Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από greko_27 »

Kos έγραψε:Λοιπον... Εχω μια ερωτηση... Στη σχολη παιζει να εχω κανενα προβλημα (δηλ. Να μην μπορω να γραφτω) λογω σκολιωσης; Γιατι ειδα παραπανω οτι ζητανε και μια ακτινογραφια αν δεν κανω λαθος...


εαν εχεις μεγαλου βαθμου σκολιωση μαλλον δεν την γλυτωνεις και θα σε κοψουν στα υγειονομικα... Αλλα τετοιες περιπτωσεις ειναι πολυ σπανιες... Εαν εχεις μεσαιου βαθμου ή μικροτερη θα περασεις.
Kos
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Ιαν 25, 2011 9:47 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Kos »

Μπα ενταξει δεν εχω και πολυ... Δεν φαινεται και τπτ να φανταστεις... Μια χαρα ειμαι... Αντε να βγει κ η προκυρηξη...

Ariv
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2011 5:26 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Ariv »

Όπως έχω πει και σε προηγούμενα μηνύματα μου η μυωπία μου είναι κάπως μεγάλη και ίσως να με κόψουν για πλοιάρχων. Ερώτηση... Αν τους παρακαλέσω πως προκειμένου να μην χάσω μια ολόκληρη χρονιά (και μιας και το 10 % από του χρόνου καταργείται και θα πρέπει να ξαναδώσω πανελλήνιες) να με πάρουν με την προυπόθεση πως θα κάνω την εγχείρηση μέχρι τον Δεκέμβρη και αν είναι να με ελένξουν πάλι πως όντως την έκανα... Πιστεύετε πως θα με περάσουν; Γιατί θα είναι κρίμα να περιμένω άλλον ένα χρόνο δίνοντας και πάλι πανελλήνιες...
leon4

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από leon4 »

Καλησπέρα, Ενδιαφέρομαι να εισαχθώ στην σχολή Για πλοιάρχος. Είμαι του '87 και αποφάσισα να μην ακολουθήσω αυτό που σπουδάζω. Από ότι κατάλαβα η προκύρηξη βγαίνει όπου να'ναι. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε τις προθεσμίες στο περιπού από την στιγμή που θα βγει η προκύρηξη για τις υγειονομικες εξετάσεις, καθώς θα πρέπει να κάνω λείζερ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
τασου

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από τασου »

Παιδια να ρωτησω που θα δω τα νοσοκομεια που θα παω για τις εξετασεις?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Greek_Army »

τασου έγραψε:Παιδια να ρωτησω που θα δω τα νοσοκομεια που θα παω για τις εξετασεις;


Διάβασε την προκήρυξη μην ντρέπεσαι
Άβαταρ μέλους
Kalodrei
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Απρ 05, 2010 7:52 pm
Τοποθεσία: thessaloniki
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Kalodrei »

Σχετικα με την υγειονομικη επιτροπη (στην προκηρυξη λεει οτι ο υποψηφιως πρεπει να παει στην πλησιεστερη στον τοπο διαμονης), ξερει κανεις που ειναι (αν εχει) για θεσσαλονικη; Η που να παρω για να ρωτισω;

ακομα σχετικα με την ακτινογραφια θωρακος απλα παω σε ενα δημοσιο νοσοκομειο και κανω η θελει κανα ραντεβου;

τελος απο που παιρνω το διπλοτυπο εισπραξης Δημοσιου ταμειου;

Εικόνα
Anonymous

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Anonymous »

Κατεβασα και τα 3 αρχεια (prok2011final a12011 pinakio20112012) που δινει αλλα δεν βρηκα που θα παω για τις εξετασεις, τη λιστα με τα νοσοκομεια... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Alejandro
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Μάιος 13, 2011 2:00 pm
Τοποθεσία: μαθητης
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Alejandro »

Εχω την ιδια απορια... Για τις εξετασεις θα παμε σε νοσοκομειο; Στην προκηρυξη αναφερει και για τις λιμενικες αρχες. Μπορουμε δηλαδη να παμε στο λιμεναρχειο για υγειονομικες εξετασεις?
john

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από john »

Παιδια ας με βοηθήσει καποιος θελω να μπω εμπορικο ναυτικο αλλα ακουω απο παιδια οτι δυσκολευονται να βρουν εταιρια ως καπετανιοι και μερικοι τα παρατουν γιατι δεν βρισκουν δουλεια οχι γιατι δεν το αντεχουν. Εχω αχωθει πολυ οποιος μπορει ας μου απαντησει! Ευχαριστω!
θωμας

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από θωμας »

Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω κατι... Στην ακτινογραφια θωρακος που χρειαζεται για το εμπορικο ναυτικο αν καποιως καπνιζει υπαρχει καποιο προβλημα; Ευχαριστω για τις απαντησεις σας
Άβαταρ μέλους
Alejandro
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Μάιος 13, 2011 2:00 pm
Τοποθεσία: μαθητης
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Alejandro »

Θωμα θωρακας ειναι οχι πνευμονες... Τα κοκκαλα εξεταζουν αρα δε νομιζω να εχεις καποιο προβλημα.

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από yandr »

Alejandro έγραψε:Θωμα θωρακας ειναι οχι πνευμονες... Τα κοκκαλα εξεταζουν αρα δε νομιζω να εχεις καποιο προβλημα.

Δηλαδή αν έχεις προχωρημένο καρκίνο είσαι εντάξει; Περνάς;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες