Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:παιδια καλησπερα σας. Σε 1 μηνα περιπου παρουσιαζομαι αυλωνα ειδικες δυναμεις. Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αν κ εκει ειναι πεζοναυτες απο ειδικες δυναμεις μετα η κατα την διαρκεια μπορω να δηλωσω η μπορω να παω αλεξιπτωτα η αμφιβιους;

...


Όταν παρουσιαστείς Αυλώνα τότε θα ρωτήσουν ποίοι θέλουν να παραμείνουν στους Πεζοναύτες και ποίοι θέλουν να πάνε Ορεινοί ή Αμφίβιοι Καταδρομείς ή Αλεξιπτωτιστές.
...
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

Αγγελος έγραψε:Καλησπερα... Ηθελα να ρωτησω κατι. Χτες εμαθα οτι θα παρουσιαστω Αυλωνα αλλά εγραφε λιγο πιο κατω οτι έχω επιλεγει στις Ειδικές Δυνάμεις! Όμως εγώ δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις! Τι πρέπει να κάνω; Σας ευχαριστώ


Θα δηλώσεις ότι δεν θες να υπηρετήσεις στις Ειδικές Δυνάμεις. Μπορεί να σε στείλουν στα Τεθωρακισμένα.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

GEO13 έγραψε:Γεια σας μαγκες! Και γω παρουσιαζομαι 16 νοεμβρη αυλωνα! Αλλα θα δηλωσω ΛΟΚ οταν ζητησουν! Τους παιρνουν ολους αυτους που λενε για ειδικες δυναμεις;


Ναι τους παίρνουν, αλλά μην νομίζεις ότι θα μείνουν και όλοι.

Συνήθως όσοι κόβονται από Ειδικές Δυνάμεις τους στέλνουν Τεθωρακισμένα
...
ΓΙΩΡΓΟΣ

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Μάλιστα. Ευχαριστώ πολύ αδερφέ. Και άλλη μια ερώτηση αν ξέρεις που είναι πιο σκληροπυρηνικά, αμφίβιος ή αλεξίπτωτα, και αν ισχύει ακομα οτι για να πας αλεξίπτωτα θές βύσμα.
...
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:Μάλιστα. Ευχαριστώ πολύ αδερφέ. Και άλλη μια ερώτηση αν ξέρεις που είναι πιο σκληροπυρηνικά, αμφίβιος ή αλεξίπτωτα, και αν ισχύει ακομα οτι για να πας αλεξίπτωτα θές βύσμα.
...


Αυτό που ξέρω είναι ότι παντού είναι δύσκολα. Δεν πάς και στις Ομάδες Υποβρυχίων Καταστροφών.Εικόνα

Ναι, θές βύσμα για να πάς Αλεξίπτωτα.

kerkuraios
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ Ιουν 30, 2010 8:23 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από kerkuraios »

Παιδια να ρωτησω κατι; Οι ανακοινωσεις που εβγαλε η στρατολογια αναφερει οτι η κερκυρα ειναι στην ανακοινωση της αεροποριας και στο στρατο ξηρας εχει μονο καποιους νομους της ροδοπης. Εγω που θελω να παω πεζοναυτης τι θα κανω; Αν ξερει καποιος ας μου πει δυο λογια. Ευχαριστω
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

kerkuraios έγραψε:Παιδια να ρωτησω κατι; Οι ανακοινωσεις που εβγαλε η στρατολογια αναφερει οτι η κερκυρα ειναι στην ανακοινωση της αεροποριας και στο στρατο ξηρας εχει μονο καποιους νομους της ροδοπης. Εγω που θελω να παω πεζοναυτης τι θα κανω; Αν ξερει καποιος ας μου πει δυο λογια. Ευχαριστω
1) Δεν θα υπηρετησεις κοντα στο σπιτι σου 2) θα υπηρετησεις η Αυλωνα η ΒολοΕικόνα

ΓΙΩΡΓΟΣ

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Παιδια καλησπερα. Ηθελα να σας κανω αλλη μια ερωτηση. Πώς μπορώ να μπω στην 71 Αερομεταφερόμενη Ταξιαρχία; Πώς το δηλώνω και αν ναι ποτε και απο ποιες μοναδες μπορώ να μπώ; ...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:Παιδια καλησπερα. Ηθελα να σας κανω αλλη μια ερωτηση. Πώς μπορώ να μπω στην 71 Αερομεταφερόμενη Ταξιαρχία; Πώς το δηλώνω και αν ναι ποτε και απο ποιες μοναδες μπορώ να μπώ; ...


71η Αερομεταφερόμενη Ταξιαρχία πεζικού

vesst
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 16, 2010 2:44 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από vesst »

Φιλε που παρουσιαζεσαι το Νοεβρη που ειπες σου ηρθε χαρτι η απλα το υποθετεις?
βουρλιτας

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από βουρλιτας »

Φιλε δεν μου ηρθε το χαρτι απλα το ειδα στην σελιδα του Γ. Ε. Ν
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

βουρλιτας έγραψε:Φιλε δεν μου ηρθε το χαρτι απλα το ειδα στην σελιδα του Γ. Ε. Ν


Συγγνώμη, Ναυτικό ή Στρατό Ξηράς κατατασεσαι;
kerkuraios
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ Ιουν 30, 2010 8:23 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από kerkuraios »

Μεσολογγι 18 νοεμβρη μαγκες. Απο εκει μπορω να δηλωσω πεζοναυτες ετσι δεν ειναι; Η αν οχι πεζοναυτες κατι αλλο που να εχει σχεση με ειδικες δυναμεις, γιατι ενδιαφερομαι και εγω οπως ο chronis. Ευχαριστω
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

kerkuraios έγραψε:Μεσολογγι 18 νοεμβρη μαγκες. Απο εκει μπορω να δηλωσω πεζοναυτες ετσι δεν ειναι; Η αν οχι πεζοναυτες κατι αλλο που να εχει σχεση με ειδικες δυναμεις, γιατι ενδιαφερομαι και εγω οπως ο chronis. Ευχαριστω


Μπορείς να δηλώσεις και πεζοναύτες
στρατος

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από στρατος »

Μακγες να ρωτησω κατι. Ειμαι απο μυτιληνη και ειμαι 17 χρονων. Περιοδευων θα δηλωσω ειδικες δυναμεις. Επειδη ειμαι απο νησι μπορω να παω μονο ως αμφιβιος ή και ορεινος; Γιατι αν και μεγαλωσα διπλα στη θαλασσα προτιμω το βουνο... Οχι οτι εχω τιποτα με τους αμφιβιους αλλα προτιμω ΛΟΚ. Γινεται; Αν ναι πως; Ευχαριστω.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης