Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων για γυναίκες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Alexia1
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Απρ 08, 2009 4:18 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων για γυναίκες

Δημοσίευση από Alexia1 »

Παιδια, χρειαζομαι βοηθεια... Ειμαι 16 χρονων, ειμαι κοριτσι κα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να δωσω για να μπω στο οδοντιατρικο της ΣΣΑΣ... Γενικα ειμαι ανθεκτικη και πειθαρχημενη αλλα αναρωτιεμαι αν μια κοπελα μπορει πραγματικα να τα βγαλει περα (αν το θελει πολυ) σε καποια στρατιωτικη σχολη... Θα ηθελα πολυ να μου πειτε τη γνωμη σας η οποιαδηποτε πληροφορια γνωριζετε που θα μπορουσε να με διαφωτισει... Ευχαριστω πολυ Εικόνα
ΤΑΚΗΣ
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Τρί Σεπ 09, 2008 1:38 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ποδοσφαιρο
Επάγγελμα: μαθητης
Επικοινωνία:

Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων για γυναίκες

Δημοσίευση από ΤΑΚΗΣ »

Πιστευω πως αν το θελεις μπορεις ευκολα να τα βγαλεις περα, φυσικα πρεπει να σκεφτεσαι οτι εκει ειναι στρατος...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Αξιωματικών Σωμάτων για γυναίκες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Alexia1 έγραψε:Παιδια, χρειαζομαι βοηθεια... Ειμαι 16 χρονων, ειμαι κοριτσι κα σκεφτομαι πολυ σοβαρα να δωσω για να μπω στο οδοντιατρικο της ΣΣΑΣ... Γενικα ειμαι ανθεκτικη και πειθαρχημενη αλλα αναρωτιεμαι αν μια κοπελα μπορει πραγματικα να τα βγαλει περα (αν το θελει πολυ) σε καποια στρατιωτικη σχολη... Θα ηθελα πολυ να μου πειτε τη γνωμη σας η οποιαδηποτε πληροφορια γνωριζετε που θα μπορουσε να με διαφωτισει... Ευχαριστω πολυ Εικόνα


Γνωμη μου ειναι (παντα με την προυποθεση οτι σου αρεσει ο Στρατος και οτι θα πιασεις τοσα μορια στις πανελληνιες) να την επιλεξεις την σχολη!

Φιλη μου ειναι στο Ιατρικο ΣΣΑΣ και μου λεει τα καλυτερα!

Φυσικα ηξερε τι ηθελε απο την αρχη, γιάυτο σου λεω να το κοιταξεις καλα!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες