Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
johnytoli

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από johnytoli »

Δλδ ; γινεται πιο σαφης...

δν με ενδιαφερει να μα8ω τι κανατε εσεις... Με ενδιαφερει τι γινετε τωρα αυτην τν στιγμη !

αν ερχονται σε 5 μερες πρπ... Φευγεις για ΚΕΕΔ πριν τν ορκωμοσια αφου περασεις τ α8ληματα +μπλα μπλα μπλα... Ή περνας τ Α8ληματα συνεχιζεις εκει μεχρι να ορκιστεις (δλδ μεχρι το 10ημερο) +μετα τν αδεια Πας ΚΕΕΔ ;

argirisMAK
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2010 1:39 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από argirisMAK »

Παιδια παρουσιαζομαι αυλονα Ειδικες διναμεις πεζοναυτης θελω να παω λοκ ι αμφιβιος πρεπει να περασο τα τεστ Η επειδη ειμαι κατευτρηειαν απο ειδικες διναμεις θα συμπλιροσω το χαρτι που τηα με δοσουν για το που θελω να παω?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

argirisMAK έγραψε:Παιδια παρουσιαζομαι αυλονα Ειδικες διναμεις πεζοναυτης θελω να παω λοκ ι αμφιβιος πρεπει να περασο τα τεστ Η επειδη ειμαι κατευτρηειαν απο ειδικες διναμεις θα συμπλιροσω το χαρτι που τηα με δοσουν για το που θελω να παω;


εγώ όταν είχα παρουσιαστεί στον βόλο στους πεζοναύτες δεν τα είχα περάσει τα αθλήματα. Βέβαια από τότε περάσανε 3 χρόνια.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

johnytoli έγραψε:Δλδ ;γινεται πιο σαφης...

δν με ενδιαφερει να μα8ω τι κανατε εσεις... Με ενδιαφερει τι γινετε τωρα αυτην τν στιγμη !

αν ερχονται σε 5 μερες πρπ... Φευγεις για ΚΕΕΔ πριν τν ορκωμοσια αφου περασεις τ α8ληματα +μπλα μπλα μπλα... Ή περνας τ Α8ληματα συνεχιζεις εκει μεχρι να ορκιστεις (δλδ μεχρι το 10ημερο) +μετα τν αδεια Πας ΚΕΕΔ ;



Την πρώτη βδομάδα έρχονται σε πρόβα ορκομωσίας. Τα αθλήματα τα περνάς εκείνη την στίγμη. Ορκίζεσαι κανονικά στο κέντρο που είσαι. Γυρίζεις από 3ημερη και μετά απο 2-3 μέρες σας έρχεται ομαδικό φύλλο πορείας για πεύκο
johnytoli

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από johnytoli »

Ευχαριστώ Greek_Army.
...
Ανδρέας

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Ανδρέας »

Από Τρίπολη (Αεροπορία) περνάει κλιμάκια για Ειδικές Δυνάμεις; Ευχαριστώ!
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

Ανδρέας έγραψε:Από Τρίπολη (Αεροπορία) περνάει κλιμάκια για Ειδικές Δυνάμεις; Ευχαριστώ!


Όχι.
Ανδρέας

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Ανδρέας »

Πώς μπορεί δηλαδή να πάει κανείς από Αεροπορία -> ΛΟΚ; Αδύνατον; Αν το δηλώσει μόλις παρουσιαστεί;
@xristos@
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ Ιουν 23, 2010 4:45 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από @xristos@ »

Οι Eιδικες δυναμεις ανοικουν στο στρατο ξηρας εαν παρουσιαστεις αεροπορια δεν γινεται να υπηρετησεις στις Ε. Δ εκτως και αν μπορουσες να κανεις μεταταξη στο στρατο ξηρας πραγμα που πλεον δεν γινεται... Αυτα απο μενα εαν κανω λαθος διορθωστε μεΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Όπως τα λέει ο χρήστος είναι...
Vet13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2010 2:56 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Vet13 »

Greek Army, η ερώτηση μάλλον πάει για δω, αφου δεν ενδιαφέρομαι για δόκιμος, εκ παραδρομής έστειλα στο άλλο τόπικ.

Μάλλον η μυωπία δεν είναι πρόβλημα, πόσες άδειες όμως θα δικαιούμαι σαν έφεδρος των ειδ δυν;

Ρωτώ γιατί σπουδάζω ακόμη και με ενδιαφέρει ιδιαίτερα το θέμα αν δικαιούμαι εκπαιδευτικές κτλ

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Vet13 έγραψε:Greek Army, η ερώτηση μάλλον πάει για δω, αφου δεν ενδιαφέρομαι για δόκιμος, εκ παραδρομής έστειλα στο άλλο τόπικ.

Μάλλον η μυωπία δεν είναι πρόβλημα, πόσες άδειες όμως θα δικαιούμαι σαν έφεδρος των ειδ δυν;

Ρωτώ γιατί σπουδάζω ακόμη και με ενδιαφέρει ιδιαίτερα το θέμα αν δικαιούμαι εκπαιδευτικές κτλ



σωστόςΕικόνα δες εδώ άδειες στον στρατό
Stelios

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Stelios »

Για τους 8ηνους τι γινετε; Εγω κανω μειωμενη θητεια και παρουσιαζομαι 16 μ. Πεύκο
Υπαρχει περιπτωση να μην με δεχτουν εδ επειδη ειμαι μειωμενος και παρολο που παρουσιαζομαι στο κεεδ να με διωξουν μετα; Επισης αληθευει οτι μολις ορκιστουμε μεταφερομαστε στις μοναδες επειδη αργησαμε να μπουμε;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Stelios έγραψε:Για τους 8ηνους τι γινετε; Εγω κανω μειωμενη θητεια και παρουσιαζομαι 16 μ. Πεύκο
Υπαρχει περιπτωση να μην με δεχτουν εδ επειδη ειμαι μειωμενος και παρολο που παρουσιαζομαι στο κεεδ να με διωξουν μετα; Επισης αληθευει οτι μολις ορκιστουμε μεταφερομαστε στις μοναδες επειδη αργησαμε να μπουμε;


Μειωμένης θητείας στις ειδικές δυνάμεις

jeff

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από jeff »

Παιδια καλησπερα. Θελω να μαθω καποια πραγματα. Οταν περασα περιοδευων δηλωσα ναυτικο και μου ηρθε μετα απο λιγο καιρο χαρτι που αναφερει οτι θα υπηρετησω στ Π. Ν. Το 2006 και αμεσως πηγα και εκανα την αναβολη για σπουδες. Τωρα μπορω 1) να δηλωσω ειδικες δυναμεις και να με παρουν οταν κοψω την αναβολη;2) και αν οχι τι πρεπει να κανω ωστε να υπηρετησω στις Ε. Δ.3) ισχυει αυτο που ειπωθηκε οτι δν θα παρουν εφεδρους στ ναυτικο περαν τ 2010 και πως με επηρεαζει αν ναι;

ευχαριστω εκ των προτερων.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες