Σημείωμα κατάταξης (2019)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Cer1

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Cer1 »

Συνήθως με τις 6 εσσο τους παίρνουν μεχρι 31 Δεκεμβρίου απο 1 Ιανουαρίου με την Β του Μαρτίου δες πως ειναι οι 6 εσοο
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Ξέρετε σε ποια εσσο παίρνουν τους Πρωτόκλητος;
mike94

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από mike94 »

Καλησπερα και καλο Μηνα. Τωρα που αλλαξαν οι ΕΣΣΟ εμενα γραφει οτι μπαινω Ιανουαριο. Ομως εγω οταν την διεκοψα την αναβολη ειχα προγραμματισει οτι θα εμπαινα με τη σειρα του Φεβρουαριου. Ιανουαριο δεν θα εχω τελειωσει ακομα με την σχολη διοτι γραφω μια διπλωματικη και χρειαζομαι επιπλεον χρονο. Μου ειπαν οτι μπορω να κανω μια αιτηση για να μπω με την επομενη σειρα. Το εχει κανει καποιος αυτο; Ισχυει;
Άβαταρ μέλους
Mike_1992
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 24, 2019 1:29 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Mike_1992 »

mike94 έγραψε:Καλησπερα και καλο Μηνα. Τωρα που αλλαξαν οι ΕΣΣΟ εμενα γραφει οτι μπαινω Ιανουαριο. Ομως εγω οταν την διεκοψα την αναβολη ειχα προγραμματισει οτι θα εμπαινα με τη σειρα του Φεβρουαριου. Ιανουαριο δεν θα εχω τελειωσει ακομα με την σχολη διοτι γραφω μια διπλωματικη και χρειαζομαι επιπλεον χρονο. Μου ειπαν οτι μπορω να κανω μια αιτηση για να μπω με την επομενη σειρα. Το εχει κανει καποιος αυτο; Ισχυει;
Ναι γίνεται έως και 5 εργάσιμες πριν παρουσιαστείς να κάνεις αίτηση να μπεις με την επόμενη ΕΣΣΟ.

Jack

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Jack »

Παιδιά καλησπέρα, εγώ που θα μπω Μάρτη και είμαι από Αθήνα δεν μπορώ να δηλώσω Θήβα; πάρα μόνο αν πάω ελδυκ; η ΣΔΕΝ τι είναι και τι κάνεις;
mrts

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από mrts »

Καλησπέρα. Πότε αναμένουμε να παρουσιαστουμε εμείς της Α Εσσο 2020; Επίσης ποτε συνήθως έρχεται το χαρτί;
Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

Μην κοιτάτε το σαϊτ της στρατολογίας τα χουν κανει αχταρμα απλα περιμένετε το χαρτι γιατι δεν πρόκειται να βγάλετε ακρη
Κωστας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κωστας »

Καλησπερα, εκανα αιτηση στα ΚΕΠ πριν μια εβδομαδα οτι θελω να μπω στην Α ΕΣΣΟ και μπαινω στην στρατολογια και γραφει δεν εχετε προγραμματιιστει στην ΕΣΣΟ που ακολουθει, τι παιζει εδω περα; Δεν το εχουνε αποδεχτη ακομα;
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Terminator »

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να περάσεις απο την στρατολογία να δείς τι γίνεται.
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Κ εγώ το ίδιο έχω πάθει... έκανα τον Οκτώβριο τα χαρτιά για εθελοντής αλλά στο σάιτ λέει δεν έχετε προγραμματιστει... πήρα στην στρατολογία κ Μ είπαν αν είναι να μπεις θα σου έρθει το χαρτί μέχρι τέλη Δεκέμβρη
Cer1

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Cer1 »

Καλημέρα.. εγω που εχω αναβολη μεχρι 30 Ιανουαρίου μπαινω (Β) τον μαρτιο το ππιο πιθανό; Στην στρατολυμου ειπαν ειπαν σίγουρο μαλλοννοτι θα μπω τον Μάρτιο αλλα αεν ξέρουν ακομα γιατι γεν έχουν βγει η ημερομηνίες; Οσο για την στρατολουστο site περιμένουν τις ημερομηνίες για να ενημερώσουν με τα στοιχεία σε καποια ατομα που έκοψαν την αναβολή τους και θέλουν να μπουν με την Α γι αυτο η αποφαση σηνηθως βγαινει 13 η αποφαση.. εγω εμως που εχω μεχρι 30 δεν ξερω
Κλ

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κλ »

Εχω δηλωσει εθελοντης απο τελη Αυγούστου και μου λεει δεν εχετε προγραμματιστεί ...
Andreas2

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Andreas2 »

Κ εγώ αυτό είχα κάνει τον Ιούλιο αλλά δεν με πήραν τον Οκτώβριο με την δ εσσο και μου είπαν από την στρατολογία ότι εάν θέλω να μπω με την α εσσο πρέπει να ξανακάνω αίτηση για εθελοντής στα ΚΕΠ.. την έκανα αλλά δεν ξέρω αν με πήραν κ σε μένα δεν έχετε προγραμματιστει λεει
Σιμος

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Σιμος »

Έχει κάποιος ιδέα για την Α ΕΣΣΟ 2020 ποτέ περίπου μπορεί να παρουσιαζομαστε; Αρχη, μέση, τέλος του μήνα πχ; Έστω τι γινόταν τα προηγούμενα χρόνια, γιατί είμαι κάτοικος εξωτερικού και δεν θέλω να τρέχω τελευταία στιγμή!

Δεν είναι λίγο περίεργο να πέσει αρχές του μήνα , καπάκι μετά τη πρωτοχρονιά?

Ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
Mike_1992
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 24, 2019 1:29 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Mike_1992 »

Σιμος έγραψε:Έχει κάποιος ιδέα για την Α ΕΣΣΟ 2020 ποτέ περίπου μπορεί να παρουσιαζομαστε; Αρχη, μέση, τέλος του μήνα πχ;Έστω τι γινόταν τα προηγούμενα χρόνια, γιατί είμαι κάτοικος εξωτερικού και δεν θέλω να τρέχω τελευταία στιγμή!

Δεν είναι λίγο περίεργο να πέσει αρχές του μήνα, καπάκι μετά τη πρωτοχρονιά;

Ευχαριστω

Η λογική λέι 2η ή/και 3η εβδομάδα του Ιανουαρίου.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες