Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sErG

Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Δημοσίευση από sErG »

Καλησπερα παιδες.

σε ποιον να πω τον πονο μου και να με καταλαβει; Εικόνα

χτες χτυπησα στο μπασκετ κι επαθα βαρυ διαστρεμμα. Ο γιατρος λεει οτι μαλλον δεν θα μπορεσω να τρεξω σε 2 μηνες (πκε)

αν εγω καταφερω και τρεξω, θα με περασουν οι γιατροι;

εννοω αν εχεις τραυμα στο ποδι προσφατο πρεπει να το δηλωσεις και σε κοβουν με μιας;

ευχαριστω για την κατανοηση. Λεμε τωρα

HellenicEagle
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 11:13 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Δημοσίευση από HellenicEagle »

Δεν σε κόβουν άμα έχεις διάστρεμα... Το θέμα είναι να περάσεις τα πκε, νομίζω, δεν είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν κ επαναληπτικές λίγο πιο μετά για όσους δεν μπόρεσαν να παραστούν λόγο κάποιο σοβαρού προβλήματος, κοιταξέ το ή πάρε ένα τηλέφωνο στην σχολή για να σου λυθούν οι αποριές... Καλή επιτυχία κ καλή ανάρωση (γρήγορη μάλλον) Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος HellenicEagle την Παρ Απρ 30, 2010 8:20 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
19adonis92
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 7:58 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Δημοσίευση από 19adonis92 »

Δεν παιζει να σε κοψουν γιαυτο. Δεν εισαι αναπηρος. Ετσι κι αλλιως μπορει να παθεις διαφορα μεσα στη σχολη
Άβαταρ μέλους
Batman
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2011 9:17 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Δημοσίευση από Batman »

Χαιρετώ την κοινότητά σας. Λοιπόν, έχω ένα πρόβλημα. Χθες και σήμερα είχα πκε αλλά επειδή έχω πάθει βαρύ διάστρεμμα και μένω μακρυα από τη σχολή, Ευελπίδων, χωρίς να έχω αμάξι για να πάω και μόνο τα μμμ, δεν πήγα.ΕικόναΤις έχασα; Βασικά δεν θα είμαι καλά ούτε την ημερομηνία που είναι τα αθλήματα για τους ασθενούντες 1 ιουλίου και το παράτησα.ΕικόναΓίνεται τίποτα ή του χρόνου; Εχω βεβαίωση από ιδιωτικό νοσοκομείο που πήγα όταν χτύπησα οπου αναγράφεται ότι για δύο μήνες δεν μπορώ να αθληθώ. Εικόνα
Kwstas13
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τετ Απρ 13, 2011 2:17 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Δημοσίευση από Kwstas13 »

Φίλε επρεπε να πας την πρωτη μερα εκει τουλαχιστον να τους πει τι συνεβη. Αλλα και παλι με 2 μηνες που δεν θα μπορουσες να αθληθεις θα σε εκοβαν και παλι.
Άβαταρ μέλους
Batman
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2011 9:17 pm
Επικοινωνία:

Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Δημοσίευση από Batman »

Σίγουρα δεν γίνεται τίποτα ετσι; Γιατι τηλεφωνησα ευελπιδων τμήμα εισαγωγικών αλλά κανείς δεν το σηκώνει... Πήρα χθες και σήμερα στις 7,9μιση και 11 το πρωι καθώς και το απόγευμα...
billaras
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 19, 2009 9:30 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλήματα και ΠΚΕ για ασθενούντες

Δημοσίευση από billaras »

Αμα δεν ειχες καμια συνεννοηση με τη σχολη τι περιμενες?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης