ΣΙ: Εκπαίδευση στη σχολή

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
cocoblogger
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2011 12:23 am
Τοποθεσία: Μηχ/της
Επικοινωνία:

ΣΙ: Εκπαίδευση στη σχολή

Δημοσίευση από cocoblogger »

Καλησπερα!θα ηθελα να μου πει οποιος γνωριζει τι παιζεται γενικα τον πρωτο καιρο μεσα στην σχολη. Για να γινω πιο συγκεκριμενος, η εκπαιδευση πριν απο την ορκομωσια ποσο διαρκει και τι περιλαμβανει περιπου; ΕυχαριστωΕικόνα

Την σημαια που αγαπω Εχει εναν λευκο σταυρο Και θα την υπηρετω Μεχρι να με βρουν νεκρο...
Άβαταρ μέλους
cocoblogger
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2011 12:23 am
Τοποθεσία: Μηχ/της
Επικοινωνία:

ΣΙ: Εκπαίδευση στη σχολή

Δημοσίευση από cocoblogger »

Κατα τη διαρκεια της φοιτησης του ο Ικαρος δοκιμαζεται στον Θαλαμο Χαμηλης Πιεσης;
Την σημαια που αγαπω Εχει εναν λευκο σταυρο Και θα την υπηρετω Μεχρι να με βρουν νεκρο...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΣΙ: Εκπαίδευση στη σχολή

Δημοσίευση από Greek_Army »

cocoblogger έγραψε:Κατα τη διαρκεια της φοιτησης του ο Ικαρος δοκιμαζεται στον Θαλαμο Χαμηλης Πιεσης;


ναι, διάβασε αυτό το θέμα και θα καταλάβεις

Άβαταρ μέλους
cocoblogger
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2011 12:23 am
Τοποθεσία: Μηχ/της
Επικοινωνία:

ΣΙ: Εκπαίδευση στη σχολή

Δημοσίευση από cocoblogger »

Greek_Army έγραψε:
cocoblogger έγραψε:Κατα τη διαρκεια της φοιτησης του ο Ικαρος δοκιμαζεται στον Θαλαμο Χαμηλης Πιεσης;


ναι, διάβασε αυτό το θέμα και θα καταλάβεις

Σε τετοια φαση δηλαδη; ΕικόναΕικόνα



Την σημαια που αγαπω Εχει εναν λευκο σταυρο Και θα την υπηρετω Μεχρι να με βρουν νεκρο...
ικαρος

ΣΙ: Εκπαίδευση στη σχολή

Δημοσίευση από ικαρος »

Φιλε dim αφου εισε στη σχολη μπορεις να μου λυσεις μια απορια Τις αθλοπαιδιες που κανετε μεσα στη σχολη Τις επιλεγετε η τις κανετε υποχρεωτικα ολες και αν ναι τις ιδιες κανουν και οι αλλες ειδικοτητες πχ σμα. Ελεγκτες αεραμηνας η μονο οι ιπταμενοι ευχαριστω για τη βοηθεια σου
Padelis
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιαν 07, 2013 7:17 pm
Επικοινωνία:

ΣΙ: Εκπαίδευση στη σχολή

Δημοσίευση από Padelis »

Καλησπέρα, ειμαι 17 χρονών κ οπως καταλαβαίνετε είμαι κ εγώ ενας απο τους πολλούς υποψήφιους για Τη σχολή ικάρων στους ιπτάμενους Εικόνα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος κατα τη διάρκεια της εκπαίδευσης στη σχολή σε ποιές βάσεις βρίσκεσαι; Ευχαριστώ πολύ όσους μου απαντήσουν Εικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης