Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
svetlana
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 21, 2021 1:12 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από svetlana »

Pilispipa έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:31 pm
Pilispipa έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:29 pm
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:03 pm Εγω με απολυτηριο 15,7 και ειδικες δυναμεις (περα απο απαραιτηρα), ποσα βγαζω και δεν μπηκα για ΔΕ ουτε στους 7.000; Γιατι ενταξει τα υπολογισα με συντελεστη 60 και ξανα διαβαζοντας προκυρηξη δεν βλεπω κατι λαθος. Τι να πω
Καλά κρασιά.
Επί 30 είναι το απολυτήριο. Γι αυτό νομίζετε ότι έχετε πολλά μόρια μερικοί διότι πολλαπλασιαζεται επί 60 το απολυτήριο.
547 μόρια έχεις. Είναι λίγα φίλε γι αυτό δε μπήκες.

Έχω 101 μόρια παραπάνω και είμαι μέσα στους κληθεντες. Δεν παίζει αυτο που λες, με την καμια.
Pilipipa

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Pilipipa »

svetlana έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:44 pm
Pilispipa έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:31 pm
Pilispipa έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:29 pm

Καλά κρασιά.
Επί 30 είναι το απολυτήριο. Γι αυτό νομίζετε ότι έχετε πολλά μόρια μερικοί διότι πολλαπλασιαζεται επί 60 το απολυτήριο.
547 μόρια έχεις. Είναι λίγα φίλε γι αυτό δε μπήκες.

Έχω 101 μόρια παραπάνω και είμαι μέσα στους κληθεντες. Δεν παίζει αυτο που λες, με την καμια.
101 μόρια είναι αρκετά παραπάνω, οπότε ναι γιατί να μην είσαι μέσα;
Άβαταρ μέλους
svetlana
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 21, 2021 1:12 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από svetlana »

Pilipipa έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:48 pm
svetlana έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:44 pm
Pilispipa έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 9:31 pm

547 μόρια έχεις. Είναι λίγα φίλε γι αυτό δε μπήκες.

Έχω 101 μόρια παραπάνω και είμαι μέσα στους κληθεντες. Δεν παίζει αυτο που λες, με την καμια.
101 μόρια είναι αρκετά παραπάνω, οπότε ναι γιατί να μην είσαι μέσα;
Εν τω μεταξύ, ακριβως τα ίδια μόρια θα ειχα με το παιδί εάν έκανα ως ΠΕ.
neomelos
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 05, 2023 12:10 am
Τοποθεσία: ΠΡΕΒΕΖΑ
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από neomelos »

Καλησπέρα,
στην αίτηση υποβολής δικαιολογητικών αναφέρει :
______
5. Τα απαραίτητα, κατά περίπτωση, δικαιολογητικά
με τα οποία αποδεικνύονται τα προσόντα, κριτήρια
ή οι ιδιότητες που επικαλούμαι με την αίτηση
συμμετοχής μου, ήτοι (θα αναγραφούν από τον
υποψήφιο αναλυτικά όλα τα δικαιολογητικά για τα
οποία μοριοδοτείται) :

α. Πτυχίο/απολυτήριο/δίπλωμα ...
β. Μεταπτυχιακός τίτλος ...
γ. ...
δ…...
κ. Λπ

που ακριβώς θα τα γράψουμε αναλυτικά; Σε ποιο σημείο δηλαδή στην σελίδα; Σβήνουμε για παράδειγμα εκεί που λέει μεταπτυχιακλος τίτλος (εφόσον σαν ΔΕ δεν έχουμε) και γράφουμε χειρόγραφα αυτά που μπαίνουν στον φάκελο συνεχίζοντας δ, ε, ζ κλπ χειρόγραφα; Μου ξεφεύγει κάτι ;
Kwnstantina

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Kwnstantina »

Αυτοί που δε καλέστηκαν για δικαιολογητικά είναι επειδή βάση μορίων - ειδικών κατηγοριών - εντοπιότητας - περιοχές που δήλωσαν είναι πιο κάτω από αυτούς τους 7.000 που κάλεσαν με βάση τις ηλεκτρονικές αιτήσεις των στοιχείων που δήλωσαν! Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο τίποτα πιο απλό!
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έμενα που με φώναξαν με 950 μόρια με εμπειρία, είναι καλό αυτό; Υπάρχουν ελπίδες η μπα?
Kwnstantina

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Kwnstantina »

Στις 7.000 αιτήσεις αλήθεια τώρα, πιστεύεις ότι είναι κάποιος σε θέση να σου απαντήσει αν έχεις ελπίδες με αυτά τα μόρια; Και 3.000 μόρια να είχες μπορεί να κοπείς στα επόμενα στάδια. Αρα κανένας δεν μπορεί να σου απαντήσει αν έχεις ελπίδες.
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Kwnstantina έγραψε: Κυρ Νοέμ 05, 2023 12:40 am Στις 7.000 αιτήσεις αλήθεια τώρα, πιστεύεις ότι είναι κάποιος σε θέση να σου απαντήσει αν έχεις ελπίδες με αυτά τα μόρια; Και 3.000 μόρια να είχες μπορεί να κοπείς στα επόμενα στάδια. Αρα κανένας δεν μπορεί να σου απαντήσει αν έχεις ελπίδες.
Δεν ξέρω από ασεπ πρώτη φορά κάνω αίτηση. Σορρυ αν είπα βλακεια.
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Θα γίνουν μεγάλες ανακατατάξεις στους προσωρινούς πίνακες μετά τα δικαιολογητικά από τους καλούμενους, αφού πολλοί στην ηλεκτρονική αίτηση έχουν δηλώσει ότι να ναι. Άρα όσοι έχουν κληθεί έχουν όλοι εν δυνάμει πιθανότητες.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1038
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

neomelos έγραψε: Κυρ Νοέμ 05, 2023 12:22 am Καλησπέρα,
στην αίτηση υποβολής δικαιολογητικών αναφέρει :
______
5. Τα απαραίτητα, κατά περίπτωση, δικαιολογητικά
με τα οποία αποδεικνύονται τα προσόντα, κριτήρια
ή οι ιδιότητες που επικαλούμαι με την αίτηση
συμμετοχής μου, ήτοι (θα αναγραφούν από τον
υποψήφιο αναλυτικά όλα τα δικαιολογητικά για τα
οποία μοριοδοτείται) :

α. Πτυχίο/απολυτήριο/δίπλωμα ...
β. Μεταπτυχιακός τίτλος ...
γ. ...
δ…...
κ. Λπ

που ακριβώς θα τα γράψουμε αναλυτικά; Σε ποιο σημείο δηλαδή στην σελίδα; Σβήνουμε για παράδειγμα εκεί που λέει μεταπτυχιακλος τίτλος (εφόσον σαν ΔΕ δεν έχουμε) και γράφουμε χειρόγραφα αυτά που μπαίνουν στον φάκελο συνεχίζοντας δ, ε, ζ κλπ χειρόγραφα; Μου ξεφεύγει κάτι ;
Έτσι κάν'το. Κάνε μουτζούρα το μεταπτυχιακό και γράψε διπλα το επόμενο. Σβήσε το κλπ και γράψε ε, ζ και συμπλήρωσε ότι άλλο έχεις. Στρίμωξε τα, αλλά να είναι εμφανή.
Kwnstantina

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Kwnstantina »

Γενικά αυτή η προκήρυξη περνάει από πολλά στάδια! Κάνε υπομονή και ότι είναι να γίνει θα γίνει! Καλή επιτυχία!
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Kwnstantina έγραψε: Κυρ Νοέμ 05, 2023 1:03 am Γενικά αυτή η προκήρυξη περνάει από πολλά στάδια! Κάνε υπομονή και ότι είναι να γίνει θα γίνει! Καλή επιτυχία!
Το θέμα είναι να είσαι κοντά επιλαχών η διοριστεος αν είσαι σειρά 500 κλαφτα.
Policia23

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Policia23 »

Μήπως χρειάζεται εκτύπωση και η σελίδα 97 της προκήρυξης, που είναι η αίτηση συμπλήρωσης δικαιολογητικων και εκεί θα μπουν τα πρόσθετα, όπως ξένη γλώσσα, Η/Υ, δίπλωμα οδήγησης και ότι άλλο έχει ο καθένας;
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πολύ σοβαρή προκύρηξη ούτε χρόνο για ενστάσεις ούτε πόσα μόρια έχουν αυτοί που καλέσανε... Όλα στα τυφλά... Ευχαριστούμε Υπουργείο Δικαιοσύνης!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης