Ζήλεια

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
STAB
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 3:53 pm
Τοποθεσία: xalkidikis
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από STAB »

[LOL] Αν ένας άντρας θέλει να πατησε, ή νωρίτερα, ή αργότερα να πάει με άλλη γυναίκα! Γεαμπα κάντε μάτια σας δεκατέσσερα!
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

Οχι σε αυτο που λες δεν συμφωνω. γιατι να μην μιλησεις; δεν μπορεις να κανεις πλακα; απλα μηπως και αυτος φοβοταν την αντιδραση σου αν σου παραδεχοταν οτι κοιτουσε; και γι αυτο προσαθησε να το μπαλωσει! λεω εγω τωρα!

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ναι σιγουρα φοβοταν! Ειμαι περιεργη σε αυτα τα θεματα αλλα για να μιλαω και να μη τον κυνηγαω με την τακουνα μαλλον επρεπε να καταλαβει οτι κανω πλακα Εικόνα
Τι να κανω το καημενο; Ειμαι ζηλιαρικο Εικόνα
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

tsiripobina έγραψε:Ναι σιγουρα φοβοταν! Ειμαι περιεργη σε αυτα τα θεματα αλλα για να μιλαω και να μη τον κυνηγαω με την τακουνα μαλλον επρεπε να καταλαβει οτι κανω πλακα Εικόνα
Τι να κανω το καημενο; Ειμαι ζηλιαρικο Εικόνα
ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΖΗΛΙΑΡΙΚΟ ΦΟΒΗΘΗΚΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ, ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝΚΑΝΟΥΝ ΕΙΤΕ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΕΙΤΕ ΟΧΙ, ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΣΟΥ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ; ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ!

ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ; ... ΤΟΤΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟ 12ΠΟΝΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΕΙΣ ΕΣΥ... !

ΕικόναΕικόναΕικόνα

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Προσπαθω προσπαθω...
Και για την δικη μου ψυχικη ηρεμια αλλα και για τη δικη του. Ελπιζω να στρωσω με το καιρο, γιατι προς το παρον απλα πιεζομαι αν δε μιλησω Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tsiripobina την Πέμ Φεβ 25, 2010 6:04 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΤΟΥ ΗΡΕΜΙΑ... Εικόνα ! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ !

ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΙΓΟ.Εικόνα



Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

STAB έγραψε:Εικόνα Αν ένας άντρας θέλει να πατησε, ή νωρίτερα, ή αργότερα να πάει με άλλη γυναίκα! Γεαμπα κάντε μάτια σας δεκατέσσερα!
αν σου πω οτι ο τροπος που γραφεις κατι μου θυμιζει ψεμματα θα ειναι. Αχαχαχαχ αν ενας αντρας ιελει να πατησε; Γεαμπα καντε ματια σας ; Ελληνιδα εισαι;

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

tsiripobina έγραψε:Ναι σιγουρα φοβοταν! Ειμαι περιεργη σε αυτα τα θεματα αλλα για να μιλαω και να μη τον κυνηγαω με την τακουνα μαλλον επρεπε να καταλαβει οτι κανω πλακα Εικόνα
Τι να κανω το καημενο; Ειμαι ζηλιαρικο Εικόνα
ατιμο ζηλιαρικο εσυ ΕικόναΕικόνα

STAB
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 3:53 pm
Τοποθεσία: xalkidikis
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από STAB »

Ολοι οι άνθρωποι λίγο - πολύ ζηλεύουμε, άλλοι λιγότερο, άλλοι περισσότερο. Η ζήλια μάλιστα ξεκινάει από τη βρεφική ηλικία και θα πρέπει να είναι ένα από τα πρώτα συναισθήματα που συνειδητοποιεί ο άνθρωπος. Ποιος, αγαπαη ζηλεύει! Αλλά σκεφτείτε το άγχος, που τον έχει, ο άντρας απο δίπλα σας! Η ζήλια μπορεί να καταστρέψει τις σχέσεις! Και η ζήλια προκαλέσει άγχος, ανησυχία, ψυχική και σωματική κούραση και αποδεικνύεται επιζήμια για όσους τους επηρεάζει. Αξίζει να ζηλεύεις; Εγω λέω, ότι δεν αξίζει! Αφήστε τις βλακειες, και ζείτε όμορφος! Η ζωή είναι μικρή!
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Αν μπορουσαμε να ελεγξουμε τα συναισθηματα μας Ολοι θα ειμασταν μια χαρα!
STAB
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 3:53 pm
Τοποθεσία: xalkidikis
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από STAB »

Και κάτι άλλο! «Η ζήλια είναι ένα τέρας που γεννιέται από τον εαυτό του και τρέφεται απ 'τον εαυτό του».
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Ωραια ολα αυτα που λες αλλα ξερεις τι γινεται με Μας Τους ανθρωπους; Οταν ειναι να πουμε κατι τα λεμε ολα πολυ ευκολα στη θεωρια. Καταλαβες; Στη πραξη ειναι τα δυσκολα. Και ιδιως οταν τη ζηλεια την εχει ο καθενας μας μεσα του. Να σου παραθεσω χιλια τετοια σοφα ευχολογια και σοφα.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Μαλλον ς αυτο το θεμα πρεπει να καθομαι προσωπικα καθως τη ζηλεια την εχω στο μεγιστο βαθμο. Αι στο καλο μουΕικόνα Εδω ειναι το θεμα το δικο μου αχαχαχα. Ουφφφφ
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Κανε χωρο και για εμενα Εικόνα
Αλλα αυτα δε πρεπει να τα λεμε εδω μπροστα σε αντρες, τι θα λενε (; ) Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Ελα εκανα χωρο χαχαχ. Ε τι θα λενε οτι ειμαστε ζηλιαρογατες χααχαχαχαχαχ.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης