Ακτινολόγος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Καλησπέρα θα ήθελα με τη σειρά μου να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αν μπω εποπ με την ειδικότητά μου (είμαι ακτινολόγος) θα είμαι πάντα στο νοσοκομείο ή μπορεί να με πάνε σε άλλο σώμα όποτε θελήσουν; Αν παντρευτώ άλλον εποπ που είναι π. Χ. Σάμο και εκεί ας πούμε οτι δεν έχει στρατιωτικό νοσοκομείο τον τραβάω εγώ αλλού η μπορεί να με πάνε σάμο και να με χώσουν σε άλλο άσχετο σώμα;(κάτι που δεν θα ήθελα με τπτ). Ευχαριστώ
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από Velerefontis »

Λυπσμσι, αλλα ουτε μια στο εκατομμυριο
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Εν το μεταξυ σε εμενα δεν απανταει κανεις. Μαλλον ειμαι πολυ καλη στο να θετω ερωτηματα στα οποια κανεις δεν γνωριζει τις απαντησεις

Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από Hyper »

x-ray έγραψε: Εν το μεταξυ σε εμενα δεν απανταει κανεις. Μαλλον ειμαι πολυ καλη στο να θετω ερωτηματα στα οποια κανεις δεν γνωριζει τις απαντησεις

Ο Συνδιασμος των πραγματων που ρωτας δεν ειναι πολυ συνηθισμενος γιαυτο.
laios
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 1:31 am
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από laios »

x-ray έγραψε:Καλησπέρα θα ήθελα με τη σειρά μου να ρωτήσω και εγώ κάτι. Αν μπω εποπ με την ειδικότητά μου (είμαι ακτινολόγος) θα είμαι πάντα στο νοσοκομείο ή μπορεί να με πάνε σε άλλο σώμα όποτε θελήσουν; Αν παντρευτώ άλλον εποπ που είναι π. Χ. Σάμο και εκεί ας πούμε οτι δεν έχει στρατιωτικό νοσοκομείο τον τραβάω εγώ αλλού η μπορεί να με πάνε σάμο και να με χώσουν σε άλλο άσχετο σώμα;(κάτι που δεν θα ήθελα με τπτ). Ευχαριστώ
αν μπεις εποπ με την ειδικοτητα του ακτινολογου, τοτε θα πας ή σε στρατιωτικο νοσοκομειο ή σε μοναδα υγειονομικου, εφ'οσον προβλεπεται θεση ακτινολογου. Σε αλλο σωμα ή οπλο θα σε πανε μονο με αποσπαση και παλι πολυ δυσκολα. Αν παντρευτεις αλλον εποπ τοτε ισχυει η συνυπηρετηση. Ο αρχαιοτερος τραβαει τον νεοτερο οποτε μπορει να πας με συνυπηρετηση στην Σαμο αλλα σε ασχετε σωμα δεν θα εισαι. Σε ασχετη μοναδα μπορει. Μια ζωη θα εισαι στο υγεινομικο.
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Ευχαριστώ για την απάντηση αν και δεν μου άρεσε πολυ μιας και τα μονα που με ενδιαφέρουν είναι ή η Ειδικότητα Μου ή συνοδός σκύλων. Τώρα θα θέσω αλλο ερώτημα (σας κούρασα ξέρω). Αν μπω σε Δημόσιο Νοσοκομείο (κανονικό όχι στρατιωτικό) Ισχύει και πάλι η συνυπηρέτηση; Και αν ναι ποιος τραβά ποιόν; Ήμαρτον Πάντως δλδ όποια γυναίκα παντρευτεί στρατιωτικό είναι αναγκασμένη να καταλήγει καθαρίστρια ή γκαρσόνα απο επιστήμονας για να μπορεί να τον ακολουθεί στις μεταθέσεις ή πρέπει να βρει δόντι να μπει δημόσιο
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από Nassos »

x-ray έγραψε:Ευχαριστώ για την απάντηση αν και δεν μου άρεσε πολυ μιας και τα μονα που με ενδιαφέρουν είναι ή η Ειδικότητα Μου ή συνοδός σκύλων. Τώρα θα θέσω αλλο ερώτημα (σας κούρασα ξέρω). Αν μπω σε Δημόσιο Νοσοκομείο (κανονικό όχι στρατιωτικό) Ισχύει και πάλι η συνυπηρέτηση; Και αν ναι ποιος τραβά ποιόν; Ήμαρτον Πάντως δλδ όποια γυναίκα παντρευτεί στρατιωτικό είναι αναγκασμένη να καταλήγει καθαρίστρια ή γκαρσόνα απο επιστήμονας για να μπορεί να τον ακολουθεί στις μεταθέσεις ή πρέπει να βρει δόντι να μπει δημόσιο


Για περί συνυπηρέτησης υπάρχει αντίστοιχο θέμα εδώ
x-ray

Ακτινολόγος

Δημοσίευση από x-ray »

Αν και δεν με Διαφώτισε μιας και ο ένας λέει ναι ο άλλος όχι η άλλη λέει οτι πέρασε τα πάνδεινα για να το καταφέρει και τώρα τρέμει μην παρει ξανά ο άντρας της μετάθεση και δεν μπορέσει να τον ακολουθήσει οφείλω να πω ευχαριστώ και οτι το θέμα μπορεί να κλειδώσει
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης