Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Epop2021
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 10:28 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από Epop2021 »

Ρε παίδες αν πάρουμε τηλέφωνο θα μας πούνε αν είναι έγκυρη η άκυρη η αίτηση; Ξέρεις κανένας;
Bodyguard
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Δευ Ιαν 06, 2020 10:23 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από Bodyguard »

EFIK έγραψε:Να ρωτήσω εγω έχω κάνει όλες τις εξετάσεις του παραρτήματος Α εκτός απο τις εξετάσεις αίματος. Αυτές τις εξετάσεις αίματος μπορώ να τις κανω και μεθαύριο θα μετράνε αν περάσω ή θα θέλει καινούργιες πάλι;


Πρώτα από όλα γιατί πηγες τόσο γρήγορα να κάνεις τις εξετάσεις; Ξέρεις ότι θα είσαι μέσα στους επιλαχών που θα καλέσουν; Εδώ καλά καλά δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα για να ξέρουμε αν είναι σωστά τα δικαιολογητικά και εσυ πηγες στο παρακατω βήμα πριν την ώρα του. Και πες ότι κάνουν να βγουν πανω απο 3μηνες θα πρεπει να τις ξανακάνεις. Έπρεπε να περιμενεις. Συγνώμη αλλά επειδή το έχω ξαναδεί το εργάκι για αυτό το λέω.

Άβαταρ μέλους
anonymous19970
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Τρί Δεκ 08, 2020 2:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από anonymous19970 »

Bodyguard έγραψε:Πρώτα από όλα γιατί πηγες τόσο γρήγορα να κάνεις τις εξετάσεις; Ξέρεις ότι θα είσαι μέσα στους επιλαχών που θα καλέσουν; Εδώ καλά καλά δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα για να ξέρουμε αν είναι σωστά τα δικαιολογητικά και εσυ πηγες στο παρακατω βήμα πριν την ώρα του. Και πες ότι κάνουν να βγουν πανω απο 3μηνες θα πρεπει να τις ξανακάνεις. Έπρεπε να περιμενεις. Συγνώμη αλλά επειδή το έχω ξαναδεί το εργάκι για αυτό το λέω.
Δεν ξερω ποιο εργο εχεις δει αλλα στην προκηρυξη γραφει ξεκαθαρα οτι τις υγεινομικες εξετασεις τις δεχονται απο την ημερα που δημοσιευθηκε η προκηρυξη και μετα, δεν αναφερει πουθενα για τους 3 μηνες οποτε μην γραφεις πραγματα απο το μυαλο σου

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Απρ 14, 2021 3:23 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
theodoros
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 11:39 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από theodoros »

Bodyguard έγραψε:Πρώτα από όλα γιατί πηγες τόσο γρήγορα να κάνεις τις εξετάσεις; Ξέρεις ότι θα είσαι μέσα στους επιλαχών που θα καλέσουν; Εδώ καλά καλά δεν έχουν βγει τα αποτελέσματα για να ξέρουμε αν είναι σωστά τα δικαιολογητικά και εσυ πηγες στο παρακατω βήμα πριν την ώρα του. Και πες ότι κάνουν να βγουν πανω απο 3μηνες θα πρεπει να τις ξανακάνεις. Έπρεπε να περιμενεις. Συγνώμη αλλά επειδή το έχω ξαναδεί το εργάκι για αυτό το λέω.
ποιο εργο εχεις ξαναδει; ΄καλα λεει ο re pate kala re διαβαστε την προκυρηξη

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Απρ 14, 2021 10:16 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Grigoris_Svl
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2018 5:12 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από Grigoris_Svl »

Στα απαιτούμενα δικαιολογητικά το νούμερο (4) γράφει:Όπου στην παρούσα προκήρυξη ορίζεται ως προσόν το αντίστοιχης ειδικότητας πτυχίο ή δίπλωμα Πανεπιστημίου ή ΤΕΙ της ημεδαπής, η έννοια των όρων αυτών είναι ότι το πτυχίο περί του οποίου πρόκειται, στηρίζεται σε σπουδές που καλύπτουν με πλήρη επάρκεια το γνωστικό αντικείμενο του πτυχίου που ζητείται με την προκήρυξη.Την περί αυτού αντιστοιχία χορηγεί το αρμόδιο όργανο του Πανεπιστημίου ή ΤΕΙ αντίστοιχα, στο οποίο ανήκει το Τμήμα που χορήγησε το εν λόγω πτυχίο.

Σύμφωνα με το τελευταίο θα πρέπει να ζητήσουμε κάτι από το ΑΕΙ που έχουμε πάρει το πτυχίο;

Θα χρειαστεί κάποια επικύρωση;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Grigoris_Svl την Τετ Απρ 14, 2021 10:59 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
LUNARET
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τετ Μαρ 31, 2021 7:54 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από LUNARET »

Εγω δήλωσα ψυκτικος Ποσα μορια εχεις;
zoe261994
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Παρ Απρ 02, 2021 12:07 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από zoe261994 »

Παιδιά εκτος απο την βεβαιωση προυπηρεσιας,ειναι υποχρεωτικο να βαλω και βεβαιωση απο εργοδοτη;

θα δωσω δηλαδη στον εργοδοτη μου να μου υπογραψει βεβαιωση για να μπω ΕΠΟΠ;

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από Var »

Έχουμε κανέναν για τεχνίτη τηλεπικοινωνιων εδώ πέρα από εμένα και έναν ακόμη;
Άβαταρ μέλους
Mere1995
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τρί Απρ 14, 2020 11:34 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από Mere1995 »

Καλησπέρα και από εμένα και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους. Έχω δηλώσει την ειδικότητα ως πυροσβέστης και έχω 250 μόρια, έχω ελπίδες λέτε;
hafitis
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Μαρ 24, 2021 8:59 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από hafitis »

Var έγραψε:
hafitis έγραψε:
Topografos έγραψε:
Topografos έγραψε:Καλησπέρα στην παρεά, τελικά αποφάσισα να κάνω και εγώ αίτηση για αναλυτής προγραμματιστής στην ΠΑ, σαν φοιτητής όμως τι δικαιολογητικό πρέπει να βάλω γνωρίζετε;


το ξαναβάζω γιατί το βλέπω να χάνεται Εικόνα



Χρειάζεται αναλυτική βαθμολογία.

Πόσα μόρια έχεις φίλε εάν επιτρέπεται;

Και εσύ φοιτητής είσαι τι ειδικότητα έβαλες;



Ναι boy, Αναλυτής προγραμματιστής έχω δηλώσει.

Άβαταρ μέλους
Var
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2020 10:54 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από Var »

Καλή επιτυχία αδερφέ μακάρι να χωθουμε
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Mere1995 έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους. Έχω δηλώσει την ειδικότητα ως πυροσβέστης και έχω 250 μόρια, έχω ελπίδες λέτε;


Πάρα πολύ δύσκολα αγόρι μου.

Ποτέ δεν ξέρεις ωστόσο.

Καλή επιτυχία να έχεις.

Nixon21
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Απρ 15, 2021 8:42 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από Nixon21 »

Καλησπέρα σε όλους και καλή επιτυχία κιόλας σε όσους κάνουν την αίτηση

Μια ερώτηση. Ο λογιστής μου που έκανε την αίτηση έκανε λάθος στο επώνυμο και έβαλε δύο φωνήεντα παραπάνω πχ. Νικολαλαιδης, Λέτε να εχω θεμα για αυτο το πράγμα... ; ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
theodoros
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 264
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 11:39 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2021)

Δημοσίευση από theodoros »

Nixon21 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους και καλή επιτυχία κιόλας σε όσους κάνουν την αίτηση

Μια ερώτηση. Ο λογιστής μου που έκανε την αίτηση έκανε λάθος στο επώνυμο και έβαλε δύο φωνήεντα παραπάνω πχ. Νικολαλαιδης, Λέτε να εχω θεμα για αυτο το πράγμα... ; ΕικόναΕικόνα



κατά πασα πιθανοτητα να ακυρωθεί, αλλα γιατι δεν την εκανες μονος σου; ΄

εκανες για αλλου αιτηση;

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης