Σχολείο Πληροφοριών (489 ΤΔΒ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rossoblu

Σχολείο Πληροφοριών (489 ΤΔΒ)

Δημοσίευση από Rossoblu »

Καλησπέρα σε όλους! Λοιπόν, υπηρετώ σε μονάδα της κεντρικής Μακεδονίας. Χθες στην αναφορά μας είπε ο Λοχαγός ότι σε στρδο διαβιβασεων θα λάβει χώρα Σχολείο Πληροφοριών για στρατιωτες. Μου έκανε εντύπωση ότι θα ξεκινήσει αμέσως μετά το πρώτο γκρουπ του Πάσχα αλλά παρόλα αυτά δήλωσα συμμετοχή και θα πάω μαζί με άλλους 4 απο την μονάδα μου. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι μιας και εκεί θα παμε για 15 μέρες ως εκπαιδευόμενοι, ούτε καν ως αποσπασμένοι τι θα γίνει με τις υπηρεσίες; Η διαταγή φυσικά δεν λέει τίποτα, αλλά μπορεί κάποιος που έχει βρεθεί σε αντίστοιχη θέση να μας πει αν υπόκειται στον διοικητή η απόφαση για το αν θα κάνουμε εκεί υπηρεσίες ή όχι; Με προβληματιζει ότι πέφτουμε στο δεύτερο γκρουπακι και δεν θα ήταν απίθανο να μας χρησιμοποιήσουν για να αποφύγουν την εμπλοκή! Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση!
Άβαταρ μέλους
Rossoblu
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 8:03 am
Επικοινωνία:

Σχολείο Πληροφοριών (489 ΤΔΒ)

Δημοσίευση από Rossoblu »

Rossoblu εδω, εγω εθεσα το ερωτημα αλλα εμπαινα απο κινητο και δεν γινοταν να κανω log in. Λοιπον, η μοναδα που θα γινει το σχολειο ειναι η 489 ΤΔΒ. Παιδια ριξτε τα φωτα σας! Ευχαριστω εκ των προτερων!
17/11/10 - 9/12/10 ΚΕΤΘ 9/12/10 - 6/5/11 3ο ΤΕΑΣ 7/5/11 - 29/5/11 I ΜΠ/ΛΣ 30/5/11 - 16/8/11 3ο ΤΕΑΣ
Stanley
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Αύγ 01, 2011 4:32 am
Επικοινωνία:

Σχολείο Πληροφοριών (489 ΤΔΒ)

Δημοσίευση από Stanley »

Θελω και γω πληροφοριες γι αυτο το θεμα παιδια... Οποιος εχει ας τις μοιραστει μαζι μας ειτε εδω ειτε με pm...
Stanley
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Αύγ 01, 2011 4:32 am
Επικοινωνία:

Σχολείο Πληροφοριών (489 ΤΔΒ)

Δημοσίευση από Stanley »

Παιδιά μάθαμε τελικά τι ισχύει για το σχολείο πληροφοριών για τους φαντάρους;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες