ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Βλεπω τωρα που πλησιαζουν οι μερες να παρουσιαστουμε, σταματησανε τα σχολια! κ εγω υγεινομικο στις 10/11 παιδες. φυσικοθεραπευτης ειμαι απο αθηνα. απο οτι διαβαζω Θα περασουμε καλα! κανενας αλλος φυσικοθεραπευτης παρουσιαζεται;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από yandr »

Μπορείτε να κανονίσετε κάποια συνάντηση στην σχετική συζήτηση
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα παιδια... Και γω σημερα εμαθα οτι παρουσιαζομαι 11/11 αρτα... Ειμαι πτυχιουχος νοσηλευτικης απο τει... Ειμαι απο θεσσαλονικη. Πως βολευει γενικα να παω αρτα; Γνωριζει κανεις;
giobele86
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από giobele86 »

νικητας έγραψε:Βλεπω τωρα που πλησιαζουν οι μερες να παρουσιαστουμε, σταματησανε τα σχολια! κ εγω υγεινομικο στις 10/11 παιδες. φυσικοθεραπευτης ειμαι απο αθηνα. απο οτι διαβαζω Θα περασουμε καλα! κανενας αλλος φυσικοθεραπευτης παρουσιαζεται;
Γεια χαρα Νικητα! Απο που Αθηνα; Εγω παιδια εχω τελειωσει ΦΠΨ με κατευθυνση Ψυχολογιας. Πηγα σημερα και στο Φρουραρχειο για τη μετακινηση με εξοδα του στρατου που λενε... Μια χαρα, γρηγορα ξεμπερδεψα...

Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Απο αργυρουπολη συγκεκριμενα... Εσυ;
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

giobele86 έγραψε:
νικητας έγραψε:Απο αργυρουπολη συγκεκριμενα... Εσυ;
Εγω απο Νεα Ιωνια. Αντε λιγα τα ψωμια μας... Σε δωδεκα μερες τα κεφαλια μεσα...
δεν βαριεσαι...1 χρονος διακοπες ειναι! τουλαχιστον ετσι το Βλεπω τωρα που ειμαι εξω ακομα! Εικόνα
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Κ εγω αρτα παρουσιαζομαι 10/11, τελειςφοιτος νοσηλευτικης, ξερετε τι παιζει γενικα εκει μετα την ορκωμοσια; ποσες μεσα ποσες εξω;
_UGC_PCMaster7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 21, 2008 2:23 pm
Ενδιαφέροντα: Mou Aresoun Oi H/Y Kai Ta Grigora Aytokinita.. Perisotero O Ipologistis Se Themata Asfalias I Kai Hacking..Kati Sxetiko Me To Linu
Επάγγελμα: TI SE NIAZEI?
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από _UGC_PCMaster7 »

Παρουσιάστηκα 11/11 2 λοχος 5 διμιρια ζήτω το πέτρινο ααχαχαχαχα :D οφέιλω να πω οτι οι πιο πολλοι εδο μέσα ειναι βίσματα ! εγω απορώ πως και με φέρανε εδω πέρα [Δεν έχω βίσμα] αλλα τέσπα... τεχνικός Η/Υ δεν υπάρχουν πολλοι εκει μέσα πέζει να είμαι μονο εγώ Εικόνα αντε να χαλάσει κανενα pc να το φτιάξω να παρο καμια τιμητική Εικόνα
Το στρατόπεδο της άρτας είναι ενα απο τα 3 πιο βισματικα απο τι με είχε πει ενας φίλος μου... είναι καπως χαλαρά τα πράγματα εδω μέσα... αλλα τώρα που ορκιστήκαμε θα σφίξουν λίγο τα λουρία Εικόνα αντε γιατι βαριέμε πολυ ξίσημο πέφτη Εικόνα

Χμμμ το μαγειρείο καλο είναι καλο φαγητό δεν εχω παράπανο...

Οι τουαλέτες τούρκικες κλασικα... στήνεσαι στα 4 σφίγγεσαι και βγάζεις το χοντρο σου. φροντίστε μονο να το βαζετε μεσα στην τρίπα να βάζετε goallllllll Εικόνα γιατι και θα έρθει και η σειρα σας να καθαρήσετε τις τουαλέτες γιαυτο οσο πιο προσεκτικά μπορείτε ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΤΑ ΚΑΖΑΝΑΚΙΑ ΑΛΛΙΩς 5Φ Εικόνα

Τα μπάνια καλά ειναι προσοχή τα ποντικια μονο αχ0α0χ0αχαΕικόνα

Ε αυτά αν έρθετε εδω πέρα μια χαρα θα περάσετε ολο το προσοπικο είναι μια χαρα... έχουμε και μια ομορφούλα ξανθία λοχια Εικόνα κάυλα είναι Εικόνα και απο μεταθέσεις αν είστε τυχεροι σαν και εμένα που πήγα αλεξανδούπολη 492 ΓΣΝ 216 ΚΙΧΝΕ μια χαρα θα είστε... γενικά να είστε αισιόδοξοι και ολα καλα θα πάνε

p.s sorry για τα ορθωγραφικά μου λάθοι
kostas pharm
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Τετ Δεκ 24, 2008 2:55 am
Ενδιαφέροντα: μουσικη, σινεμα, βιβλια, αθλητισμος
Επάγγελμα: Ασκουμενος φαρμακοποιος
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από kostas pharm »

Φιλε ξερεις αν οσο εισουν αρτα πηραν υεα κ τι ειδικοτητες;
Braveheart
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιαν 05, 2009 5:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Braveheart »

Χαιρετω και γω , λοιπον τελειωνω ΤΕΙ στη σινδο ιατρ. Εργαστηρια Και κοβω αναβολη τελη φεβρουαριου , ποτε μπαινω περιπου; Και ολοι μου λενε κατα 99% θα με στειλουν αρτα ι, σχυει;
giobele86
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από giobele86 »

Braveheart έγραψε:Χαιρετω και γω , λοιπον τελειωνω ΤΕΙ στη σινδο ιατρ. Εργαστηρια Και κοβω αναβολη τελη φεβρουαριου , ποτε μπαινω περιπου; Και ολοι μου λενε κατα 99% θα με στειλουν αρτα ι, σχυει;
Γεια χαρα φιλε! Λογικα Αρτα θα πας, αλλα κρατα και καμια πισινη, ποτε δεν ξερεις... Αν την κοψεις τελη Φεβρουαριου τοτε θα παρουσιαστεις λογικα απο 5 εως 15 το πολυ Μαιου. Τωρα για την Αρτα τα ξερεις, κι εγω εκει πηγα τον Νοεμβρη Και ηταν παρα πολυ καλα. Ειδικα αν πας 2 λοχο θα περασεις τελεια. Καλη θητεια σου ευχομαι...

Braveheart
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιαν 05, 2009 5:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Braveheart »

Ευχαριστω φιλε!
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημερα παιδια παρουσιαζομαι α ΕΣΣΟ υγειονομικο αρτας εχω τελειωσει βοηθως μικροβιλογος σε ιεκ. ηθελα να ρωτησω πως ειναι τα πραγματα εκει εχει αρκετο πηξιμο ; καταλαβαινετε βγαζω βρανχια κ δν ξερω ευχαριστω περιμενω απαντηση καλη σας μερα
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

doomψαρι έγραψε:καλημερα παιδια παρουσιαζομαι α ΕΣΣΟ υγειονομικο αρτας εχω τελειωσει βοηθως μικροβιλογος σε ιεκ. ηθελα να ρωτησω πως ειναι τα πραγματα εκει εχει αρκετο πηξιμο ; καταλαβαινετε βγαζω βρανχια κ δν ξερω ευχαριστω περιμενω απαντηση καλη σας μερα
Καλημερα παιδια παρουσιαζομαι αρτα εγω ενα απολυτηριο λυκειου εχω τι με θελουν στο υγειονομικο;

Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Doompsari απο π εισαι;

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης