Απιστία

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από nandy24 »

Signaller έγραψε:
nandy24 έγραψε: καλή επιτυχία τότε στην αλλάγή! Χε χε χε Εικόνα
Ωχ, η λέξη "Αλλαγή" μου φέρνει κακές αναμνήσεις στο νου Εικόνα
τι τι τι τι; Οχι δεν είμαι περιέργη... Αλλά τι τι τι?
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Ο ανθρωπος δεν αλλαζει. Η αληθεια αυτη ειναι!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

nandy24 έγραψε: τι τι τι τι; Οχι δεν είμαι περιέργη... Αλλά τι τι τι;
Ασ'το... Άλλη φορά Εικόνα ...
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Black_Knight
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 01, 2010 5:27 pm
Επάγγελμα: Στρατιωτικός
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Black_Knight »

Στον άντρο η απιστία είναι έμφυτη.
Όλοι οι άντρες μπορούν να απατήσουν τη σύντροφο τους ακόμα και αν είναι τρελά ερωτευμένοι!(αντίθετα με τις γυναίκες)
Το έχω διαβασει και το έχω διαπιστώσει και στον εαυτό μου (όχι μία φορά) Εικόνα
Η γυναικα αν ειναι πράγματι ερωτευμένη δεν μπορεί να απατήσει.
"And so I become a knight of the Kingdom of Dreams and Shadows!"
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από tsiripobina »

δημητρης25 έγραψε:Παιχνιδι αναμεσα σε δυο ανθρωπους εννοουσα ενω βρισκονται ηδη σχεση κ οι δυο η ο ενας απο τους δυο. Σε καλυψα τωρα; Κ να μην υπαρχουν δικαιολογιες για να κερατωσεις τον συντροφο σου υπαρχουν καποιες στιγμες που δεν μπορεις να ελεγξεις τα θελω σου. Εχεις δει ποτε καποιον η καποια που σε κανει να μην σκεφτεσαι ουτε σχεση, ουτε δεσμο ουτε ερωτα ουτε τιποτα; Να θελεις να ζησεις κατι ακομα, ευκαιρια να γνωρισεις κατι ακομη να ζησεις κατι ακομα! Παντα θα ψαχνουμε το γιατι κ παντα τα "θελω" μας θα μας οδηγουν.


Οταν εισαι μεσα σε σχεση και νιωθεις πως θες να ζησεις λιγο ελευθερος ή να γνωρισεις καινουρια ατομα ή ή ή Τοτε μαλλον δε σε καλυπτει η σχεση γι'αυτο ΧΩΡΙΣΕ! Αν υποτιθεται αγαπας το ταιρι σου τοτε με ποια λογικη τον κοροιδευεις ή τον πληγωνεις κανοντας την απιστια; ΟΛΑ ελεγχονται, αν ειναι δυνατον πια. Στο μυαλο μπορει να στροβιλιζει η σκεψη αλλα απεχει πολυ το να σκεφτεις απο το να το κανεις. Και να το σκεφτεις ακομη ομως, αφιερωσε χρονο να καταλαβεις γιατι το σκεφτηκες και οχι να αφιερωσεις χρονο για να το κανεις.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από tsiripobina »

Black_Knight έγραψε:Στον άντρο η απιστία είναι έμφυτη.
Όλοι οι άντρες μπορούν να απατήσουν τη σύντροφο τους ακόμα και αν είναι τρελά ερωτευμένοι!(αντίθετα με τις γυναίκες)
Το έχω διαβασει και το έχω διαπιστώσει και στον εαυτό μου (όχι μία φορά) Εικόνα
Η γυναικα αν ειναι πράγματι ερωτευμένη δεν μπορεί να απατήσει.


ποια χρονιά το διαβασες αυτο; Πλεον στις μερες μας (κακως βεβαια) η γυναικα απαταει πιο ευκολα. Και πιστεψε με μια γυναικα εχει περισσοτερους και βαθυτερους λογους να απατησει απο εναν αντρα που για το μονο λογο που θα απατησει ειναι επειδη η αλλη εχει πιο στητο στηθος.
Black_Knight
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 01, 2010 5:27 pm
Επάγγελμα: Στρατιωτικός
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Black_Knight »

tsiripobina έγραψε:ποια χρονιά το διαβασες αυτο; Πλεον στις μερες μας (κακως βεβαια) η γυναικα απαταει πιο ευκολα.

Δεν ξέρω πότε αλλά πρόσφατα. Δεν είμαι και μεγάλος ηλικιακά για να μην το διάβασα "στις μέρες μας" Εικόνα

tsiripobina έγραψε:Και πιστεψε με μια γυναικα εχει περισσοτερους και βαθυτερους λογους να απατησει απο εναν αντρα που για το μονο λογο που θα απατησει ειναι επειδη η αλλη εχει πιο στητο στηθος.

όπως;
"And so I become a knight of the Kingdom of Dreams and Shadows!"
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

Black_Knight έγραψε:
tsiripobina έγραψε:ποια χρονιά το διαβασες αυτο; Πλεον στις μερες μας (κακως βεβαια) η γυναικα απαταει πιο ευκολα.

Δεν ξέρω πότε αλλά πρόσφατα. Δεν είμαι και μεγάλος ηλικιακά για να μην το διάβασα "στις μέρες μας" Εικόνα

tsiripobina έγραψε:Και πιστεψε με μια γυναικα εχει περισσοτερους και βαθυτερους λογους να απατησει απο εναν αντρα που για το μονο λογο που θα απατησει ειναι επειδη η αλλη εχει πιο στητο στηθος.

όπως;
να εχει πιο μεγαλο εργαλειοΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναεγω ξερω οτι αν απατησει μια γυναικα τον αντρα της ολοι θα την πουν που**** (γυναικεσ-αντρεσ). Ενω για τον αντρα ακομα δεν εχω ακουσει τιποτα...
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

Η Τσιριπομπίνα έχει δίκιο.By the way καλώς όρισες πίσω. Σαν να είχες καιρό να γράψεις

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από tsiripobina »

Black_Knight έγραψε:
tsiripobina έγραψε:Και πιστεψε με μια γυναικα εχει περισσοτερους και βαθυτερους λογους να απατησει απο εναν αντρα που για το μονο λογο που θα απατησει ειναι επειδη η αλλη εχει πιο στητο στηθος.

όπως;


Και για συναισθηματικες ελλειψεις αλλα και ναι, γιατι οχι; Ποιοτικοτερο "σεξ"!Εικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από tsiripobina »

Signaller έγραψε:Η Τσιριπομπίνα έχει δίκιο.By the way καλώς όρισες πίσω. Σαν να είχες καιρό να γράψεις



Ευχαριστω, και χρονια πολλα. Εχω ΠΟΛΛΑ τρεχαματα και θα εχω για πολυυυυυ καιρο ακομη και δε προλαβαινω.Εικόνα
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Η μεγαλυτερη αιτια ειναι ο φοβος! Ο αντρας κερατωνει γιατι "ετσι του την βαρεσε, ηθελε να περασει καλα μια φορα κ τελος" εκανε οτι εκανε κ τερμα η ιστορια αλλα η γυναικα εχει κανει ολοκληρο πλανο. Περισσοτερο αισθημα βγαζει η γυναικα στο κερατο παρα ο αντρας!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από dn24 »

Ο καθενας εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει, οχι ομως εις βαρος καποιου αλλου. Προσωπικα δεν απαταω, ΧΩΡΙΖΩ και μετα παω και κανω οτι γουσταρω. Δεν υπαρχουν καλουπια και σταθερες του τυπου: "ολοι οι αντρες κανουν αυτο"πχ ολοι απατανε. Εγω λοιπον τι ειμαι; Εξωγηινος που εχω αλλη νοοτροπια; Οχι φυσικα. Απλα διαφερω οπως διαφερουμε ολοι αναμεταξυ μας, κ αυτο ειναι που μας κανει να ξεχωριζουμε. Αναθεμα αν τσουβαλοποιουσαμε/ομαδοποιουσαμε ανθρωπους. Χωρισε κυριε/κα, και πανε βγαλε τα ματια σου. Δεν σου φταιει ο αλλος. Τωρα αυτο οσο αφορα τις σχεσεις. Οσο αφορα το γαμο, περιπλεκεται το πραγμα. Προσωπικα δεν θα απατησω ουτε στο γαμο μου, γιατι ειμαι υπερμετρα ενοχικος χαρακτηρας. Σε υπερβολικο βαθμο ενοχικος. Οσο για τους αλλους. Καλο θα ειναι να το... Τριπλοσκεφτουν πριν κανουν οτιδηποτε.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από nandy24 »

δημητρης25 έγραψε:Η μεγαλυτερη αιτια ειναι ο φοβος! Ο αντρας κερατωνει γιατι "ετσι του την βαρεσε, ηθελε να περασει καλα μια φορα κ τελος" εκανε οτι εκανε κ τερμα η ιστορια αλλα η γυναικα εχει κανει ολοκληρο πλανο. Περισσοτερο αισθημα βγαζει η γυναικα στο κερατο παρα ο αντρας!
θα συμφωνήσω με την Τσιριμπομπίνα ότι η γυναίκα στις μέρες μας απατάει πιο εύκολα λόγο της πιο συναισθηματικής φύσης που έχει... Είναι πιο ευρέθιστος χαρακτήρας, όχι όμως απο την άποψη ότι θα την αποπλανήσεις αλλά το αντίθετο... Λόγο των πιο έντωνον φερμονών που έχει επιρεάζετε και πιο εύκολα ο χαρακτήρας της... Αν την πληγώσεις, την παραμελήσεις, την θίξης όλα οδηγούν στο συναισθηματικό ξέσπασμα που άλλες φορές είανι το shopping therapy, αλλές το ποτό ή ακόμα και το σέξ, μιας και με το σεξ παράγονται ενδομορφίνες που είναι μια χημική ουσία που κάνει τον άνθρωπό χαρούμενο... Όσο αφορά αυτό που λες Περισσοτερο αισθημα βγαζει η γυναικα στο κερατο παρα ο αντρας, θα συμφωνήσω με την απόψη μόνο αμα βρίσκεται σε παράλλη σχέση, αλλιώς όπως είπα και πρίν είναι απλώς ένα ξέσπασμα!

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Απιστία

Δημοσίευση από Signaller »

tsiripobina έγραψε:
Signaller έγραψε: Η Τσιριπομπίνα έχει δίκιο.By the way καλώς όρισες πίσω. Σαν να είχες καιρό να γράψεις



Ευχαριστω, και χρονια πολλα. Εχω ΠΟΛΛΑ τρεχαματα και θα εχω για πολυυυυυ καιρο ακομη και δε προλαβαινω.Εικόνα
Χρόνια πολλά και σε σένα !
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης