Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν πα να εχεις και μεταπτυχιακο εαν εισαι γυναικα κοβεσαι στα αθληματα με το παραμικρο τετιοα γραμμη εχουν. Οι γυναικες λεεει πως δημιουργουν προβληματα στο στρατο. Απο τις 20 γυναικες που δωσανε αθληματα μονο 1 μια περασε τα συμπερασματα δικα σας.
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 3:26 pm Δεν πα να εχεις και μεταπτυχιακο εαν εισαι γυναικα κοβεσαι στα αθληματα με το παραμικρο τετιοα γραμμη εχουν. Οι γυναικες λεεει πως δημιουργουν προβληματα στο στρατο. Απο τις 20 γυναικες που δωσανε αθληματα μονο 1 μια περασε τα συμπερασματα δικα σας.
Δεν ισχύει αυτό που λες σχετικά ότι επειδή είναι γυναίκες κόβονται. Εάν δεν μπορούν να κάνουν μια έλξη ή μια κάμψη η να τρέξουν δεν τους φταίει η επιτροπή. Έλα τώρα... Σοβαρά;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Euaggelia123mcs έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:19 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 3:26 pm Δεν πα να εχεις και μεταπτυχιακο εαν εισαι γυναικα κοβεσαι στα αθληματα με το παραμικρο τετιοα γραμμη εχουν. Οι γυναικες λεεει πως δημιουργουν προβληματα στο στρατο. Απο τις 20 γυναικες που δωσανε αθληματα μονο 1 μια περασε τα συμπερασματα δικα σας.
Δεν ισχύει αυτό που λες σχετικά ότι επειδή είναι γυναίκες κόβονται. Εάν δεν μπορούν να κάνουν μια έλξη ή μια κάμψη η να τρέξουν δεν τους φταίει η επιτροπή. Έλα τώρα... Σοβαρά;
Ναι κόβουν πολύ. Από τα 40 στόμα που έδιναν κόπηκαν 4. Αυτά!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τατοι εε; Λογικα δεν θα μπορουσατε δεν σας φταινε οι επιτροπες εαν απλα δεν μπορειτε να βγαλετε μιση ελξη και επικαλουμενες-οι μορια θελετε να περασετε ετσι
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

:geek:
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 7:02 pm Τατοι εε; Λογικα δεν θα μπορουσατε δεν σας φταινε οι επιτροπες εαν απλα δεν μπορειτε να βγαλετε μιση ελξη και επικαλουμενες-οι μορια θελετε να περασετε ετσι
Εγώ ξέρω κοπέλες που περασαν
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Euaggelia123mcs έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 8:20 pm :geek:
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 7:02 pm Τατοι εε; Λογικα δεν θα μπορουσατε δεν σας φταινε οι επιτροπες εαν απλα δεν μπορειτε να βγαλετε μιση ελξη και επικαλουμενες-οι μορια θελετε να περασετε ετσι
Εγώ ξέρω κοπέλες που περασαν
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. Ανεξαρτητως φυλου οποιος ειναι να κοπει κοβεται. Π-Ρ-Ο-Ε-Τ-Ο-Ι-Μ-Α-Σ-Ι-Α... Ας ετρεχαν ολοι ολο το καλοκαιρι στα γηπεδα οπως εμεις
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Απο παροιμιες καλα τα πας οταν βγουν τα τελοικα τοτε να σε δω. εγω ενα πραγμα ξερω οτι και να λετε κοψανε πολλες κοπελες με το παραμικρο.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 9:12 pm Απο παροιμιες καλα τα πας οταν βγουν τα τελοικα τοτε να σε δω. Εγω ενα πραγμα ξερω οτι και να λετε κοψανε πολλες κοπελες με το παραμικρο.
Αγαπητη μου καλα τα παω και τα φερνω. Μια χαρα τα περασα κι απο μορια να φαν κι οι κοτες. Θες λιγα; Τα αποτελεσματα θα τα δουμε αν κι αναμενομενα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ουλκα κάποιος;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επιτέλους και ένας υλικονομος νόμιζα μόνη ειμαι
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση. Στην ειδικότητα οικονομικός-ταμειακός τι προϋπηρεσία χρειάζεται; Εγώ δήλωσα αυτήν την ειδικότητα και δεν μου μέτρησαν τα μορια της προϋπηρεσίας, έκανα ένσταση και μου ειπαν οτι δεν την μέτρησαν επειδή δεν είναι συναφή με την ειδικότητα. Δηλαδή θα έπρεπε να είχα προϋπηρεσία ως οικονομικός-ταμειακος και όχι ως υπάλληλος σε γραφείο στα οικονομικά. Ξέρεις κανείς τι ακριβώς είναι η προϋπηρεσία οικονομικός-ταμειακος;
Edwwww

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 10:45 pm Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση. Στην ειδικότητα οικονομικός-ταμειακός τι προϋπηρεσία χρειάζεται; Εγώ δήλωσα αυτήν την ειδικότητα και δεν μου μέτρησαν τα μορια της προϋπηρεσίας, έκανα ένσταση και μου ειπαν οτι δεν την μέτρησαν επειδή δεν είναι συναφή με την ειδικότητα. Δηλαδή θα έπρεπε να είχα προϋπηρεσία ως οικονομικός-ταμειακος και όχι ως υπάλληλος σε γραφείο στα οικονομικά. Ξέρεις κανείς τι ακριβώς είναι η προϋπηρεσία οικονομικός-ταμειακος;
Ο κωδικός ενσήμων παίζει ρόλο.
gepapage
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Τετ Σεπ 21, 2022 11:41 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από gepapage »

, Αμύνης αεροδρομίων ειδικών επιχειρήσεων, κάποιος;
gepapage
Zeta21

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Zeta21 »

Απο βοηθους φαρμακειου κανενας που περασε πκε;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης