Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Τις εστειλα 3 μνμ κ καμια απαντηση! Μετα αδελφε της εστειλα τελεσιγραφο. Ανεβαινω θεσαλονικη μονο για εσενα,8ελεις; Ναι η οχι. Σκεψου κ πες μου! Οτι εστειλε σε εσενα, εστειλε κ σε εμενα, ακομη περιμενω!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

δημητρης25 έγραψε:Τις εστειλα 3 μνμ κ καμια απαντηση! Μετα αδελφε της εστειλα τελεσιγραφο. Ανεβαινω θεσαλονικη μονο για εσενα,8ελεις; Ναι η οχι. Σκεψου κ πες μου! Οτι εστειλε σε εσενα, εστειλε κ σε εμενα, ακομη περιμενω!

Ωχ... Αμα είναι κι απο δω, κατάλαβα... !
Χλωμά τα πράγματα! Εκανε την ''δουλειά'της και μετα... Απο δω παν κι άλλοι... Εικόνα
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Μου εκανες την καρδια περιβολι τωρα! Η αληθεια αυτη ειναι, αμα ηθελε κατι παρα πανω θα το εδειχνε. Μεγαλα παιδια ειμαστε, λαθος μου που κολλησα.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από dn24 »

δημητρης25 έγραψε:Μου εκανες την καρδια περιβολι τωρα!Η αληθεια αυτη ειναι, αμα ηθελε κατι παρα πανω θα το εδειχνε. Μεγαλα παιδια ειμαστε, λαθος μου που κολλησα.


καλησπερα λεβεντη, εχεις δικιο. Οι γυναικες αν θελουν κατι, το δειχνουν οπως λες, κ συμπληρωνω εγω οτι ειναι ικανες να κανουν τα παντα για να το πετυχουν. Κ εχουν κ "οπλα". Φυσικο ειναι να κολλησεις, για να μην κολλησει κανεις, θελει να ειναι χορτατος απο τετοιες περιπετειουλες, κ ειναι κ θεμα χαρακτηρα το τι αμυνες εχεις, η ποσο σκληρος ειναι καποιος. Δεν μιλαω για εσενα, γενικα μιλαω, αυτο αφορα ολους, κ εμενα φυσικα. Δεν ειναι συνηδητο σου λαθος που κολλησες, απλα παρασυρθηκες λογω των παραπανω παραγοντων που σου ειπα. Οκ δεν χαλασε ο κοσμος.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Signaller »

dn24 έγραψε:καλησπερα λεβεντη, εχεις δικιο. Οι γυναικες αν θελουν κατι, το δειχνουν οπως λες, κ συμπληρωνω εγω οτι ειναι ικανες να κανουν τα παντα για να το πετυχουν. Κ εχουν κ "οπλα". Φυσικο ειναι να κολλησεις, για να μην κολλησει κανεις, θελει να ειναι χορτατος απο τετοιες περιπετειουλες, κ ειναι κ θεμα χαρακτηρα το τι αμυνες εχεις, η ποσο σκληρος ειναι καποιος. Δεν μιλαω για εσενα, γενικα μιλαω, αυτο αφορα ολους, κ εμενα φυσικα. Δεν ειναι συνηδητο σου λαθος που κολλησες, απλα παρασυρθηκες λογω των παραπανω παραγοντων που σου ειπα. Οκ δεν χαλασε ο κοσμος.
Εικόνα

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από tsiripobina »

Black_Knight έγραψε:"Σάπια λόγια και ιδέες
η π0Τ@ν1@ σας αρετή
και μετά τα 15 η παρθενιά είναι ντροπή! "

έτσι έλεγε ένα χιπ χοπ τραγούδι
FFC


το παραμυθι ε; Απαιχτο τραγουδι, ολοσωστο κ προφητικο.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από tsiripobina »

δημητρης25 έγραψε:Εγω πηγα 18 παρα μια εβδομαδα. Περιμενα ο λαλακας την πριγκιπεσσα μου! Αλλο θεμα αυτο ομως. Σας εχει τυχει ποτε μια γυναικα που μιλατε για πολυ καιρο, ξερετε οτι δεν μπορειτε να εισαστε μαζι (λογο αποστασεις, λογο τριτου πρωσοπου κτλ) να βρισκεστε μετα απο 4 χρονια να γινεται οτι γινεται Εικόνα κ μετα η κυρια καπνος! Δεν μιλαει, δεν λαλαει κ τιποτα πλεον σιγη ασυρματου. Εχω χασει το υπνο μου! Αντι να πω εγω ενταξει, μια χαρα περασα καλα κ τελος το ειπε αυτη!


Θα μιλησω σχετικα με το τι πιστευω εγω χωρις να θελω να σε προσβαλω ομως. Πλεον οι γυναικες εχουν μετρο συγκρισης στο σεξουαλικο κομματι και δε συμβιβαζονται με κατι κατωτερο απ'οτι εχουν "νιωσει". Ισως γι'αυτη να ησουν κατι κατωτερο...
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Καλημερα κ χρονια πολλα! Δεν με προσβαλεις καθολου, μια ωραια συζητηση κανουμε! Στο σεξουαλικο κομματι δεν πιστευω οτι εκανα κατι λαθος, πιστευω οτι τα πηγα καλα Εικόνα στο ξανα λεω, εγω πιστευω. Η λαλακια νομιζω οτι εγινε μετα! Μου ειπε να καθησουμε μαζι μια ημερα ακομη κ εγω την "παρατησα" κ εφυγα, αυτη ηρθε απο την θεσ/νικη για να με δει κ εγω την "παρατησα". Πως να μην με γραψει μετα; Δεν το εκανα κακοπροαιρετα, της εξηγησα καποια πραγματα, της ειπα να μεινουμε μαζι εκεινο το βραδυ, να εχουμε παρα πανω χρονο μαζι! Δεν ηθελα να με περασει για κανεναν λαλακα, ειχα κ εχω αδυναμια σε αυτη την κοπελα κ γι'αυτο με ενοχλει η αδιαφορια της! Μια αλλη αποψη ειναι οτι ξερει οτι για τιποτα παρα πανω δεν ειχαμε ελπιδα. Εγω εδω κατω αυτη εκει επανω ισως ηθελε μονο να περασει καλα κ τελος ισως αυτο να νομιζε κ εκεινη για εμενα κ γι'αυτο τρωω τα μουτρα μου τωρα. Αλλη αποψη ειναι οτι εχει γκομενο! Αλλη αποψη οτι δεν ηθελε να κολληση κ γι'αυτο δεν εδωσε συνεχεια! Μονο απο κοντα θα μου λυθουν οι αποριες.

Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από nandy24 »

Βλέπω το σκέφτηκες δημητρή το όλο θέμα... Εγω θεωρω την αντιδραση της κοπελας πολυ φυσικη αντίδραση στο πληγωμένο της ''εγώ'' γιατι ηθελε να σου ανοιχτει συναισθηματικα με το να σου ζητήσει να περάσετε μια μέρα μαζι όταν ομως δεχτηκε την αποριψη, οπισθωχόρησε και εξαφανιστικε γιατι αισθάνθηκε χρησιμοποιημένη... Απο την άλλη όντως μπορεί να έχει σχέση, να αισθανόταν Μοναξια και παραμελημένη απο τον συντροφο της να να ήθελε να ξεσπάσει και να κάνει την περιπέτεια της μαζι σου μιας και έχει σίγουρα αποθημενα μαζι σου απο κάτι ανεκπληρωτο... Ελπίζω μόνο να μην την έχεις πληγώσει στο παρελθόν γιατι απλα τότε ηρθε πηρε την εκδικιση της... Εκμεταλευοντας εσενα σεξεουλικα και σε αφοισε όπως θα την άφοισες εσυ κάποτε! Οι παραγοντες και οι παραμετροι είναι πολλοι για την αντιδρασή της... Εσυ συνέχισε τη ζωη σου και επειδη ροδα είναι και γυρίζει θα την ξανασυνατησεις αργα η γρηγορα και όλα θα λυθούν αμα υπάρχει η ειλικρινια.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Signaller »

tsiripobina έγραψε: Πλεον οι γυναικες εχουν μετρο συγκρισης στο σεξουαλικο κομματι και δε συμβιβαζονται με κατι κατωτερο απ'οτι εχουν "νιωσει".
Μεγάλη αλήθεια !ΕικόναΕικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Οχι! Πρωτη φορα βρεθηκαμε, ειχαμε πολυ καλες σχεση πριν βρεθουμε!(μεσο pc κ τηλεφωνου παντα) δεν ειχε λογο να με εκδικηθει για κατι!H λαλακια ειναι οτι θελω να επανορθωσω κ δεν με αφηνει. Δεν μου δινει καν αυτο το δικαιωμα! Αυτο ειναι που με πειραζει. Παντως δεν μπορω να το αφησω ετσι "it's not over yet" Εικόνα
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Signaller »

δημητρης25 έγραψε:. Παντως δεν μπορω να το αφησω ετσι "it's not over yet" Εικόνα
Δηλαδή ; Τί σκέφτεσαι να πράξεις ;
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Εχω σκεφτει 15 διαφορετικα πραγματα. Προς ωρας την αφηνω να ηρεμήσει! Οταν παρω αδεια παω σταθμο λαρισης την περνω τηλ.(ακολουθει φανταστικος διαλογος) "γεια σου, τι κανεις; Θελω να σε δω. Πρεπει να μιλησουμε γιατι τα πραγματα δεν πηγαν οπως τα φανταστικα! Εχει τρενο την ταδε ωρα να ερθω; " σε περιπτωση που πει ναι ολα καλα. Σε περιπτωση οχι κ μη απαντησεις μαζευω τα κομματια μου κ παω θεσ/νικη κ τις στελνω μνμ απο τον δρομο οτι εαν θελει να βρεθουμε εγω θα ειμαι εκει.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από nandy24 »

δημητρης25 έγραψε:Εχω σκεφτει 15 διαφορετικα πραγματα. Προς ωρας την αφηνω να ηρεμήσει! Οταν παρω αδεια παω σταθμο λαρισης την περνω τηλ.(ακολουθει φανταστικος διαλογος) "γεια σου, τι κανεις; Θελω να σε δω. Πρεπει να μιλησουμε γιατι τα πραγματα δεν πηγαν οπως τα φανταστικα! Εχει τρενο την ταδε ωρα να ερθω; " σε περιπτωση που πει ναι ολα καλα. Σε περιπτωση οχι κ μη απαντησεις μαζευω τα κομματια μου κ παω θεσ/νικη κ τις στελνω μνμ απο τον δρομο οτι εαν θελει να βρεθουμε εγω θα ειμαι εκει.
με την συγκεκριμένη κοπελά το ψάχνεις για σχέση;

δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Δεν μπορει να υπαρξει σχεση μεταξυ μας. Ειναι πολλα! Ειναι δυσκολο εως απιθανο. Υπαρχει αποσταση, ασυμφωνια χαρακτηρων κ αλλα πολλα. Μπορει να ειμαι ενθουσιασμενος, μπορει να ειμαι βλαμενος, μπορει να μην ξερω τι 8ελω! Ισως θα ηθελα λιγο παρα πανω χρονο μαζι της τωρα θα μου πεις τον ειχες. Το εκτιμησες; Σ-κ-α-τ-α τα εκανες. Παντα της ειχα αδυναμια, απο την ημερα που την γνωρισα της το εδειξα κ απο κοντα της το εδειξα κ Τωρα το πληρωνω αυτο! Ισως την τρομαξε κ αυτο. Μονο απο κοντα θα μου λυθουν οι αποριες!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες