Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Πολυ εξυπηρετικο για τους παντρεμενους, σας το προτεινω

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από tsiripobina »

Δε σχολιαζω την αποψη του προλαλησαντα Εικόνα

Για οσους Δε θελουν πολλα πολλα ειναι η καλυτερη λυση, ιδιως εαν θελεις να βρεις το τομαρι σου σε κανα χαντακι κανα βραδυ Εικόνα

Προσωπικα δε θα εκανα, θεωρω το πως "σεξ" Ειναι κατι που πρεπει να γινεται μεταξυ δυο ατομων που ανταλλαζουν μεταξυ τους και συναισθηματα εκτος απο ματιες.
Τωρα να ειναι τετοιο κελεπουρι ο αλλος που να του δωθω χωρις να τον ξερω καλα καλα; Δε νομιζω, το πιθανοτερο ειναι να ειμαι απελπισμενη Εικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Greek_Army »

Αν γουστάρεις τις "free" καταστάσεις το απολαμβάνεις.Εικόνα
XristosK
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2010 4:06 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από XristosK »

Η απόλυτη ξεφτίλα του γυναικείου φύλου.
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από GenerX »

Μια χαρά το βρίσκω προσωπικά καθώς γίνεται από άτομα που το θέλουν και γουστάρουν ο ένας τον άλλο. Διαφορετικά θα μιλάγαμε για βιασμό/πορνεία, άρα όχι και one night stand.

Εσείς που το απορρίπτετε, ποιος ο λόγος;

Η απόλυτη ξεφτίλα του γυναικείου φύλου ; Μπα; Προσωπικότητα δεν έχουν; Κάνουν αυτό που τους αρέσει με αυτόν που τους αρέσει, η ξεφτίλα που είναι; Να κάνανε one night stand χωρίς να το γουστάρουν απλά για λόγους μόδας και μαγκιάς να το καταλάβω. Όμως η γυναίκα επειδή δίνει σώμα ολόκληρο και όχι ένα κομμάτι 15 εκατοστών, το σκέφτεται πολύ περισσότερο.

Βέβαια για κάποιον ποτισμένο με αρχές του 70 και πίσω είναι ξεφτίλα σίγουρα. Έχουν προχωρήσει όμως (ευτυχώς) τα πράγματα.

Επιτέλους, έχουν και οι γυναίκες προσωπικότητα και μπορούν να γίνουν κτητικές όσο και οι άντρες, ας ξεπεράσουμε αυτά τα κομπλεξικά σύνδρομα της ελληνικής κοινωνίας...

Δεν έχω καταλάβει πως την έχουν στο μυαλό τους τη γυναίκα μερικοί... Δούλα; Δούλα με κάποιες ελευθερίες; Μηχανή παραγωγής παιδιών;

Αυτό που λες XristosK μπορεί να ερμηνευθεί και με αυτό τον τρόπο -ο πιο πιθανός κατά την γνώμη μου-

"Η απόλυτη ξεφτίλα του γυναικείου φύλου".

Άρα ο άντρας μπορεί να πηδάει ελεύθερα, καθώς για αυτόν δεν είναι ξεφτίλα. Η γυναίκα δεν έχει δικαίωμα φαίνεται, διότι... Η απόλυτη ξεφτίλα είναι εκεί!

Γι' αυτό μας έχουν πάρει παραμάζωμα οι γυναίκες. Ξυπνάνε όλο και περισσότερο (ευτυχώς) και δεν είναι πλέον οι δουλοπρεπείς χαζοβιόλες.

Δεν μπορούμε να τις κουμαντάρουμε και αρχίζουμε να χτυπάμε την αξιοπρέπεια. Αυτές ξεφτίλα, εμείς με τα φιλαράκια μας μεγάλοι μάγκες που πηδάμε γυναίκες. Αν την πέσουν στην αδερφή μας όμως, τάχα μας πιάνουν οι... "αρχές" μας, πανάθεμά μας...

GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από GenerX »

Το σεξ tsiripobina καλά κάνεις και το βλέπεις έτσι, όμως είναι μια από τις χαρές της ζωής.

Και γω για την πάρτη μου δεν είμαι του one night, όμως σιγά μην κατακρίνω τους άλλους που το κάνουν. Μαγκιά τους.

Κάνουν δυο άγνωστοι one night stand. Εκείνη την στιγμή νιώθουν τέλεια, γουστάρουν. Οι ορμόνες που απελευθερώνονται σε αυτούς τους αγνώστους, είναι ακριβώς οι ίδιες όπως και ενός παντρεμένου ζευγαριού. Ουσιαστικά δεν υπάρχει καμία διαφορά λοιπόν.

Θέλουν να ζήσουν μόνο εκείνη την στιγμή και αρπάζουν την ευκαιρία. Ποιό ακριβώς είναι το πρόβλημα σε αυτό;

Μάθαμε από μικρά για τον θεσμό του γάμου και τα συναφή. Δεν σημαίνει πως ήταν και σωστά όλα αυτά. Κανονικό brainwash δεχτήκαμε και μάλλον αυτός είναι ο λόγος που μας βγαίνουν συνήθως αυτά τα αντανακλαστικά απέναντι σε ελεύθερες και αυθόρμητες εκφράσεις ελεύθερων ανθρώπων.

Ίσως τους ζηλεύουμε, ποτέ δεν ξέρεις. Που και να ισχύει κάτι τέτοιο, κανείς από εμάς δεν θα το παραδεχόταν.

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από tsiripobina »

GenerX ειπα προσωπικα δε θα το εκανα, κατα τ'αλλα δε το κατακρινω. Ειπα οποιος δε γουστρει πολλα πολλα ειναι μια λυση. Παρολα αυτα υπαρχουν και αλλα θεματα γιατι ποτε δε ξερεις τι θα ειναι ο αλλος. Αν εσυ ας πουμε πας για one night stand και ο αλλος για βιασμο, φονο. Κτλ!

Παρολα αυτα Εγω το απορριπτω γιατι οπως ειπα δε μου κανει κουκου να παω με καποιον που δεν ειμαι ερωτευμενη έστω ενθουσιιασμενη.Εικόνα
Οσο προκλητικες και να ηταν ματιες κτλ και να ηθελα να γινει κατι παραπανω θα εκανα πρωτα κανονικη γνωριμια, ραντεβου κτλ και μετα βλεπαμε.
Δεν ειμαι ουτε απελπισμενη ουτε λυσαρα για να παω ετσι με καποιον που με θελει για ενα "βραδυ".
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Rafale »

Τζε λιγα γραφεις καλε. Γραψε κι αλλα. Ουυυυυ εχεις περιθωρια αχαχαχ
XristosK
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2010 4:06 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από XristosK »

Από έναν άνθρωπο που αντικαθιστά την λέξη έρωτα με την λέξη πήδημα δεν περίμενα και τίποτα παραπάνω...
Αλήθειά τι διαφορά έχει αυτό που συζητάμε από το ζευγάρωμα των ζώων;
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από tsiripobina »

XristosK έγραψε:Από έναν άνθρωπο που αντικαθιστά την λέξη έρωτα με την λέξη πήδημα δεν περίμενα και τίποτα παραπάνω...
Αλήθειά τι διαφορά έχει αυτό που συζητάμε από το ζευγάρωμα των ζώων;


Ωραια τα γραφεις και πολυ ρομαντικα αλλα μην εισαι τοσο σκληρος.
Υπαρχουν ατομα και απο τα δυο φυλα που δε θελουν κατι παραπανω. Θελουν αυτο που ειπες σαν "προσβολη", ζωοδες σεξ και τπτ παραπανω.
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από GenerX »

Έχει τεράστια διαφορά. Δεν υπάρχει μόνο έρωτας, υπάρχει και πήδημα. Όσο και να θες, την φύση που έχουμε ως ζώα δεν μπορεί κανείς να την απ-αρνηθεί.

well, εσύ έχεις το πρόβλημα είναι η αλήθεια. Πιο πάνω λες για την απόλυτη ξεφτίλα του γυναικείου φύλου -λες και οι γυναίκες κάνουν μόνες τους one night- και τώρα μου λες για αντικατάσταση της λέξης έρωτα με το πήδημα.

Καλό το... Υγιεινό φαί, ακόμη καλύτερο το εντελώς βλαβερό που και που...

Όπως λέει το πάνσοφο ανέκδοτο...

"Γιατρέ θέλω να ζήσω πολύ. Είμαι διατεθειμένος να κόψω το κάπνισμα, το ποτό, τις γυναίκες, την "καλοπέραση"... Θα ζήσω πιο πολύ αν τα κάνω όλα αυτά; "
"Και αν τα κόψεις όλα αυτά για ποιο λόγο να ζήσεις παραπάνω; ".

Πολύ στενά όρια έχεις XristosK. Αυτό που θα πω τώρα ίσως σου προκαλέσει πολιτισμικό σοκ.

Το σεξ είναι ΚΑΙ σωματική ανάγκη! Όχι μόνο συναισθηματική.-να διορθώσω. Είναι κατά πολύ περισσότερο σωματική ανάγκη.

Και ποιος σου είπε ρε φίλε πως το one night είναι ασέβεια και πράξη αντίθετη στον έρωτα; Ίσα ίσα, για απελευθερωμένα μυαλά είναι.

Δεν σε έβαλε κανείς με το ζόρι να το εγκρίνεις. Αλλά αφού δεν έχεις απελευθερωμένη σκέψη -όπως δείχνεις- δεν μπορείς να το κατακρίνεις κι όλας. Γιατί βλέπεις ξεκάθαρα την γυναίκα σαν αντικείμενο.

Δεν εξηγείται αλλιώς το "η απόλυτη ξεφτίλα του γυναικείου φύλου".

Αντιλήψεις μιας πολύ ξεπερασμένης εποχής...
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από GenerX »

Χριστιανικά κατάλοιπα...

"Αλήθειά τι διαφορά έχει αυτό που συζητάμε από το ζευγάρωμα των ζώων; "

Πολιτισμικό σοκ νούμερο 2, κρατηθείτε!

Ο άνθρωπος είναι ζώο. Η διαφορά του με τα υπόλοιπα είναι ο μεγαλύτερος και λειτουργικότερος εγκέφαλος.
XristosK
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2010 4:06 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από XristosK »

Ε τότε βάλε και λίγο τον εγκέφαλο σου να δουλεύει όταν κάνεις έρωτα μαν

Αυτό που μας κάνει να διαφέρουμε από τα ζώα είναι το φλερτ το αίσθημα η αναμονή.Αυτό είναι το κάτι παραπάνω.
Η απελπισια όμως και απόγνωση κάποιων γυναικών τις έχουν κάνει να τα θεωρούν τάχα οπισθοδρομικά και ντεμοντέ για να δικαιολογούν αυτόν τον ξεπεσμό.
Κάποιοι άνδρες βέβαια (σαβουρογαμηδες τους λέω εγώ) βολεύονται από Αυτή τη θεωρία και δεν χάνουν την ευκαιρία.
Είναι μια εντελώς ψυχρή συναλλαγή Και τίποτα παραπάνω.

Χριστιανικά καταλοιπα; Χαχαχ τι λεει ο άνθρωπος

GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από GenerX »

Καθόλου ψυχρή συναλλαγή. Φλερτ φυσικά και υπάρχει πριν το one night.

"Η απελπισια όμως και απόγνωση κάποιων γυναικών τις έχουν κάνει να τα θεωρούν τάχα οπισθοδρομικά και ντεμοντέ για να δικαιολογούν αυτόν τον ξεπεσμό"

Γιατί τέτοιο κόλλημα; Δεν καταλαβαίνεις ότι ενώ εσένα δεν σαρέσει αυτή η λογική, αυτές γουστάρουν και το κάνουν; Θέλουν ρε παιδί μου, εν γνώσει τους, ποια απελπισία και απόγνωση ;

Ίσως θα έκανες εσύ one night αν ήσουν απελπισμένος και απεγνωσμένος, γι' αυτό και τις κρίνεις έτσι.

Σαβουρογάμης είναι αυτός που πάει με κάποια άσχημη, η οποία δεν προκαλεί στον περισσότερο αντρικό πληθυσμό αυτό το κλικ για το σεξ, είναι αντιαισθητική και χωρίς ίχνος θυληκότητας.

Η γυναίκα δηλαδή είναι κρέας, χωρίς προσωπικότητα, χωρίς θέλω, χωρίς ορμές, χωρίς σεξουαλικότητα, χωρίς θυληκότητα και ο άντρας απλά βολεύεται από... Αυτές που δεν ξέρουν τι εστί έρωτας -σε σχέση με μας τους πολύξερους- και τις εκμεταλλεύονται.

Ο άντρας απλά αρπάζει μια ευκαιρία, ενώ η γυναίκα είναι η απόλυτα ξεφτιλισμένη, απελπισμένη και απεγνωσμένη.

Η γυναίκα είναι πολλά παραπάνω.

Άσε που η απελπισία και η απόγνωση σμπρώχνει γυναίκες στο να... "ερωτεύονται" ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που το λες και συ και το προσάπτεις στο σύνολο του γυν. Πληθυσμού ως κατηγορία.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης