Τεχνικος ηλεκτρονικων συστηματων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
GreekGod
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευ Ιαν 20, 2020 7:32 pm
Επικοινωνία:

Τεχνικος ηλεκτρονικων συστηματων

Δημοσίευση από GreekGod »

Εγω εχω βαλει 2 ειδικοτηες. Τεχνικος ηλεκτρονικων συστηματων - Συνεννοησεως και ραδιοεντοπιστικων συσκευων. Ειναι "καλες" ειδικοτητες πιστευετε;
The only easy day was yesterday.
Άβαταρ μέλους
Aeroporos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Παρ Απρ 15, 2022 2:08 pm
Τοποθεσία: Epop
Επάγγελμα: Epop
Επικοινωνία:

Τεχνικος ηλεκτρονικων συστηματων

Δημοσίευση από Aeroporos »

Καλησπέρα εγώ έχω δηλώσει τεχνικός ηλεκτρονικών συστημάτων - αυτόματων συστημάτων και διαχειριστής λογιστικού στην δεύτερη δεν είμαι μέσα με 500 μόρια και το ξέρω στην πρώτη την έχει δηλώσει κάποιος άλλος; Ξέρει κάποιος αν είναι καλή ειδικοτητα; Ευχαριστώ
OTI NA NE
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Παρ Απρ 08, 2022 7:03 pm
Επικοινωνία:

Τεχνικος ηλεκτρονικων συστηματων

Δημοσίευση από OTI NA NE »

GreekGod έγραψε:Εγω εχω βαλει 2 ειδικοτηες. Τεχνικος ηλεκτρονικων συστηματων - Συνεννοησεως και ραδιοεντοπιστικων συσκευων. Ειναι "καλες" ειδικοτητες πιστευετε;


ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Τ/ΗΝ) ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΕΩΣ (ΣΝ)

Υπέυθυνος για το τηλεφωνικο δυκτιο, τα μαγνητικα τηλεφωνα, την τηλεόραση και τα δικτυα κεραιων και την καλωδιωση αυτων. Καραβισια ειδικοτητα απο τις μετριες. Αρκετο καραβι.

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Τ/ΗΝ) ΡΑΔΙΟΕΝΤΟΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ (ΡΕ)

Υπευθυνος για δυκτια αναγνωρισης, κονσολες, καρτες και συσκευες ραδιοεντοπισμου εχθρικων μοναδων και υποβριχίων. Ειδικοτητα κεντρου επιχειρισεων του πολεμικου πλοιου. Πολυ καραβι.

OTI NA NE
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Παρ Απρ 08, 2022 7:03 pm
Επικοινωνία:

Τεχνικος ηλεκτρονικων συστηματων

Δημοσίευση από OTI NA NE »

Aeroporos έγραψε:Καλησπέρα εγώ έχω δηλώσει τεχνικός ηλεκτρονικών συστημάτων - αυτόματων συστημάτων και διαχειριστής λογιστικού στην δεύτερη δεν είμαι μέσα με 500 μόρια και το ξέρω στην πρώτη την έχει δηλώσει κάποιος άλλος; Ξέρει κάποιος αν είναι καλή ειδικοτητα; Ευχαριστώ


ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (Τ/ΗΝ) ΑΥΤΟΜΑΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΑΣ)

Ειδικότητα που ασχολειται με τα ηλεκτρονικα μερη των μηχανων πλοιου τους σενσορες τις καρτες ελεγχου και βρισκεται σε συνεχη συνεργασια με τους ηλεκτρολογους του πλοίου. Η καλυτερη ειδικοτητα μηχανης σαν ειδικοτητα αλλα καραβισια.

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ (ΔΙΑΧ) ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ (ΛΟΓ)

Δια χειριστης οικονομικων θεματων πλοιου. Φροντιζει τα λογιστικα του πλοιου, τις πληρωμες τις αιτησεις για υλικα και διατηρει οτιδηποτε βρισκεται σε αποθηκες και τα υλικα απογραφης. Σοβαρη ειδικοτητα απο τις καλες. Σχετικα με αλλες εχει λιγοτερο καραβι.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες