Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Παναγιώτης

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος ποτε μπαινουμε στη Σχολη Ικαρων οι πρωτοετεις... Κοιταζω συνεχως στην ιστοσελιδα της πολεμικης αεροποριας εκει που εχει τα νεα για τη Σχολη Ικαρων αλλα δεν εχει κατι σχετικο... Βασικα ουτε περσυ ειχε ανακοινωση για τους πρωτοετεις. Να παρω τηλεφωνο ή πρεπει να κανω κατι αλλο. Ευχαριστω εκ των προτερων!
kyr_7
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 15, 2011 8:36 pm
Επάγγελμα: Δοκιμος Υπαξιωματικος
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από kyr_7 »

Παναγιώτης έγραψε: Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει καποιος ποτε μπαινουμε στη Σχολη Ικαρων οι πρωτοετεις... Κοιταζω συνεχως στην ιστοσελιδα της πολεμικης αεροποριας εκει που εχει τα νεα για τη Σχολη Ικαρων αλλα δεν εχει κατι σχετικο... Βασικα ουτε περσυ ειχε ανακοινωση για τους πρωτοετεις. Να παρω τηλεφωνο ή πρεπει να κανω κατι αλλο. Ευχαριστω εκ των προτερων!
παρε τηλεφωνο. Εγω ειμαι για τη στυα και μου ειπαν πως θα το ανακοινωσουν την επομενη εβδομαδα
ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ
Άβαταρ μέλους
gio93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 01, 2011 6:30 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από gio93 »

Φιλε Παναγιωτη κατ'αρχας να σου πω οτι χαιρομαι γιατι βρισκω ακομα εναν συναδελφο Εικόνα... Λοιπον, εχοντας ηδη στη σχολη γνωστο μου μεγαλυτερου ετους, πληροφορηθηκα οτι οι πρωτοετεις Ικαροι μπαινουμε στις 12 Σεπτεμβρη... Α, οσο για τ nwn62 που ειναι για τη ΣΤΥΑ,14 Σεπτεμβρη ειναι η δικη τους ημερομηνια...
kyr_7
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 15, 2011 8:36 pm
Επάγγελμα: Δοκιμος Υπαξιωματικος
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από kyr_7 »

gio93 έγραψε: Φιλε Παναγιωτη κατ'αρχας να σου πω οτι χαιρομαι γιατι βρισκω ακομα εναν συναδελφο Εικόνα... Λοιπον, εχοντας ηδη στη σχολη γνωστο μου μεγαλυτερου ετους, πληροφορηθηκα οτι οι πρωτοετεις Ικαροι μπαινουμε στις 12 Σεπτεμβρη... Α, οσο για τ nwn62 που ειναι για τη ΣΤΥΑ,14 Σεπτεμβρη ειναι η δικη τους ημερομηνια...
φιλε αν θελεις πες μου που εχει ανακοινωθει
ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ
Άβαταρ μέλους
gio93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 01, 2011 6:30 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από gio93 »

Επισημως πουθενα... Η πληροφορια αυτη ειναι εκ των εσω... Οπως ειπες κ εσυ απο βδομαδα θα βγει ανακοινωση... Φυσικα μπορειτε να το επιβαιβεωσετε τοτε...

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11315
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Παναγιώτη και gio93 συγχαρητήρια! Εικόνα Θαρρώ ότι ένα όνειρό σας έχει εκπληρωθεί.

Σας εύχομαι καλή σταδιοδρομία στο δύσκολο έργο στο οποίο καλείστε να αναλάβετε μετά το πέρας της σχολής και καλά μυαλά.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ »

Παιδια και εγω που πηρα τηλ χτες μου ειπαν πιθανοτατα στις 12. αν kαι περιμενω σιγουρη ανακοινωση μαλλον θα παω γιατι ειμαι και απο κρητη... λιγο μακρια. ευχαριστω παντως για τις πληροφοριεσΕικόνα... μηπως ξερει καποιος στο περιπου τι θα χρειαστουμε; Εννοω απο εγγραφα...
ευχαριστω πολυ...
kyr_7
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 15, 2011 8:36 pm
Επάγγελμα: Δοκιμος Υπαξιωματικος
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από kyr_7 »

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ έγραψε: Παιδια και εγω που πηρα τηλ χτες μου ειπαν πιθανοτατα στις 12. Αν kαι περιμενω σιγουρη ανακοινωση μαλλον θα παω γιατι ειμαι και απο κρητη... Λιγο μακρια. Ευχαριστω παντως για τις πληροφοριεσΕικόνα... Μηπως ξερει καποιος στο περιπου τι θα χρειαστουμε; Εννοω απο εγγραφα... Ευχαριστω πολυ...
δες την εγκυκλιο
ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ »

Αυτο εκανα εδω και καιρο. αλλα για παραδειγμα στην σμυν βγαλανε ανακοινωση και ζητουσαν και αλλα πχ http://www.hellenicnavy.gr/smyn/221.pdf. για αυτο ρωταω...
kyr_7
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 15, 2011 8:36 pm
Επάγγελμα: Δοκιμος Υπαξιωματικος
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από kyr_7 »

Σε σχολες της ΠΑ δεν τα εχει αναλυτικα. Απλα σου λεει θα φερεις οτι λεει η προκυρηξη
ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ
Γιώργος

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από Γιώργος »

http://www.haf.gr/el/news.asp?id=5513

12 μπαίνουμε! Καλή επιτυχία!

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΙ (Σειρά 2011)

Δημοσίευση από yandr »

Τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2011 παρουσιάστηκαν για κατάταξη στη Σχολή Ικάρων στην Αεροπορική Βάση Δεκέλειας στο Τατόι, οι εκατόν σαράντα δύο (142) επιτυχόντες των πανελλαδικών εξετάσεων για το 2011, σύμφωνα με τα αποτελέσματα επιλογής του Υπουργείου Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων.

Αναλυτικά κατατάχθηκαν ενενήντα πέντε (95) Ιπτάμενοι, τριάντα επτά (37) Μηχανικοί και δέκα (10) Ελεγκτές Αεράμυνας.

ΓΕΑ
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες