Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση

τι ειδους αντρες σας αρεσουν

Το δημοψήφισμα λήγει την Σάβ Μαρ 04, 2017 11:41 pm

μελαχροινοι
37
14%
ξανθοι
39
15%
γυμνασμενοι
35
13%
εξυπνοι
45
17%
γοητευτικοι
104
40%
 
Σύνολο ψήφων: 260

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Signaller »

tsiripobina έγραψε:Τωρα που το θυμηθηκα, να βαλω κατι αντρακλες και γω Εικόνα



Καλά πώς ξέρεις ότι αυτοί οι άντρες που βάζεις έχουν χιούμορ;(αυτό δεν είπες ότι κοιτάς;Εικόνα )

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Δε θυμαμαι αν εχω πει κατι τετοιο, βεβαια παιζει ρολο για να αναπτυξω τη σχεση μου με εναν αντρα αλλα οχι και για ν τον θαυμασω, αυτοι εινι αξιοι θαυμασμου... Σε προσωπικο επιπεδο δυστυχως δε τους ξερω Εικόνα

Cristi τι ειναοι αυτα τα παιδακια;Εικόνα
cristi

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από cristi »

Για ομορφια δεν μιλαμε; Δεν θα τους παντρευτουμε κιολας. Απλα ειναι ωραιοι

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Εικόνα

Πολυ γοητευτικος αντρας, μια πλαστικουλα στη μυτη θελει μονο Εικόνα
cristi

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από cristi »

Εικόνα πολυ ωραιος και επισης γοητευτικος. ΑγαπημενοςΕικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Δεν ηξερα σε ποιο θεμα να γραψω αλλα βρε αγορια εχω μια απορια Εικόνα
Γιατι δε φλερταρετε πια; Εννοω καμακι στο δρομο, καφετερια κτλ! Παλιοτερα δεχομουν, δε μπορει Να χαλασα τοσο πολυ Εικόνα (Αν ειναι να παω για γενικο ρεκτιφιε Εικόνα) Ενταξει, ως δεσμευμενη κοπελα ισως να μην ανταποκριθω... Αλλα δε το ξερετε εσεις αυτο αρα δε δικαιολογειστε.Εικόνα
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από fideas emk »

Μπηκα απο περιεργεια εδω... Καλα τα λετε σε γενικες γραμμες! Αλλα ρε κοριτσα... Τι ειναι αυτο με τους αντρες με μαπες σα τον κωλο του μωρου; Και ατριχοι;

θα ειστε πιτσιρικες γιαυτο... Εικόνα Οι πιο μεγαλες μαλλον εχουν και λιγο διαφορετικα γουστα... Ειμαι μια μερα παραλια και βλεπω μπροστα 3-4 μιλφακια... Οποτε η μια μου κανει νοημα (σημειωση: Δεν ειμαι τιποτα τις προκοπης αλλα εχουμε και καμια περαση που και που!) παω κει... Λεω τι εγινε τι θελετε; Μου λεει '' να εχουμε γυρισει ολη τη χαλκιδικη φετος και πρωτη φορα βλεπω ετσι εναν. Αντρα.'' λεω ''ασε με ρε θεια, δηλαδη τι σ'αρεσε''.''Ε, να μου λεει οσους βλεπουμε ειναι με ξυρισμενο στηθος λαδωμενο κορμι ενω εσυ εισαι. Αυθεντικος ρε παιδι μου με την τριχα σου!''... Εικόνα Λεω... Μπραβο βιτσια οι 35αρες...

αντε και για να σας φτιαξω μιας και μπηκα. Ετυχε να δω μια αμερικανικη σειρα το generation kill για μια ομαδα αμερικανων πεζοναυτων στο Ιρακ και ειναι ενας τυπος εκει των ειδικων δυναμεων των πεζοναυτων ο οποιος ηταν πραματι στο Ιρακ το 2003 και μετα επαιξε τον εαυτο του στη σειρα αυτη και ειναι πεζοναυτης, βατραχος, αλεξιπτωτιστης ολα! Σκετος ραμπο... Ατριχος και αδερφη αμα τον ακουσεις αλλα σκληρος σα βραχος... Ρουντι Ρεγιες! Απο μενα για σας...

Εικόνα

και εδω ενα βιντεακι με τη ζωη του: Πρωταθλητης κουνγκ φου και βατραχανθρωπος με αδερφιστικη φωνη αλλα απο οτι λενε πολυ καλο παιδι και απο αυτα που λεει φαινεται πολυ καλο ατομο (εφυγε απο το στρατο επειδη καταλαβε οτι πολεμαει για τα πετρελαια... Μεγαλωσε παμφτωχος κτλ κτλ). Καμια σχεση με τις μπαρμπι που εχετε βαλει ως τωρα εδω στο σαιτ δηλαδη. Ο Αληθινος ραμπο :



Biku
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 13, 2009 7:32 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Biku »

Θα σας πω και εγω τι ειδους αντρες μου αρεσουν. Θελω εναν ανθρωπο που να εχει ομορφο χαρακτηρα. Δε με νοιαζει αν ειναι ομορφος, ασχημος, γυμνασμενος η οχι. Η ομορφια αλλωτε κρυβεται μεσα μας. Δε με νοιαζει να ειναι ομορφος αρκει να ειναι ανθρωπος. Να ειναι μαζι μου επειδη με βλεπει σαν ανθρωπο και οχι σαν κρεας. Να καταλαβαινει τα προβληματα μου, να καταλαβαινει ποσο συναισθηματικη ειμαι και να μη με πιεζει. Να με σεβεται και να με φροντιζει. Δε με νοιαζει να μου δινει λουλουδια η να μου δινει κοσμηματα, δε με ενδιαφερει καθολου, αρκει να με αγκαλιαζει και να με φιλαει και να μ αγαπαει γι'αυτο που ειμαι. Να κανω πραγματα για αυτον (απο το πιο μικρο μεχρι και σεξουαλικα) και εκεινος να καταλαβαινει πως τα κανω γιατι αγαπω εκεινον και μονο εκεινον. Να μην ειναι κακος μαζι μου, να με υπολογιζει και με θεωρει μερος της ζωης του. Να με σεβεται και να θελει να συζητησουμε μαζι οταν εχει η εχω προβλημα. Να με αντιμετωπιζει σαν ενα κομματι της ζωης του και οχι σαν μια κοπελα που θελει μονο για να γαμαει. Και αν απο την αρχη δε με σεβεται, τοτε εγω θα τον παρατησω, οσο ερωτευμενη και να ειμαι.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από tsiripobina »

ΕΕΕ παιδια χαλαρωστε βρεεε...
Παρακαλω οι dirty λεξεις να αντικατασταθουν με "μπιιιπ" ή "***" ή με καποιες αλλες λεξεις πιο κοσμιες. Ευχαριστω Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Rafale »

Εγω λεω να σταματησουμε την υποκρισια ολες και να μην λεμε "δεν μ αρεσει αν ειναι ομορφος η ασχημος γυμνασμενος κλπ" Και να λεμε ¨" θελω να εχει την ομορφια μεσα του" δεν το λεω συγκεκριμενα για τη βικυ μα για ολες βαζω και μενα μεσα γιατι το λεω και γω ενιοτε. Αφου στη πραξη οι περισσοτερες και ομορφο κοιταμε να βρουμε και γυμνασμενο και ολο το πακετο. Αφου η εξωτερικη ματια πρωτιστος μας κανει να κοιταξουμε εναν ανδρα. Μετα κοιταμε τα εσωτερικα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Τρί Απρ 06, 2010 12:43 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Κοιταξε, εχει τυχει να ειμαι με καποιον που να μην ειναι τρελο πιπινι Εικόνα αλλα τοτε μου αρεσε πολυ εμφανισιακα. Αλλα μολις χωρισα και τον ειδα με τα πραγματικα ματια σκεφτηκα "ημουν με αυτον εγω; Εικόνα" (ψωνιο Εικόνα) Ο καθενας εχει το δικο του γουστο Κ ο καθενας βλεπει διαφορετικα τον αλλο...
Biku
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 13, 2009 7:32 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Biku »

Οχι ρε, δεν ειναι αληθεια αυτο. Εγω ειμαι με καποιον δυο χρονια και αν τον δεις θα τρομαξεις. Ειμαι ερωτευμενη μαζι του αλλα και οχι και ηλιθια. Ειμαι αντικειμενικη και αυτος ειναι ασχημος. Στην κυριολεξια αλλα εγω τον λατρευω. Δεν ειναι ομορφος. Αλλα εχει τοσο γλυκο χαρακτηρα, που ειμαι τοσο ερωτευμενη που δε με νοιαζει. Και μαλιστα αυτος εχει φιλο εναν ξανθο, γυμνασμενο, ψηλο με γαλανα ματια και σας πληροφορω ουτε καν να τον φτυσω δε θελω. Απο την πρωτη φορα που τους ειδα μαζι εγω ερωτευτηκα τον αλλον. Ακουγεται παραξενο αλλα ολοι οσοι ηθελα, πριν τα φτιαξω με αυτο το αγορι;(και λεμε ηθελα, χωρις να εχω κανει κατι μαζι τους), μονο με αυτο το αγορι εκανα, θα σας πω χαρακτηριστικα πως φορουσαν γυαλια, ειχαν σπυρακια και ηταν πολυ φυτα.
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από nandy24 »

D.Y.K έγραψε:Καλά εγώ δεν παντρεύομαι έτσι κι αλλιώς (Μέχρι τα 28 περίπου) , αλλά με την Ιταλίδα απλά θα είχε προχωρήσει το ζήτημα. Με την συγκεκριμένη μιλάμε ακόμη μέσω skype (Φυσικά και αυτή και εγώ έχουμε σχέση πλεον) Εικόνα


Οι Ιταλοι δεν με τρελένουν παντώς σαν άντρες... Αλλα ενα Ισπανικό λουκουμάκι θα μου μέινει αξέχαστο... Αρε Μεσόγειος με τα ταπεραμέντα σου και τους πειρασμούς σου!

dez1!
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 10, 2011 12:22 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από dez1! »

Σωστα τα λες nandy24. Μεσογειακοι λαοι οι πιο ωραιοι λαοι! Ειτε ισπανοι ειτε ιταλοι ειτε εληνεσ!Εικόνα
nandy24
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 8:15 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από nandy24 »

Και Προς τα βορεία έχει ωραίους αντρές... Χε χε. Καλός ο μουσακάς και τα γεμιστά αλλά ανέκαθεν προτημούσα την ποικιλία της Ευρώπης. Είπαμε είμαστε και multinational χε χε...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες