Ακτινολόγος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Καλησπέρα θα ήθελα με τη σειρά μου να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αν μπω εποπ με την ειδικότητά μου (είμαι ακτινολόγος) θα είμαι πάντα στο νοσοκομείο ή μπορεί να με πάνε σε άλλο σώμα όποτε θελήσουν; Αν παντρευτώ άλλον εποπ που είναι π. Χ. Σάμο και εκεί ας πούμε οτι δεν έχει στρατιωτικό νοσοκομείο τον τραβάω εγώ αλλού η μπορεί να με πάνε σάμο και να με χώσουν σε άλλο άσχετο σώμα;(κάτι που δεν θα ήθελα με τπτ). Ευχαριστώ
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από Velerefontis »

Λυπσμσι, αλλα ουτε μια στο εκατομμυριο
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Εν το μεταξυ σε εμενα δεν απανταει κανεις. Μαλλον ειμαι πολυ καλη στο να θετω ερωτηματα στα οποια κανεις δεν γνωριζει τις απαντησεις

Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από Hyper »

x-ray έγραψε: Εν το μεταξυ σε εμενα δεν απανταει κανεις. Μαλλον ειμαι πολυ καλη στο να θετω ερωτηματα στα οποια κανεις δεν γνωριζει τις απαντησεις

Ο Συνδιασμος των πραγματων που ρωτας δεν ειναι πολυ συνηθισμενος γιαυτο.
laios
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 1:31 am
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από laios »

x-ray έγραψε:Καλησπέρα θα ήθελα με τη σειρά μου να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αν μπω εποπ με την ειδικότητά μου (είμαι ακτινολόγος) θα είμαι πάντα στο νοσοκομείο ή μπορεί να με πάνε σε άλλο σώμα όποτε θελήσουν; Αν παντρευτώ άλλον εποπ που είναι π. Χ. Σάμο και εκεί ας πούμε οτι δεν έχει στρατιωτικό νοσοκομείο τον τραβάω εγώ αλλού η μπορεί να με πάνε σάμο και να με χώσουν σε άλλο άσχετο σώμα;(κάτι που δεν θα ήθελα με τπτ). Ευχαριστώ
αν μπεις εποπ με την ειδικοτητα του ακτινολογου, τοτε θα πας ή σε στρατιωτικο νοσοκομειο ή σε μοναδα υγειονομικου, εφ'οσον προβλεπεται θεση ακτινολογου. Σε αλλο σωμα ή οπλο θα σε πανε μονο με αποσπαση και παλι πολυ δυσκολα. Αν παντρευτεις αλλον εποπ τοτε ισχυει η συνυπηρετηση. Ο αρχαιοτερος τραβαει τον νεοτερο οποτε μπορει να πας με συνυπηρετηση στην Σαμο αλλα σε ασχετε σωμα δεν θα εισαι. Σε ασχετη μοναδα μπορει. Μια ζωη θα εισαι στο υγεινομικο.
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Ευχαριστώ για την απάντηση αν και δεν μου άρεσε πολυ μιας και τα μονα που με ενδιαφέρουν είναι ή η Ειδικότητα Μου ή συνοδός σκύλων. Τώρα θα θέσω αλλο ερώτημα (σας κούρασα ξέρω). Αν μπω σε Δημόσιο Νοσοκομείο (κανονικό όχι στρατιωτικό) Ισχύει και πάλι η συνυπηρέτηση; Και αν ναι ποιος τραβά ποιόν; Ήμαρτον Πάντως δλδ όποια γυναίκα παντρευτεί στρατιωτικό είναι αναγκασμένη να καταλήγει καθαρίστρια ή γκαρσόνα απο επιστήμονας για να μπορεί να τον ακολουθεί στις μεταθέσεις ή πρέπει να βρει δόντι να μπει δημόσιο
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από Nassos »

x-ray έγραψε:Ευχαριστώ για την απάντηση αν και δεν μου άρεσε πολυ μιας και τα μονα που με ενδιαφέρουν είναι ή η Ειδικότητα Μου ή συνοδός σκύλων. Τώρα θα θέσω αλλο ερώτημα (σας κούρασα ξέρω). Αν μπω σε Δημόσιο Νοσοκομείο (κανονικό όχι στρατιωτικό) Ισχύει και πάλι η συνυπηρέτηση; Και αν ναι ποιος τραβά ποιόν; Ήμαρτον Πάντως δλδ όποια γυναίκα παντρευτεί στρατιωτικό είναι αναγκασμένη να καταλήγει καθαρίστρια ή γκαρσόνα απο επιστήμονας για να μπορεί να τον ακολουθεί στις μεταθέσεις ή πρέπει να βρει δόντι να μπει δημόσιο


Για περί συνυπηρέτησης υπάρχει αντίστοιχο θέμα εδώ
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Αν και δεν με Διαφώτισε μιας και ο ένας λέει ναι ο άλλος όχι η άλλη λέει οτι πέρασε τα πάνδεινα για να το καταφέρει και τώρα τρέμει μην παρει ξανά ο άντρας της μετάθεση και δεν μπορέσει να τον ακολουθήσει οφείλω να πω ευχαριστώ και οτι το θέμα μπορεί να κλειδώσει
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες