Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1038
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Spartan1 έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:34 pm
niasimas έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:22 pm
epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:01 pm Υπάρχουν επιλαχόντες σε πολλές περιοχές ακόμα και όπου δεν υπάρχουν θα βγεί πανελλαδική πρόσκληση.
Για να δούμε θα απαντήσει;
Δύσκολο
Ονόματα δεν μπορώ να πω για ευνόητους λόγους... Ψαχτείτε

Και γυμναστείτε στα αθλήματα θα υπάρχουν δικηγόροι!
Ρουφιάνος θα ήμουν αν δεν σας το έλεγα...

Καλές προπονήσεις
Φίλε μου, εγώ ξέρω ότι από τους 19, δεν υπάρχουν άτομα να τραβήξουν. Τράβηξαν μόνο από τους 20 και όταν έψαχναν για καμία σαρανταριά κενά, δεν είχαν να καλύψουν και έκαναν πανελλαδική. Τώρα πως θα καλυφθούν τόσα κενά, μόνο απο επιλαχόντες, δεν το ξέρω και δεν το νομίζω κιόλας. Για να μην πω για τα κενά στους οδηγούς. Δεν βγαίνει με λιστες του 20. Μπορεί να κάνω και λάθος. Επίσης, μόνο σίγουρο ότι θα ανανεώσουν οι του 20 για ένα χρόνο. Για τους 19 δεν υπάρχει επίσημη απόφαση, ακόμα τουλάχιστον. Μακάρι να μας απαντούσε ο κ. Μπαρδάκης, γιατί πολλά ακούγονται. Χθες μας έλεγαν θα βγει καινούργια με μικρότερα όρια και σήμερα ότι δεν θα βγουν! Ο Θεός βοηθός!
Παιδιά γεια σας και από εμένα. Ο μπαρδακης έχει απαντήσει πως δεν υπάρχει καμία απόφαση για τίποτα. Για αυτο και το σωματείο έκανε ασφαλιστικά μέτρα για τους 19ρηδες. Εγώ αυτο που λέει αυτός ακούω γιατί δεν λέει τίποτα παραπάνω από αυτά που πραγματικά γίνονται και όχι θεωρίες. Επίσης έγραψε σε κάποια ομαδική πως δεν υπάρχει καμία απάντηση για το πως θα γίνει η κάλυψη των κενών ακόμα.
Και εγώ αυτά γνωρίζω. Γι'αυτό με προβλημάτισε η χθεσινή ανάρτηση στο fb.
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

ApostolidisK έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:30 pm Ναι βρε καραγκιοzακο ειπαμε οτι λεει το φεκ, προσωπικα εγω παιζω μπαλα απ τα 8 οποτε και 3.45 να γινει το οριο απο 4.20 δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ θεμα πιστεψε με, με κατι μπασταρdα σαν εσενα εχω θεμα και στο λογο μου σου μιλαω οτι θα σε βρω, τωρα αν μεινω εκτος διαγωνισμου επειδη εγω θα ειμαι στ κρατητηριο και εσυ στο ΚΑΤ τι να πω χαλαλι σου😍

ApostolidisK έχω να σου πω το εξής το μήνυμα σου έχει κρατηθεί και από αύριο θα κινηθούν οι προβλεπόμενες διαδικασίες για ασφαλιστικά μέτρα και στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος για την απειλή σου κατά της σωματικής μου ακεραιότητας. Παρακαλώ το διαχειριστή του φόρουμ να πράξει τα προβλεπόμενα προστατεύοντας με και να δώσει στις εισαγγελικές αρχές τα στοιχεία (ip) του χρήστη ApostolidisK καθώς με απείλησε στο χώρο του φόρουμ και το ίδιο το φόρουμ πλέον φέρει ευθύνη για τη σωματική μου ακεραιότητα.

ApostolidisK θα κληθείς να λογοδοτήσεις στον εισαγγελέα για την απειλή κατά της ζωής μου πέραν απο την εξυβρίση και συκοφαντική δυσφήμιση στο πρόσωπο μου.
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Κάτι ακόμα οι πονηροί που θα δηλώσετε τραυματισμό για αβαβά αθλήματα μαντέψτε και εγώ με τραυματισμό θα είμαι μαζί και ο δικηγόρος όμως
Aaaakalaaaa

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Aaaakalaaaa »

epoxikosepilaxon έγραψε: Παρ Ιαν 19, 2024 12:10 am
ApostolidisK έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:30 pm Ναι βρε καραγκιοzακο ειπαμε οτι λεει το φεκ, προσωπικα εγω παιζω μπαλα απ τα 8 οποτε και 3.45 να γινει το οριο απο 4.20 δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ θεμα πιστεψε με, με κατι μπασταρdα σαν εσενα εχω θεμα και στο λογο μου σου μιλαω οτι θα σε βρω, τωρα αν μεινω εκτος διαγωνισμου επειδη εγω θα ειμαι στ κρατητηριο και εσυ στο ΚΑΤ τι να πω χαλαλι σου😍

ApostolidisK έχω να σου πω το εξής το μήνυμα σου έχει κρατηθεί και από αύριο θα κινηθούν οι προβλεπόμενες διαδικασίες για ασφαλιστικά μέτρα και στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος για την απειλή σου κατά της σωματικής μου ακεραιότητας. Παρακαλώ το διαχειριστή του φόρουμ να πράξει τα προβλεπόμενα προστατεύοντας με και να δώσει στις εισαγγελικές αρχές τα στοιχεία (ip) του χρήστη ApostolidisK καθώς με απείλησε στο χώρο του φόρουμ και το ίδιο το φόρουμ πλέον φέρει ευθύνη για τη σωματική μου ακεραιότητα.

ApostolidisK θα κληθείς να λογοδοτήσεις στον εισαγγελέα για την απειλή κατά της ζωής μου πέραν απο την εξυβρίση και συκοφαντική δυσφήμιση στο πρόσωπο μου.
3 πουλάκια κάθονταν… βλέπεις κάτι έργα εσυ αδερφούλη πω πω πω😂😂😂
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Τα έργα θα τα δεις στα αθλήματα
Akalaaaa

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Akalaaaa »

epoxikosepilaxon έγραψε: Παρ Ιαν 19, 2024 12:35 am Τα έργα θα τα δεις στα αθλήματα
Εντάξει μας τρόμαξες όλους, τα κατάφερες να τρέμουμε από φόβο. Άντε τώρα για νάνι σου να ξεκουραστείς είχες δύσκολη μέρα τόσες μηνύσεις τόσοι δικηγόροι χαμος
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Ναι κάνε και εσύ νάνι να ξεκουραστείς γιατί σε βλέπω από αύριο να ξεκινάς 1000αρι τώρα που άκουσες για δικηγόρους και θα σου πω και ένα τραγουδάκι να σε πάρει ο ύπνος μικρέ μου
ApostolidisK

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Εισαι τοσο βλημα που δε σκεφτεσαι οτι τα εχει βαλει ολο το φορουμ με σενα ακομα και οι επιλαχοντες, επισης η συκοφαντικη δησφημηση ειναι που λες οτι ρωτησες την επιτροπη και σ ειπαν να μπεις στο γηπεδο με δικηγορο απ τη στιγμη που ακομα δεν εχει συσταθει ουτε καν η επιτροπη, αν καταφερει και σε βρει ο διαχειρηστης που
Θα σε βρει να ξερεις οτι ουτε καθαριστρια δε θα εχεις δικαιωμα να εισαι στο πυροσβεστικο σωμα, καληνχυτα κομμενε επιλαχοντα
NikosTyperR

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από NikosTyperR »

Ο αλλος ζηταει τα ρεστα απ το φορουμ και τον διαχειριστη επειδη ειναι χαζος και τον κραζουν ολοι, ρρεεεεεε πατε καλα; 😂😂😂😂😂😂
Αφου δε τα αντεχετε μη τα καπνιζετε🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Επεσα με το μηχανακι πριν μια βδομαδα γιατι διαβαζ μηνυματα εδω στο φορουμ, ο διαχειρηστης φταει😂😂😂😂
Να μου βρει το ip αυτου που εγραψε το μηνυμα που διαβαζα να του κανω μηνυση🤣🤣
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

ApostolidisK επειδή μάλλον είσαι μικρός μάθε τι έγινε στα αθλήματα με τους εποπ πριν κανά 2μηνο με φασαρίες και δικηγόρους και όλα ξεκίνησαν πάλι από την αρχή
ΌΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ έγιναν απο την αρχή την επόμενη μέρα με έξτρα επιτροπή.

Τα λέμε...

Δεν ζητάω να κοπείς αλλά να τρέξεις στο χρόνο που ορίζει το φεκ άμα δεν το δέχεσε ή είσαι ανόητος ή σπάζεσε γιατί δεν βγάζεις τα αθλήματα και γιαυτό βγάζεις χολή.

Το ότι έχεις μόρια δεν σημαίνει κάτι ούτε είναι τσιφλίκι σου η πυροσβεστική, το φεκ που σου έδωσε τα μόρια γράφει και άλλα μέσα διάβασε τα ΠΚΕ κτλπ

Που θέλετε να γίνετε δασοκομάντα και δεν μπορείτε να βγάλετε ένα 1000αρι και να κάνετε 3 έλξεις και σπάζεστε με τη νομιμότητα
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα έχει μάθει κανείς ποια θα είναι τα νέα όρια ηλικίας για τους νέους εποχικούς;
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Ρε παιδιά το είπα παραπάνω δεν θα πάρει νέους εποχικούς απ'οτι μάθαμε αν ισχύει και αυτό. Αυτό που λες το έγραψαν στη σελίδα εποχικοί πυροσβέστες η οποία δεν είναι κάτι επίσημο και ούτε είναι γνωστή η διαχείριση της επίσημα ;) Τα επίσημα θα είναι από τις σελίδες των σωματείων
Και όχι από ανυπόγραφα ποστ μιας σελίδας
Μη ψαρώνετε

+1 χρονιά οι 19ριδες
+5 όλοι μαζί
Και μελέτη για 12μηνη εργασία δηλαδή 6 μήνες πυροσβεστική και 6 κάπου αλλού πχ δασαρχεία συζητάνε τώρα για τους εποχικούς που δεν θα γίνουν μόνιμοι δηλαδή οι άνω των 35...
Με κάθε επιφύλαξη
Prk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Παρ Δεκ 15, 2023 5:59 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Prk »

Καλημέρα!ep epilaxon τα προσωρινά αποτελεσματα δεν μας είπες ποτέ θα βγουνε;
ApostolidisK

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Καταρχην σ ειπα οτι το χιλιαρι το βγαζω στο 3.45, ελξεις ξανω 12 δεν εχω κανενα προβλημα με τα αθληματα, ελξεις εχω με τον τροπο που σκεφτεσαι να κοπουν ατομα για να ερθει η σειρα σου να μπεις εσυ, οχι μεγαλε θα περιμενεις τη σειρα σου απο μορια και μερα θα μπεις, για να μην εχεις τα απαιτουμενα μορια σημαινει οτι εισαι πιο νεος απο καποιουα αλλους π εχουν πιο πολλες αντιπυρικες στην πλατη, μην ελπιζεις ν μπεις δεν υπερχει ελπιδα τα παιδια θα τα βγαλουν ολοι τα αθληματα γιατι ειναι και πολυς ο χρονος που εχουν για προετοιμασια, επισης αυτο που λες δε γινεσαι ουτε σε εργο, ειναι δυνατον να παω να τρεξω εγω 1000αρι σε 3.45 και επειδη ενα βλημα εχει αμφιβολιες να νου πουν την επομενη μερα ελα να ξανα τρεξεις; Τον εχει περααει το Φωσκολο στα σεναρια που πλαθει το μυαλο σου
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Οπότε καλά λέω είσαι ανόητος.
Ξαναλέω δεν είπα να κοπούν για να μπώ ανόητε!
Είπα όποιος δεν κριθεί ικανός στις ΠΚΕ να μη περάσει βυσματικά!
Αρα να γίνουν τα αθλήματα όπως ορίζει το φεκ!
Μην αλλάζεις τα λόγια μου για δημιουργία εντυπώσεων
Άμα το έχουν όλοι θα χαρώ πολύ να ξέρεις!
Βέβαια στη προηγούμενη εμοδε είδαμε διάφορα με τα αθλήματα, αυτά λέω να μη ξανα δούμε
Και του χρόνου παρα χρόνου θα μπω και εγώ δεν βιάζομαι...
Στη σειρά μου είμαι

Και όποιος κοπεί θα ξανα δώσει μαζί μου στην επόμενη αφού προπονηθεί.
Αν είναι 34-35 ας είχε προνοήσει δεν φταίω εγώ!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες