Larry

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Larry »

Συγνωμη Και πάλι αλλη μια ερωτηση. Θελω να γινω πλιαρχος, τι πρεπει να κανω για να γινω... Επισης πρεπει να σπουδασω πρωτα για πλοιαρχων, να γινω δοκιμος και μετα ανθυπλιαρχος και επιτα πλοιαρχος. Η απλος μπαινεις αφοσων εχεις διαβασει κατευθιαν.

Ευχαριστω

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Larry έγραψε:Συγνωμη Και πάλι αλλη μια ερωτηση. Θελω να γινω πλιαρχος, τι πρεπει να κανω για να γινω... Επισης πρεπει να σπουδασω πρωτα για πλοιαρχων, να γινω δοκιμος και μετα ανθυπλιαρχος και επιτα πλοιαρχος. Η απλος μπαινεις αφοσων εχεις διαβασει κατευθιαν.

Ευχαριστω



Είσαι εκτός θέματος, σου έδωσα τόσα θέματα να διαβάσεις, μην τα θέλεις όλα στο χέρι

Larry

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Larry »

Ναι ομως δεν καταλαβαινω πως θα γινω πλοιαρχος... Με χρονια επιρεσιας...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Και όσο δεν ψάχνεις δεν θα καταλάβεις

Αρκετά ασχολήθηκα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Larry έγραψε:Ναι ομως δεν καταλαβαινω πως θα γινω πλοιαρχος... Με χρονια επιρεσιας...
Αν περασεις απο πανελληνιες ή Με το απολυτηριο λυκειου στην σχολη πλοιαρχων.Εικόνα

δεν νομιζω να υπαρχει αλλος τροπος.

Alex

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Alex »

Γεια σας, πάω τρίτη λυκείου φέτος και σκοπεύω να δώσω για το εμποροπλοιάρχων Εικόνα. Μου έχουν δημιουργηθεί όμως κάποιες απορίες. Αν έχω μυωπία θα με δεχτούν; Υπάρχει όριο στο ύψος; Και αν τελικά δεν δώσω πανελλήνιες πόσο βαθμό πρέπει να έχει το απολυτήριο για να με δεχτούν?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Alex έγραψε:Γεια σας, πάω τρίτη λυκείου φέτος και σκοπεύω να δώσω για το εμποροπλοιάρχων Εικόνα. Μου έχουν δημιουργηθεί όμως κάποιες απορίες. Αν έχω μυωπία θα με δεχτούν; Υπάρχει όριο στο ύψος; Και αν τελικά δεν δώσω πανελλήνιες πόσο βαθμό πρέπει να έχει το απολυτήριο για να με δεχτούν;


Ιατρικές εξετάσεις για Εμπορικό Ναυτικό , για την δεύτερη ερώτηση διάβασες προηγούμενα μηνύματα

Alex

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Alex »

Σας Ευχαριστώ πολύ!:)
ria

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ria »

Γεια σ ολους, φετος δινω και θα ηθελα να μαθω για μια γυναικα αν μπορεις να πας Για πλοιαρχος δηλαδη αν σε μπορει να διοριστει μια γυναικα. Ειμαι αρκετα μπερδεμενη γιατι καποιοι μου λενε οτι θα τν βαρεθω πολυ ευκολα την δουλεια...

Άβαταρ μέλους
Kalodrei
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2010 7:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Kalodrei »

ria έγραψε:Γεια σ ολους, φετος δινω και θα ηθελα να μαθω για μια γυναικα αν μπορεις να πας Για πλοιαρχος δηλαδη αν σε μπορει να διοριστει μια γυναικα. Ειμαι αρκετα μπερδεμενη γιατι καποιοι μου λενε οτι θα τν βαρεθω πολυ ευκολα την δουλεια...



να διοριστει;Εικόνα δεν ειναι δημοσιο εδω Εικόνα βρησκεις ποιο δυσκολα εταιρια σε σχεση με τους αντρες... Αλλα μπορεις να δωσεις για πλοιαρχος αλλα και μηχανικος απο οτι ειδαΕικόνα

δες και αυτο το θεμα : /forum/forum_posts.asp?TID=7072
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες