Ζήλεια

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Μια χαρουλα εισαι. Ασε τα συναισθηματα να ανεβοκατεβαινουν. Αυτο σημαινει οτι εισαι εντονη προσωπικοτητα και οτι ζεις το ζεις εντονα
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από KAITH »

tsiripobina έγραψε:

Ε σιγουρα θα κοιταξει, και εχει κοιταξει σημειο γυναικας ενω ειμαι μπροστα Εικόνα εννοειται μαλωσαμε αλλα απο την μια καταλαβαινω οτι καποια πραγματα γινονται αντανακλαστικα, αφου και γω κοιταξα εκεινη την ωρα απλα με εκνευρισε που δε το παραδεχοταν Εικόνα



ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ! ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ!
τυφλη ειμαι αγορι μου;Εικόνα
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Αχαχαχαχ ελα που δεν γινεται κατ. Το παλευω παντως.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Ναι και μενα με εκνευριζει αυτο. Σε μειωνει και σε περνα για βλακα. Μα μπροστα στα ματια μου και το βγαζεις οφ;
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

tsiripobina έγραψε:
cristi έγραψε:. Δεν γινεται. Καποια στιγμη θα κοιταξει. Σιγουρακι αυτο. Πιστευεις οτι ηταν ανωτεροτητα η πραξη σου; Η χαζομαρα στο να μην ασχοληθεις τελικα;


Ε σιγουρα θα κοιταξει, και εχει κοιταξει σημειο γυναικας ενω ειμαι μπροστα Εικόνα εννοειται μαλωσαμε αλλα απο την μια καταλαβαινω οτι καποια πραγματα γινονται αντανακλαστικα, αφου και γω κοιταξα εκεινη την ωρα απλα με εκνευρισε που δε το παραδεχοταν Εικόνα
Το θεμα ειναι να μη φλερταρει με γυναικες με ματιες κλπ, να κοιταει ενταξει δε με χαροποιει αλλα παντα θα γινεται αυτο. Αλλωστε το ωραιο και εγω το κοιταζω και το θαυμαζω ειτε ειναι γυναικα ειτε αντρας, αλλα δε σκεφτομαι προστυχα ενω οι αντρες μαλλον θαυμαζουν με αυτο το τροπο δυστυχως.
Ενταξει γιατι να ασχοληθω, δεν ασχολουμε με π@#$%# αλλωστε αυτη φανηκε μετα (ειμασταν στον ιδιο εργασιακο χωρο) οτι εκανε κρα για αντρα (και ηταν και αρραβωνιασμενη). Ολους ετσι τους κοιταγε. Εννοειται πως δεν ασχοληθηκα καθολου μαζι της παρολο που ειμασταν για 4-5 μηνες συνεχεια μαζι.

Τωρα να μην αφηνω το αγορι μου να βγει με τους φιλους του, χμμμ ενταξει ζηλευω γιατι δε ξερω τι γινεται αλλα δε μπορω να το απαγορευσω ουτε να βγαινω και γω συνεχεια μαζι του. Και να με δεχεται αυτος, προσωπικα δε θελω να ειμαι εμποδιο για να πουν τα μυστικα τους η ανδροπαρεα. Αλλωστε και εγω δε θα δεχομουν να μη με αφηνει να βγαινω με τις φιλες μου ή να ερχεται συνεχεια μαζι.
Ελπιζω παντως να συνελθω γιατι γινομαι υπερβολικη και δε μου αρεσει αλλα βγαινει αυθορμυτα... Εικόνα
βρε κοριτσια γιατι εμεις δεν κοιταμε εναν ωραιο αντρα που περναει; Εγω μαλιστα τον πειραζω κιολας ! Φυσικα εκεινος ζηλευει λιγο εκεινη την ωρα αλλα... Εγω γελαω.Εικόνα

κοιταχτε τωρα, αν μουειχε δωσει αφορμηδεν θα ειχα αυτες τις αντιληψεις και φυσικα δεν θα ημουν μαζι του γιατι ειμαι της αποψης οτι αν το κανει μια φορα, θα το κανει συνεχεια.

οσο για τον καφε που λεσ, θα σου αρεσε εσενα να ηθελες ναβγεις με μια φιλη σου να μιλησετε και να σου αρχιζε τα "θα ερθω μαζι, η μην πας με την φιλη σου"

οποτε οτι δεν μας αρεσει να μας κανουν, δεν το κανουμε ουτε εμεισ!

μπορεις κριστι να χαλαρωσεις και θα εις ποσο πιο ωραια θα ζεις την σχεση σου!

STAB
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 3:53 pm
Τοποθεσία: xalkidikis
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από STAB »

Μπράβο kat ! Συμφωνω μαζί σου! Αφήστε τους να αναπνεύσουν λίγο!
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

ΤΩΡΑ ΕΣΥ... ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ! Εικόνα

STAB
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 3:53 pm
Τοποθεσία: xalkidikis
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από STAB »

ΟΧΙ! Είμαι γυναίκα, και ο σύζυγός μου, μου έχει εβαλε, κέρατα, όταν ήμουν κολλημένη μαι αυτός! [LOL]
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Να το παρουμε στα σοβαρα αυτο τωρα; Η αστειευεσαι; Πιστευεις οτι ο ανδρας σου Σε απατησε γιατι δεν τον αφηνες να αναπνευσει;
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

kat έγραψε:βρε κοριτσια γιατι εμεις δεν κοιταμε εναν ωραιο αντρα που περναει; Εγω μαλιστα τον πειραζω κιολας ! Φυσικα εκεινος ζηλευει λιγο εκεινη την ωρα αλλα... Εγω γελαω.Εικόνα κοιταχτε τωρα, αν μουειχε δωσει αφορμηδεν θα ειχα αυτες τις αντιληψεις και φυσικα δεν θα ημουν μαζι του γιατι ειμαι της αποψης οτι αν το κανει μια φορα, θα το κανει συνεχεια.

οσο για τον καφε που λεσ, θα σου αρεσε εσενα να ηθελες ναβγεις με μια φιλη σου να μιλησετε και να σου αρχιζε τα "θα ερθω μαζι, η μην πας με την φιλη σου"

οποτε οτι δεν μας αρεσει να μας κανουν, δεν το κανουμε ουτε εμεισ!

μπορεις κριστι να χαλαρωσεις και θα εις ποσο πιο ωραια θα ζεις την σχεση σου!



Αυτα δε γραφω και γω βρε Kat;Εικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

cristi έγραψε:Να το παρουμε στα σοβαρα αυτο τωρα; Η αστειευεσαι; Πιστευεις οτι ο ανδρας σου Σε απατησε γιατι δεν τον αφηνες να αναπνευσει;


Κοιταξε. Εννοει δεν εννοει αυτο πιστευω ισχυει. Γιατι καποια φαση ξυπναει και λεει "γιατι; " και βλεποντας ζευγαρια που δε τσακωνονται ή που ειναι πιο cool ζηλευει και ζηταει και αυτος κατι τετοιο.
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

tsiripobina έγραψε:
kat έγραψε:βρε κοριτσια γιατι εμεις δεν κοιταμε εναν ωραιο αντρα που περναει; Εγω μαλιστα τον πειραζω κιολας ! Φυσικα εκεινος ζηλευει λιγο εκεινη την ωρα αλλα... Εγω γελαω.Εικόνα κοιταχτε τωρα, αν μουειχε δωσει αφορμηδεν θα ειχα αυτες τις αντιληψεις και φυσικα δεν θα ημουν μαζι του γιατι ειμαι της αποψης οτι αν το κανει μια φορα, θα το κανει συνεχεια.

οσο για τον καφε που λεσ, θα σου αρεσε εσενα να ηθελες ναβγεις με μια φιλη σου να μιλησετε και να σου αρχιζε τα "θα ερθω μαζι, η μην πας με την φιλη σου"

οποτε οτι δεν μας αρεσει να μας κανουν, δεν το κανουμε ουτε εμεισ!

μπορεις κριστι να χαλαρωσεις και θα εις ποσο πιο ωραια θα ζεις την σχεση σου!



Αυτα δε γραφω και γω βρε Kat;Εικόνα
ΒΡΕ TSIRIPOBINA ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ! ΕΣΥ ΛΕΣ "ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΑΛΩΣΑΜΕ " ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΕΚΕΙ! ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ! ΚΟΙΤΑΞΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ! ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ! Η ΖΗΛΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΦΕΡΝΕΙ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Αν διαβασες ολο το post μου γραφω πως ναι με πειραξε που κοιταξε αλλα και εγω κοιταξα αλλωστε. Απλα "μαλωσα" που δε το παραδεχτηκε.

Οταν βλεπω το ματι να καρφωνεται και αστειευομενη εγω λεω "καλοοο; " και αυτος αρχιζει τα "ε; Ποιος; Τι; " μου τη δινει στα νευρα... Ποσο μαλλον οταν τελικα παραδεχεται οτι κοιταξε αλλα ενα μενταγιον που φορουσε. Ελεος δηλαδη! Και εγω κοιταω και σχολιαζω γυναικες /αντρες.
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

tsiripobina έγραψε:Αν διαβασες ολο το post μου γραφω πως ναι με πειραξε που κοιταξε αλλα και εγω κοιταξα αλλωστε. Απλα "μαλωσα" που δε το παραδεχτηκε.

Οταν βλεπω το ματι να καρφωνεται και αστειευομενη εγω λεω "καλοοο; " και αυτος αρχιζει τα "ε; Ποιος; Τι; " μου τη δινει στα νευρα... Ποσο μαλλον οταν τελικα παραδεχεται οτι κοιταξε αλλα ενα μενταγιον που φορουσε. Ελεος δηλαδη! Και εγω κοιταω και σχολιαζω γυναικες /αντρες.
ΝΑΙ ΟΚ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΑΛΛΟΝ ΛΙΓΟ ΑΝΑΠΟΔΑ!

ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΜΑΛΩΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ!ΕικόναΕικόναΕικόνα

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ενταξει και παλι δεν εχω δικαιο γιατι θα μπορουσα να μη μιλησω. Αλλα οταν ο αλλος με κοροιδευει μες στα μουτρα μου... Εικόνα και φονο κανω για τον πιο ασημαντο λογο...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης