617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΓΙΑΝΝΗΣ

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ »

Τι λεει η 617 τπ; Τι σηγκυνωνιες υπαρχουν γιατι ειμαι απο Αιτωλ/νια; Ευχαριστω.
ΠΟΛΙΤΗΣ

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από ΠΟΛΙΤΗΣ »

Εχω το γιο μου φανταρο στο 617 τον εστειλαν σε φυλακιο απο 17 σεπτεμβριου. Του εστειλα χρηματα και δεν τον αφηνουν να παει στο στρατοπαιδο να τα παραλαβει που ειναι σε αποσταση αναπνοηs. Ειναι χωριs χρηματα εδω και 15 μερεs δεν εχει τσιγαρα και δεν βγαινει στιs εξοδουs του. Που 8ελουν να το φτασουν; Ε Λ Ε Ο Σ! Τα παιδια που Υπηρετουν στο τερμα θΕΟΥ θα επρεπε να εχουν να κανουν με ανθρωπουs! Και μιλω για τουs ανωτερουs τουs! Που μπορω να απευθυνθω; Ε Λ Ε Ο Σ!!!

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από Rafale »

ΠΟΛΙΤΗΣ έγραψε: Εχω το γιο μου φανταρο στο 617 τον εστειλαν σε φυλακιο απο 17 σεπτεμβριου. Του εστειλα χρηματα και δεν τον αφηνουν να παει στο στρατοπαιδο να τα παραλαβει που ειναι σε αποσταση αναπνοηs. Ειναι χωριs χρηματα εδω και 15 μερεs δεν εχει τσιγαρα και δεν βγαινει στιs εξοδουs του. Που 8ελουν να το φτασουν; Ε Λ Ε Ο Σ! Τα παιδια που Υπηρετουν στο τερμα θΕΟΥ θα επρεπε να εχουν να κανουν με ανθρωπουs! Και μιλω για τουs ανωτερουs τουs! Που μπορω να απευθυνθω; Ε Λ Ε Ο Σ!

εχετε δικιο σε ολα αυτα που λετε. Δυστυχως εσεις δεν μπορειτε να κανετε κατι γι αυτο. Ας ερθει σε επαφη ο γιος σας με καποιον απο το λοχο του που θα ανεβει πανω στο φυλακιο να του δωσει τα χρηματα. Αν δεν τα καταφερει παρτε τηλ 2553046911 ειναι 16η ΜΠ ζητατε το Τηλεφωνο του 617 το διοικητη και μιληστε μαζι του για το θεμα και το προβλημα. Το καλυτερο βεβαια Ειναι να τα καταφερει ο ιδιος ο γιος σας γιατι μπορει να πεσετε σε "αυστηρο" δκτη και να του κανετε και "κακο". Εχετε και αυτο υποψιν σας.

ΒΑΣΙΛΗΣ ΥΚΟΑ

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από ΒΑΣΙΛΗΣ ΥΚΟΑ »

Καλησπερα! Ταξιδευω απο σπαρτη κεεμ για πλατη 617 τπ μκ κ σας γραφω απο κινητο οποτε συγχωρεστε με για τυχον ορθωγραφικα! Θα ηθελα να ρωτησω ποιες ειναι οι συνθηκες εκει! Αν κ ειμαι πιο τυπικος κ ευγενικος απο το κανονικο ανχονομαι για το τι θα συναντησω εκει! Ευχαριστω
ΠΟΛΙΤΗΣ

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από ΠΟΛΙΤΗΣ »

Και μενα ο αδερφος μου ταξιδευει για 617 τι γινετε εκει ολα καλα?
πξοβγ

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από πξοβγ »

Στη Χελιδονα ειναι ακομα το 617; Αν ναι Καλα κρασα και αν ζει ο λακης που εχει το καφενειο χεραιτισματα. Το ταγμα των βυσματων 480 στα χαρτια 85 στη μοναδα και αλλοι τοσοι στα φυλακια Οι αλλλοι Αθηνα με αποσπαση και απολυτηριο με 15μηνοω (τοτε). Μη μασατε ρε μια πλακα ειναι τιποτα παραπανω... -
Εφ Λχίας

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από Εφ Λχίας »

Κι εγώ στην πλάτη υπηρέτησα και δεν είχαμε τέτοια προβλήματα. Αν πείτε στο γιο σας να μιλήσω με τον λοχαγό που είναι υπεύθυνος για τα φυλάκια που είναι πολύ υπεύθυνος αξιωματικός και να μην τα λέει σε εσάς που δεν μπορείτε να βοηθήσετε λόγο απόστασης θα είναι καλύτερα και για εσάς και για αυτόν.
AGOSTI

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από AGOSTI »

Παιδια τι κατασταση πεζεται στην 617; ειναι οπως την 618;

PANA...

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από PANA... »

Και ο γιος μου στο 617 σιμερα ταξιδευει προς εκι... αλλα δεν βλεπω κατι να μας κατατοπισει.

TEIN
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 3:45 pm
Επικοινωνία:

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από TEIN »

Πανω σε τι θελετε να κατατοπιστειτε?
Niko

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από Niko »

617 ζωάραααααα!
ΜΑΚΗΣ

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από ΜΑΚΗΣ »

Θελω να μου πειτε λιγα πραγματα για την 617 μοναδα στην πλατη του εβρου
nikos

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από nikos »

Παιδια πως ειναι τα πραγματα τωρα στην 617 απο υπηρεσιες και γενικα ειναι καλα;
Θανασης

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από Θανασης »

Παιδιά όταν ήμουν Εγώ Φαντάρος Στο 617 Είχα Ζήσει Χωρίς Υπερβολές Το Αλβανικό Έπος ! Κρύο, Βρώμα, Αγγαρείες , Εμπλοκή Σκοπιές Έως Και 70 Μέρες ! Ναι Καλά Ακούσατε !(εβδομάδα Προσαρμογής Είπατε ; Αχαχαχαχα Καλο αλλα Ανύπαρκτο). Και τώσα πολλα αλλα που αν τα πω θα με περασετε για τρελλο ! Αν υπαρχει καποιος απο την εποχη εκεινη !1991-1993 (91 ΣΤ ΕΣΣΟ) Θα το Επιβεβαιώσει ! Σωστή Κόλαση Ζήσαμε Εκει ! Και Ρίξαμε Μαύρη Πέτρα ! Ως αμετάθετοι σε Αυτό Το Κολαστήριο Ψυχής και σώματος ! !
Mich

617 Μ/Κ ΤΠ - Έβρος

Δημοσίευση από Mich »

Ημουν 305 στο 617

το στρατοπεδο βρισκεται στην πλατη μαζι με το 618 και καποιες αλλες μοναδες

ειναι προκαλυψης οποτε δεν εχει πολλες ασκησεις κλπ βασικα βλεπαμε διπλα το 618 να τρεχει πανω κατω και εμεις τα ξυναμεΕικόνα

οσοι ειναι ενοπλοι κατα μεγαλο ποσοστο θα πανε σε ενα απο τα τρια φυλακια του 617 (μαρασια-διλοφο-30) και οσοι ειναι γιωτα θα μπουν σε καποιο ποστο (γραφεια-συντηρηση οχηματων κλπ)

τα πραγματα ειναι ρευστα στον στρατο αφου με μια αλλαγη διοικητη κλπ πολλα αλαζουν

παντως τοτε το 617 Ηταν απο τις καλυτερες επιλογες για εβρο (οσο καλη μπορει να ειναι στο τερμα του θεου!) Εικόνα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες