Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από Anonymous »

GenerX έγραψε:Εγω ελπίζω να μην είμαι ο μόνος αριστερόφρων (μη πω και ακραιοαριστερόφρων) μέσα στις ΕΔ. Και να είμαι όμως... Εκεί που δε πιάνει μελάνι :)


Αδερφέ, υπάρχουν και άλλοιΕικόνα
Και ποιός είπε ότι το να είσαι αριστερός, σου απαγορεύει και το να έχεις εθνικό φρόνημα και να αγαπάς την πατρίδα σου;
Οι Θεοδωράκης, Λαμπράκης, Γλέζος κτλ είναι λιγότερο πατριώτες από κάποιους άλλους δήθεν;
Όλοι έλληνες είμαστε και έλληνες θα πεθάνουμε, ο πατριωτισμός δεν ξεχωρίζει αριστερά και δεξιά!

Anonymous

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από Anonymous »

Αξίζει για αυτούς που δεν γουστάρουν τους μπαφιάρηδες τους αιδιάζουν οι μπούληδες δεν θέλουν να βγουν απο το στρατό με μπυροκοιλίες. Δεν γου στάρουν τους γκρινιάριδες λουφαδόρους δεν πάνε τους ομοφυλόφιλους και θέλουν την ηρεμία τους.
Tεο24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Σεπ 02, 2009 10:03 pm
Επικοινωνία:

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από Tεο24 »

Εγω προσωπικα μπαινω τον Νοεμβρη και θα δηλωσω να με παρουν ΕΔ, δεν το κανω για τα μορια ουτε γιατι ειμαι κανενας τρελαμενος. Θελω να δω την εμπειρια να γουσταρω ασκησεις-γυμναστικη και να μην βαριεμαι την ζωη μου οπως αν πηγαινα απλα φανταρος. Το κανω για μενα πανω απ ολα γιατι μ αρεσει να δοκιμαζω τα ορια μου και στην τελικη γουσταρω να μαθω και πεντε πραγματα παραπανω...
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Μάχημος έγραψε:Αξίζει για αυτούς που δεν γουστάρουν τους μπαφιάρηδες τους αιδιάζουν οι μπούληδες δεν θέλουν να βγουν απο το στρατό με μπυροκοιλίες. Δεν γου στάρουν τους γκρινιάριδες λουφαδόρους δεν πάνε τους ομοφυλόφιλους και θέλουν την ηρεμία τους.
και αγαπαει την πατριδα...
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Tεο24 έγραψε:Εγω προσωπικα μπαινω τον Νοεμβρη και θα δηλωσω να με παρουν ΕΔ, δεν το κανω για τα μορια ουτε γιατι ειμαι κανενας τρελαμενος. Θελω να δω την εμπειρια να γουσταρω ασκησεις-γυμναστικη και να μην βαριεμαι την ζωη μου οπως αν πηγαινα απλα φανταρος. Το κανω για μενα πανω απ ολα γιατι μ αρεσει να δοκιμαζω τα ορια μου και στην τελικη γουσταρω να μαθω και πεντε πραγματα παραπανω...
Εικόνα... Θα δηλωσεις εθελοντης;
ΓΙΩΡΓΟΣ
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2009 7:41 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

GenerX έγραψε:andy τι ακριβώς μαθαίνεις που θα σε ακολουθήσει και στην πολιτική σου ζωή;

GenerX γατακι τι δουλεια εχεις στο θεμα αυτο; Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

GenerX έγραψε:andy τι ακριβώς μαθαίνεις που θα σε ακολουθήσει και στην πολιτική σου ζωή;



Αν ειχες περασει σχολειο Χιονοδρομων θα καταλαβαινες, αλλα που...
Tεο24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Σεπ 02, 2009 10:03 pm
Επικοινωνία:

Για ποιο λόγο υπηρετούν στις Ειδικές Δυνάμεις;

Δημοσίευση από Tεο24 »

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
Tεο24 έγραψε:Εγω προσωπικα μπαινω τον Νοεμβρη και θα δηλωσω να με παρουν ΕΔ, δεν το κανω για τα μορια ουτε γιατι ειμαι κανενας τρελαμενος. Θελω να δω την εμπειρια να γουσταρω ασκησεις-γυμναστικη και να μην βαριεμαι την ζωη μου οπως αν πηγαινα απλα φανταρος. Το κανω για μενα πανω απ ολα γιατι μ αρεσει να δοκιμαζω τα ορια μου και στην τελικη γουσταρω να μαθω και πεντε πραγματα παραπανω...
Εικόνα... Θα δηλωσεις εθελοντης;


Οχι εχω κοψει την αναβολη μου και η σειρα για να μπω ειναι νοεμβρη Εικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες