Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

john έγραψε:Εγώ 17-11-2010. Απο λαμία είμαι, κανας άλλος;
Είχα δηλώσει πεζοναύτης ρε #@^&@! Το... Ξέρει κανένας πως δηλώνεις για ειδικές δυνάμεις, αφού μπεις;


Θα έρθει κλιμάκιο Ειδικών Δυνάμεων για επιλογή. Μην ανησυχεις.
μπόκολης

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από μπόκολης »

Παιδια καλησπερα. Ειχα δηλωσει να με παρουν πεζοναυτες στον αυλωνα, αλλα τελικα βλεπω στο σαιτ της στρατολογιας οτι εχω καταταγει στο 11ο συνταγμα στην τριπολη. Παιζει να εγινε λαθος; Αν γνωριζει κανεις κατι ας μου πει. Ευχαριστω
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

μπόκολης έγραψε:Παιδια καλησπερα. Ειχα δηλωσει να με παρουν πεζοναυτες στον αυλωνα, αλλα τελικα βλεπω στο σαιτ της στρατολογιας οτι εχω καταταγει στο 11ο συνταγμα στην τριπολη. Παιζει να εγινε λαθος; Αν γνωριζει κανεις κατι ας μου πει. Ευχαριστω


Δεν παίζει ρόλο τι δήλωσες όταν πέρναγες περιοδεύων.

Θα έρθει κλιμάκιο των Ειδικών Δυνάμεων στο 11ο ΣΠ για επιλογή. Περισσότερα μπορείς να διαβάσεις εδώ

...
μπόκολης

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από μπόκολης »

Δήλωσα να μπω πεζοναυτες τον Ιουλιο, οποτε και έκοψα την αναβολη μου.(Το σημειωσα με χ στο χαρτι) Δε καταλαβαινω το γιατι, εφοσον καποιος ζηταει εξαρχης πεζοναυτες, δεν τον βαζουν, και μπορει να καλεσουν καποιον που να μην εχει ζητησει. Το ξερω οτι μετα ερχονται και ρωτανε ποιοι θελουν. Μηπως δηλωσαν υπερβολικα πολλα ατομα και δε χωραμε ολοι; Αν ξερεις κατι αλλο με ενημερωνεις, στρατηγε νασο. Ευχαριστω παντως.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

μπόκολης έγραψε:Δήλωσα να μπω πεζοναυτες τον Ιουλιο, οποτε και έκοψα την αναβολη μου.(Το σημειωσα με χ στο χαρτι) Δε καταλαβαινω το γιατι, εφοσον καποιος ζηταει εξαρχης πεζοναυτες, δεν τον βαζουν, και μπορει να καλεσουν καποιον που να μην εχει ζητησει. Το ξερω οτι μετα ερχονται και ρωτανε ποιοι θελουν. Μηπως δηλωσαν υπερβολικα πολλα ατομα και δε χωραμε ολοι; Αν ξερεις κατι αλλο με ενημερωνεις, στρατηγε νασο. Ευχαριστω παντως.



κανείς δεν καταλαβαίνει αυτό που ρωτάς. Αλλά από την στιγμή που θα έχεις την ευκαιρία σου να πας πεζοναύτης γιατί αγχώνεσαι;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Nassos »

Δεν ξέρω πώς γίνεται η κατανομή ανά Όπλο.

Πάρα πολλοί από προηγούμενες ΕΣΣΟ είχαν δηλώσει Ειδικές Δυνάμεις αλλά εν τέλει παρουσιάστηκαν σε άλλα Κέντρα και μετά πήγαν στις Ειδικές Δυνάμεις.

Δεν νομίζω να παίζει ρόλο το νούμερο γιατί άντε και πάνε πολλά άτομα, πόσα άραγε θα παραμείνουν για να υπηρετήσουν ως Πεζοναύτες;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Nassos έγραψε:Δεν ξέρω πώς γίνεται η κατανομή ανά Όπλο.

Πάρα πολλοί από προηγούμενες ΕΣΣΟ είχαν δηλώσει Ειδικές Δυνάμεις αλλά εν τέλει παρουσιάστηκαν σε άλλα Κέντρα και μετά πήγαν στις Ειδικές Δυνάμεις.

Δεν νομίζω να παίζει ρόλο το νούμερο γιατί άντε και πάνε πολλά άτομα, πόσα άραγε θα παραμείνουν για να υπηρετήσουν ως Πεζοναύτες;


δεν παίζει ρόλο το νούμερο. Όσοι ποιο πολλοί τοσό το καλύτερο. Γενικά ειδικές δυνάμεις μένουνε λίγα άτομα
geo13

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από geo13 »

Επισης ρε αδερφε να σε ρωτησω... η κυπρος ειναι πιθανη πολυ αν περασω τελικα τα τεστ για να με παρουν στα λοκ; μπορω αν τελικα μου πουν για κυπρο να αρνηθω και να με πανε σε αλλο στρατοπεδο; πχ δραμα, ναουσα η ρεντινα; ευχαριστω αδερφε
μπόκολης

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από μπόκολης »

Ευχαριστω μαγκες. Αν ξερετε κατι τελευταιο, ποτε ερχονται για να ρωτησουν ποιοι θελουν να πανε στις ειδικες δυναμεις. Μετα τις 10 πρωτες μερες; Ή μετα την βασικη εκπαιδευση (δε ξερω ποσο κραταει 2-3 βδομαδες νομιζω)
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

geo13 έγραψε:Επισης ρε αδερφε να σε ρωτησω... Η κυπρος ειναι πιθανη πολυ αν περασω τελικα τα τεστ για να με παρουν στα λοκ; Μπορω αν τελικα μου πουν για κυπρο να αρνηθω και να με πανε σε αλλο στρατοπεδο; Πχ δραμα, ναουσα η ρεντινα; Ευχαριστω αδερφε


μόνο αν επικαλεστείς φόβους κλειστοφοβίας ότι δεν μπορείς να ταξιδέψεις με αεροπλάνο
geo13

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από geo13 »

Εισαι αρχοντας φιλε! σε ευχαριστω! σιγουρα ετσι; ισχυει αυτο; πεζοναυτης η ΛΟΚ καλυτερα; τι λες; Του πεζοναυτη η εκπαιδευση τι διαφορετικο εχει απτα λοκ; ειναι πιο δυσκολα?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Greek_Army »

geo13 έγραψε:Εισαι αρχοντας φιλε! Σε ευχαριστω! Σιγουρα ετσι; Ισχυει αυτο; Πεζοναυτης η ΛΟΚ καλυτερα; Τι λες; Του πεζοναυτη η εκπαιδευση τι διαφορετικο εχει απτα λοκ; Ειναι πιο δυσκολα;


ΛΟΚ vs Πεζοναύτες
Αγγελος

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από Αγγελος »

Καλησπερα... Ηθελα να ρωτησω κατι. Χτες εμαθα οτι θα παρουσιαστω Αυλωνα αλλά εγραφε λιγο πιο κατω οτι έχω επιλεγει στις Ειδικές Δυνάμεις! Όμως εγώ δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις! Τι πρέπει να κάνω; Σας ευχαριστώ
GEO13

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από GEO13 »

Γεια σας μαγκες! και γω παρουσιαζομαι 16 νοεμβρη αυλωνα! αλλα θα δηλωσω ΛΟΚ οταν ζητησουν! τους παιρνουν ολους αυτους που λενε για ειδικες δυναμεις;
ΓΙΩΡΓΟΣ

Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις (2010)

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

παιδια καλησπερα σας. σε 1 μηνα περιπου παρουσιαζομαι αυλωνα ειδικες δυναμεις. θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αν κ εκει ειναι πεζοναυτες απο ειδικες δυναμεις μετα η κατα την διαρκεια μπορω να δηλωσω η μπορω να παω αλεξιπτωτα η αμφιβιους;

...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες